Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 17. črc 2024 0:42:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 87  Další
 Zimní zahrada 
Autor Zpráva

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Díky Pavle za aktuální fotku. Jen bych se ještě přimluvil (spolu s Olawem) za detail trubky s restrepiemi ;)

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


ned 28. říj 2012 21:47:27
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 09. čer 2012 21:10:25
Příspěvky: 250
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Tak takováhle zimní zahrada je můj sen. Nááádhera. Bohužel se mi nikdy nesplní :cry: :cry: :cry: , bydlím v paneláku a musím vystačit se zasklenou lodžií.


ned 28. říj 2012 21:51:27
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Právě kvete 5
pavelheger píše:
Tak tady to je.

Přece jen něco rostlin určitě přibylo.Mě to z dálky přijde jak už na vánoce .Asi blbnu ty kuličky z proutí mě připomínají vánoční ozdoby . :mrgreen: Při velké fantazii jsou tam i vánoční řetězy.No a vpravo dole je asi ten nekvět jménem Stanhopea jenishiana. Podezřele se podobá tomu mému nekvětu. Jen kolik tam je stupňů nahoře pod tím akátem v zimě -tam jsou asi taky možná Stanhopeje.


ned 28. říj 2012 22:14:03
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: Zimní zahrada
HAKI-nedávno jsem s nadšením skouknul nového Sherlocka Holmese.Má naprosto stejné uvažování,jako ty... :shock: :shock: :shock: :P

_________________
www.orchids.webnode.cz


ned 28. říj 2012 22:23:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Jo jo, za trubku se taky přimlouvám. Abych se přiznal, tak jsem ji ještě ani neobjednal. Nějak nezbývá času. :oops:

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


ned 28. říj 2012 22:24:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zimní zahrada
marťan píše:
Má naprosto stejné uvažování,jako ty... :shock: :shock: :shock: :P

Aha vážně? Škoda neviděla jsem abych mohla posoudit :| :mrgreen: no Agent Mulder z FBI byl lepší.I když Sherlock Holmes ve své době (jestli skutečně někdo trošku takový žil) byl těžkej frajer.Takže jsi mě vysekl poklonu za kterou ti děkuju-opravdu :lol:


ned 28. říj 2012 22:37:58
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: Zimní zahrada
No ,HAKI, raději se na to podívej,stojí to za to,spadne ti čelist.. :!: :shock:
(Mulder z FBI by mu asi ani nezavázal tkaničky... :mrgreen: )

_________________
www.orchids.webnode.cz


ned 28. říj 2012 22:42:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zimní zahrada
HM...tak to je hodně lákavý no uvidím jak bude čas.Jo to se jim to v FBI kecá z jejich techníííkou.Ale to je hezký téma o zimní zahradě :D


ned 28. říj 2012 22:46:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Zimní zahrada
radzak píše:
Díky Pavle za aktuální fotku. Jen bych se ještě přimluvil (spolu s Olawem) za detail trubky s restrepiemi ;)

olaw píše:
Jo jo, za trubku se taky přimlouvám. Abych se přiznal, tak jsem ji ještě ani neobjednal. Nějak nezbývá času. :oops:

Chlapci, tu trubku už jsem sem dával v červenci viewtopic.php?f=18&t=203&start=70 , tedy pokud nechcete kontrolovat přírůstky :lol:
HAKI píše:
Přece jen něco rostlin určitě přibylo.Mě to z dálky přijde jak už na vánoce .Asi blbnu ty kuličky z proutí mě připomínají vánoční ozdoby . :mrgreen: Při velké fantazii jsou tam i vánoční řetězy.

Haki, ty kuličky nejsou z proutí, ale z nití, bavlnek či čehosi podobného. Dělala je moje manželka ;) A těm vánočním řetězům se musím smát. Zkusím je navěsit na stromeček a uvidíme, jak se s tím popasuje zbytek rodiny :mrgreen:
HAKI píše:
No a vpravo dole je asi ten nekvět jménem Stanhopea jenishiana. Podezřele se podobá tomu mému nekvětu. Jen kolik tam je stupňů nahoře pod tím akátem v zimě -tam jsou asi taky možná Stanhopeje.

Těsně vedle. Ten nekvět jenishiana je sice vpravo, ale nikoliv dole (to by měla být tigrina - taky nikdy nekvetla), ale nahoře. Vlevo pak je florida (ta jediná mi kvete spolehlivě) a v dřevěným košíku ještě occulata. Ostatní už jsou jiný rody.
Hezký den
Pavel


pon 29. říj 2012 9:20:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Na té fotce bude hodně rostlin zanikat -určitě tam máš pěkný věci.Třeba ta trubka je částečně za tilansii a není moc vidět.Stanhopeje (snad -rozumím)ta tigrina je teda pěkně narostlá .Nakonec poklona tvojí manželce tohle tedy bych nesvedla.Pletení ani hačkování mě nikdy nešlo. :| :)


pon 29. říj 2012 11:21:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 87  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron