Máš pravdu,bohužel tam cedulku nemám tak musím počkat do soboty, mohlo by být rozvité, tak mi odborníci napíší co to je a cedulku si tam dám.... myslím,že určitě nebudu sama komu se to stane, je to trestnéMíra píše:Dočkej času jako husa klasu. Až pokvete, tak se to dozvíme.
Odontoglossum fotky
Re: Odontoglossum fotky
- EvaJ
- Příspěvky: 4267
- Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
- Bydliště: Svatá, okres Beroun
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odontoglossum fotky
no vidíš a je to venku. To je přeci normální, to se stane každému, že ztratí cedulku. Za to se nemusíš stydět. To víš, ale zvědavcům něco odpovědět musíš, když to nakousneš, že jo ?Věra píše:Máš pravdu,bohužel tam cedulku nemám tak musím počkat do soboty, mohlo by být rozvité, tak mi odborníci napíší co to je a cedulku si tam dám.... myslím,že určitě nebudu sama komu se to stane, je to trestnéMíra píše:Dočkej času jako husa klasu. Až pokvete, tak se to dozvíme.![]()
![]()
![]()
![]()
Věra
Re: Odontoglossum fotky
Tak se polepším, v sobotu to myslím dáme dohromady....Věra
Re: Odontoglossum fotky
Také mi vykvetlo Odontoglossum cristatellum, ale tak pěkné jako Věry není.
Na stvolu je osm květů velkých 6 x 6 cm.
Naposledy upravil(a) radzak dne úte 07. úno 2012 12:15:23, celkem upraveno 1 x.
- orchidejky
- Příspěvky: 2757
- Registrován: pát 02. dub 2010 15:53:20
- Bydliště: Kutná Hora
Re: Odontoglossum fotky
Že není, to teda jeradzak píše:Také mi vykvetlo Odontoglossum cristatellum, ale tak pěkné jako Věry není.
Hezký den s orchidejemi
http://orchidejky.rajce.idnes.cz/?sort=createDate
https://www.facebook.com/Oranzerie.Kacina/
http://orchidejky.rajce.idnes.cz/?sort=createDate
https://www.facebook.com/Oranzerie.Kacina/
Re: Odontoglossum fotky
No,nádherné! 
Re: Odontoglossum fotky
Myslím, že je taky nádherné.
Re: Odontoglossum fotky
Radku, všechno co vykvete je krásné, jsem zvědavá na ten oříšek v sobotu,ale možná mám celku v květináči, tak uvidím.Dnes se mi to stalo u Paph. a k mé radost vykvetlo Paph. Hainanense Kwan Si.....v sobotu budou fotky...Věraradzak píše:Také mi vykvetlo Odontoglossum cristatellum, ale tak pěkné jako Věry není.
Re: Odontoglossum fotky
Zde je slíbené Odontoglossum,ale název se někam vytratil, pomůže Míra nebo jiní co se v nich vyznají? Předem děkuji Věra