Ahoj,
kdyz uz jsme u tech Cambrii-loni jsem si koupila v kvetinarstvi Cambrii-chci se zeptat,zda je to take Colmanara ci co? Diky
Kterapak je ta moje Cambria-Colmanara?
Re: Kterapak je ta moje Cambria-Colmanara?
Podle mého by se mohlo jedna spíše o Odm. Violetta von Holm, mám podobnou, možná stejnou.
Jirka
Jirka