Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 28. říj 2024 13:20:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 615 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 62  Další
 Naši zvířecí spolubydlící 
Autor Zpráva

Registrován: pát 17. říj 2008 0:45:50
Příspěvky: 1021
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Teta píše:
Kohout je nádherný! To jsem netušila, že máš takovéhle zájmy!!!
No jo, já bych pěstoval a choval úplně všechno :oops: . Takže kromě slepic máme králíky; dřív byly ještě krůty, ale ty zrovna nepřispívají k pohodovým sousedským vztahům, no a když navíc chovný krocan proletěl zavřeným oknem do našeho obýváku, musel jsem i já uznat, že u nás pro ně není místo...
T.


úte 13. lis 2012 0:18:05
Profil
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Taky jsme toho mívali. Choval jsem holubi, ale také jsem toho právě kvůli sousedským vztahům nakonec musel nechat.

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


úte 13. lis 2012 0:28:06
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
jo zvířátka :lol: Taťka choval klasiku - slepice, králíci, pak taky krůty (to byl teda mazec, ale dobrota :lol: ), měl i bažanty...pak už na něj tyhle zvířátka byli malý, tak si zkusil pořídit kozu. Nechal jí připustit a byla kůzlátka. Jenže pak skončil v nemocnici a bylo to na mě :lol: . Já chodila dojit kozu jak stará babička. Na hlavě šátek, okolo krku šálu a na zádech polštářek. Důvod??? ty dva praštěný kozlové celou dobu skákali na moje záda, dokázala jsem mít na zádech oba najednou (teda ještě prcavounký :lol: )....ze začátku to byla sranda, když povyrostli, bylo to horší. Já dojila, a mamka odháněla kůzlata :lol: Nejjednodušší by bylo, dát je do výběhu, jenže to koza zase nedržela. No fakt mazec. Když začali dorůstat "jateční" velikosti, byli to neskuteční hajzlíci. V životě bych nevěřila, jak¨vysokou překážku byli schopní překonat. O tom, s jakou radostí skákali na střechy aut ani nemluvě :roll: . Jeden začal být i dost útočný. Sice jen odrostlý kůzle, ale respekt budil i tak :lol: . Hodně rychle se sháněl řezník :lol:
Pak si taťka pořídil ovečku, dal jí jméno Bára, ta byla neskutečná. Závislá na taťkovi, kam se hnul on, šla i ona. Jednou za ním šla dokonce po schodech až domů :lol: Ta u řezníka neskončila. když už to taťka nestíhal, tak jí zařídil krásný bydlení na "důchod" a jezdili jsme jí pravidelně navštěvovat :lol:

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


úte 13. lis 2012 7:51:11
Profil

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Moc hezké :lol: :lol: :lol:


úte 13. lis 2012 11:33:54
Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
evulka píše:
Moc hezké :lol: :lol: :lol:

jo to jo, ale měla jsi vidět moje záda, když jsem si nevzala polštářek, to jsem vypadala, jako zbičovaná :lol: . Kůzlečí kopítka jsou pěkně ostrý.
Dceři byly tenkrát tak 4 roky a když mě viděla, tak prohlásila: "maminko, ty padadáš jako hnoják, ty jsi hnoják" :lol: na tohle do smrti nezapomenu. Máme to natočený, jen škoda, že jen na klasický VHS. ¨Musím někoho poprosit, aby mi to přetáhnul na DVD, strašně ráda bych se na to podívala znova :lol:

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


úte 13. lis 2012 13:41:31
Profil

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Tak koukám, že máte spoustu veselých příhod..... :lol: :lol: :lol: aspoň jsem se zasmála.....

Já si už asi týden lámu hlavu, jak že to bude letos s vánočním stromkem....tím že máme shodou okolností mladou číču, tak to asi nebude možné pořídit klasicky. Je někdy úplně šílená, takže skok na strom by tam byl určitě dříve či později....tak budeme muset asi vytvořit jen nějaké girlandy pod strop, či co.... :lol:


úte 13. lis 2012 21:59:44
Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
tak to je dobrý :lol: tak jedině větev na zeď :lol:

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


stř 14. lis 2012 7:26:22
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7496
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
My míváme smrček. ten rychle odsychá. Když po takovém skoku opadal úplně celý a kočka se změnila v ježka, smála jsem se ještě druhý den. Ale pamatovala si to!


stř 14. lis 2012 23:11:13
Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 21:38:38
Příspěvky: 785
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
tak to musel být pěknej trest :lol: Ani se ti nedivím, že jsi se smála ještě druhý dne, to musel být pohled :lol:

_________________
http://kaacka3.rajce.idnes.cz/


čtv 15. lis 2012 9:45:47
Profil

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Zdenka píše:
My míváme smrček. ten rychle odsychá. Když po takovém skoku opadal úplně celý a kočka se změnila v ježka, smála jsem se ještě druhý den. Ale pamatovala si to!


Tak to je dobrý! Dovedu si tak živě představit tu naši... :)


pát 16. lis 2012 1:12:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 615 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 62  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: