Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 28. zář 2024 21:17:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
 kalendář 2013 
Autor Zpráva

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7496
Příspěvek Re: kalendář 2013
Tenhle způsob používá Orchid Board - členové pošlou fotky a pak se hlasuje, které fotky dostanou nejvíc hlasů, jdou do kalendáře. Jenže tisk je sponzorován, je to trošku jiné v tomto ohledu.


sob 27. říj 2012 21:18:45
Profil

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: kalendář 2013
Zjistím,jaké by byly náklady na profi tisk- a pak můžeme rozjet anketu... 8-)
První kalendář asi udělám z botanických asijských střevičníků (doufám),a tam zase až tak na výběr nebude... :mrgreen:
Pokud se to nepodaří,zkusím jiný výběr.Eva má asi pravdu,jestli to má být autorský soubor,vyberu to já.Nechci to zbytečně komplikovat anketou o padesáti fotkách,přece jen nikdo z nás asi nemá času nazbyt-a dobře udělaná fotka čas prostě zabere... :oops: :P

_________________
www.orchids.webnode.cz


sob 27. říj 2012 21:23:36
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: kalendář 2013
Zdenka-tak by se mi to líbilo,ale sponzora bychom si museli dělat asi sami... :!: :roll: 8-)

_________________
www.orchids.webnode.cz


sob 27. říj 2012 21:25:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: kalendář 2013
přiznávám, že anketa o 50 možnostech by asi byla oříšek ;) a to v mnoha ohledech
Hezký den
Pavel


sob 27. říj 2012 21:51:13
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 02. kvě 2012 7:26:43
Příspěvky: 222
Bydliště: Manchester, Lancashire
Příspěvek Re: kalendář 2013
EvaJ píše:
bersekr píše:
Mozno by sa mohla vlozit aj aketova otazka, kde by bolo , dajme tomu 40-50 fotiek, kazdy by mohol zahlasovatza 12 naj a podla hlasovania by boli vybrane fotky do kalendara


výběr bych každopádně nechala právě na autorovi ... navíc pochybuji, že by se třeba padesát lidí shodlo na stejném výběru - co člověk - to jiný vkus...


no ved anketa sa neako automaticky vyhodnoti a ostane neaky rebricek najoblubenejsich, fotiek s najviac hlasmi a podla toho by sa to robilo.

Samozrejme je potom aj ta moznost, ze autor rozhodne, ake fotky budu.
Potom ale si myslim, ze by mal byt kalendar a p[otom otazka, ci o neho mam zaujem. Moj pocit. Nechcel by som napriklad teraz povedat ano, mam zaujem a potom sa mi to nebude pacit a budem za blbca ze som to chcel a teraz nechcem. Samozrejme to popisujem v teoretickej rovine, nikdy som ziadny kalendar nemal a zatial z ciech velmi neobjednavam.

_________________
Na reči ma fascinuje to množstvo výrazov pre veci, ktoré neexistujú. Napríklad pravda, sloboda, spravodlivosť,...


sob 27. říj 2012 22:08:33
Profil

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: kalendář 2013
marťan píše:
Pokud k tomu někdo něco máte,ven s tím... :mrgreen:


Asi bych dal i jiné orchideje, aby to nebylo tak jednotvárné. Pokud by vyšel i v dalším roce, tak ho můžu nabízet na výstavě v Homolích.

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


sob 27. říj 2012 22:13:08
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: kalendář 2013
Radku-asi to tak pro letošek dopadne,je třeba to brzy uzavřít a paphiopedila jsou loudalové... 8-)
to berseker-všechno je to o tom,jak se bude kalendář distribuovat.Ale pokud to bude pro pár zájemců na inkoustové tiskárně,tak náklady sotva pokryjí materiál (13 fotopapírů A4 ve slušné kvalitě,barvy,vazba).Ty hodiny práce zaplacené nejsou,o fotkách a práce kolem nich už vůbec nemluvím.Takže o nějakém výdělku nemůže být řeč a chystat 50 fotek k tisku pro anketu by byla další práce a náklady navíc (každá fotka musí být ve finální úpravě a vytištěná zkusmo na papír,protože to je diametrální rozdíl od fotky na monitoru... :!: :roll: )
Ještě zkusím možnost firemního sponzoringu-znamenalo by to naše logo na podlepu viditelné každý měsíc na kalendáři dole,cena by pak byla samozřejmě podstatně nižší,ale ne každý má rád reklamy-já jsem na ně např. vysloveně alergický... :mrgreen:
Samozřejmě bych vám sem dal náhled celého kalendáře,ale výběr-pro letošní rok- nechám na svém uvážení... :roll:
Váš zájem zatím beru jako naprosto nezávazný pro vás-i pro mne... 8-)

_________________
www.orchids.webnode.cz


ned 28. říj 2012 6:58:54
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: kalendář 2013
U nás se dá v jednom grafickém studiu vytisknout A3+ velikost za 300,- . A4 je docela malá....škoda, když jsou tak pěkné fotky... tisk je super, také jsem si tam kalendář dělala...
Letos nevím, zda stihnu....ještě jsem nekontrolovala stav fotek - spíše tedy počet.... :lol:


ned 28. říj 2012 7:54:48
Profil

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: kalendář 2013
Teta-určitě by to bylo lepší ve velkým formátu,a jestli jsou ceny u vás takové,tady by měly být podobné.Tisknout to inkoustem je ta nejhorší cenová varianta pro větší množství... :cry:
Udělám náhledy,dám je sem,a zjistím cenu profi tisku... 8-)

_________________
www.orchids.webnode.cz


ned 28. říj 2012 8:36:50
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: kalendář 2013
marťan píše:
Teta-určitě by to bylo lepší ve velkým formátu,a jestli jsou ceny u vás takové,tady by měly být podobné.Tisknout to inkoustem je ta nejhorší cenová varianta pro větší množství... :cry:
Udělám náhledy,dám je sem,a zjistím cenu profi tisku... 8-)


Tak to bude super! Já vidím jako nejhorší položku poštovné a balné... :lol:


ned 28. říj 2012 8:46:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: