Stránka 1 z 1
Ranní překvápko
Napsal: stř 14. črc 2010 21:57:18
od hanka2
Ahojte,nedalo mi to, se s váma podělit,co nám chodilo ve smrčkách.Bylo to kolem 6ráno,zrovna jsem si dávala kafe.Ale polekaly mě fakt dobře,potfory jedny vietnamské..

Re: Ranní překvápko
Napsal: stř 14. črc 2010 22:55:04
od pafka
To jsou tvoje prasátka, nebo jen přišla na snídani?

Re: Ranní překvápko
Napsal: stř 14. črc 2010 22:55:56
od sonka
hanka2 píše:Ahojte,nedalo mi to, se s váma podělit,co nám chodilo ve smrčkách.Bylo to kolem 6ráno,zrovna jsem si dávala kafe.Ale polekaly mě fakt dobře,potfory jedny vietnamské..

kde se to u tebe vzalo

Re: Ranní překvápko
Napsal: čtv 15. črc 2010 7:55:05
od hanka2
Moje nejsou,včera jsem se dozvěděla,že utekly sousedovi.Snažili se je navečer pochytat,ale neuspěli.Do podzimku jim fandím at si užívají svobody,potom už by je snad mohly chytnout aby měli ti prcci v zimě co jest.Dnes jsou tu zase,nezklamali..

Re: Ranní překvápko
Napsal: čtv 15. črc 2010 14:21:29
od pafka
Asi máš lepší trávu než soused

. Alespoň máš ráno co pozorovat

Re: Ranní překvápko
Napsal: pon 19. črc 2010 22:20:09
od Katka
Taky pozorujem - bydlí nám tady někde poblíž zaječice, celé jaro se nám promenovala pod oknem, akorát se nikdy nenechala zblejsknout. A naši dva kocouři ji pozorovali svrchu oknem a mrskali ocasama, jako kdyby ji chtěli lovit
