Stránka 1 z 1

Cymbidium, nabídka

Napsal: úte 17. led 2012 23:35:03
od Narcis
Zdravím na jaře budu mít volná nějaká cymbidia.. Světle růžové, zelené, pak nějaký velký hybrid k řezu zatím nekvetl, (urazila se mi pahlíza a obrazila) po domluvě mohu zkusit najít oddělek i u nějakého dalšího. barev mám poměrně dost :)

Re: Cymbidium, nabídka

Napsal: pon 19. bře 2012 2:18:31
od Gabča
Vyměním toto cymbidium za jinou barvu, mám ho 2x. Kvete ochotně, květy jsou menší, ale mám za to, že je to tak asi jen u mne, protože shodou okolností mám jedno s úplně stejnou barvou a kresbou zrovna ve váze z obchodu, ale větší. Ve skutečnosti je barva trochu zelenější, než na fotce. Na druhé fotce je větší z obou rostlin, jak kvetla loni v červnu, nabízená rostlina je o něco menší, nemám ji nafocenou.

Re: Cymbidium, nabídka

Napsal: pon 19. bře 2012 9:22:02
od orchidejky
Já bych zájem měl, výměnou mohu nabdnout toto - http://orchidejky.rajce.idnes.cz/Orchid ... 11_075.jpg

Re: Cymbidium, nabídka

Napsal: pát 23. bře 2012 19:32:05
od Gabča
Mrzí mě to, ale mám skoro stejné. Leda bys měl nějaké jiné lákavé přebytky...?

Re: Cymbidium, nabídka

Napsal: pát 23. bře 2012 22:48:18
od orchidejky
Gabča píše:Mrzí mě to, ale mám skoro stejné. Leda bys měl nějaké jiné lákavé přebytky...?
Teď těch přebytků moc není. Mrzet tě to nemusí, já mám občas mánii s cymbidii a pak říkám, jak je vyházím, protože zaberou moc místa, ale jsou nádherná :-D Tohle jsem teď dělil, kus jsem udal tady na fóru a kus dám ségře, bude mít radost :-) Kdyby něco přebývalo, dám vědět ;-)

Re: Cymbidium, nabídka

Napsal: stř 11. dub 2012 13:11:30
od Gabča
Vyměním toto cymbidium, mám ho 2x, nemusí to být nutně za cymbo. Kvete ochotně, květy jsou menší, ale mám za to, že je to tak asi jen u mne, protože shodou okolností mám jedno s úplně stejnou barvou a kresbou zrovna ve váze z obchodu, ale větší. Ve skutečnosti je barva trochu zelenější, než na fotce. Na druhé fotce je větší z obou rostlin, jak kvetla loni v červnu, nabízená rostlina je o něco menší, nemám ji nafocenou.