Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:11:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Zasílání rostlin 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Zasílání rostlin
Jaro je tady a budeme si objednávat rostliny:


Přílohy:
Česká pošta.jpg
Česká pošta.jpg [ 112.36 KiB | Zobrazeno 9663 krát ]

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/
stř 06. bře 2019 14:13:43
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 28. říj 2015 19:16:45
Příspěvky: 1003
Příspěvek Re: Zasílání rostlin
Hmm ... Keby len Česká pošta !
Mám osobnú skúsenosť, keď ani istá kurierská firma nedoručila balík s rastlinami. Najprv prišla sms, že balík bude doručený v daný deň, v časovom rozmedzí cca 2 hod. Bolo to odpoludnie a tak sedím v práci (nechávam si takmer všetko doručovať do práce - tam ma zastihnú vždy) a kuriér nikde. Došla mi trpezlivosť a odišiel som domov, kde na nete prostredníctvom sledovacieho čísla zisťujem, že balík bude doručený druhý deň (nemám internet v mobile, tak som to nehohol overiť v práci). Myslíte, že dali nejaké info o tom ? Druhý deň znovu čakám - to už neposlali žiadnu sms a zase nič. Znova doma zisťujem, čo sa deje. Dovolať sa im nedá - dvihne to automat a ponúkne max. zistiť stav doručenia vašej objednávky (i keď ani to poriadne nevedel). Na stránkach dopravcu info, že balíček bol poškodený a musia ho skontrolovať.
Došla mi trpezlivosť, tak som sa vybral do depa. Balík bol samozrejme tam - poškodenie bolo v rozsahu ľahkého pokrčenia a mierneho roztrhnutia rohu kartónovej krabice. Vraj to museli prebaliť a uistiť sa o stave zásielky, či nie je poškodená. A hádajte ... Prebalili to do ešte horšej, pokrčenej a potrhanej škatule. No spuer, si vravím- hlavne, že im človek za to platí ... :)
Rastliny si pobudli asi 4, či 5 dní v tme a pred odoslaním som žiadal predajcu, aby ich nezalievali (pre prípad, že by sa ochladilo - objednával som v apríli). Našťastie boli v pohode.


stř 06. bře 2019 21:57:57
Profil

Registrován: pon 23. zář 2019 11:41:49
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Zasílání rostlin
Já už jsem několikrát posílala rostliny přes https://www.zaslat.cz/ ale bohužel je asi pravda, že spíš záleží na konkrétním kurýrovy.. můžete zaplatit jakkoliv luxusní přepravu a když s tím někdo hází tak to stejně nepomůže. Já jsem měla ale vždy štěstí a vše dorazilo v pořádku. Určitě bych se v tomto případě vyhnula poště. Přeci jen kurýr nějakým způsobem ručí za odvedenou práci a nechce si zhoršit reputaci.


pon 30. bře 2020 11:54:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zasílání rostlin
Že je Česká pošta nespolehlivá ...nene zrovna dneska mě paní u přepážky na poště sdělila že i přes stávající situaci balíky dovezou vždy do ruky. :mrgreen:


pon 30. bře 2020 13:06:02
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Zasílání rostlin
HAKI píše:
Že je Česká pošta nespolehlivá ...nene zrovna dneska mě paní u přepážky na poště sdělila že i přes stávající situaci balíky dovezou vždy do ruky. :mrgreen:

Tak to máte lepšího ředitele pošt. Zato ten pardubický moc rozumu nepobral. Důchod ti dovezou ale jakoukoliv zásilku včetně do ruky nebo na doručenku ti pošťačka zdůvodňuje, že ti ji nedá a vypíše lístek k odběru a musíš si pro to na poštu. Je to nařízení pana ředitele. Nechápu, jaký rozdíl je mezi podáním dopisu a nebo podáním lístku abych si to vyzvedl na poště, kde v dnešní době jsou tudíž nejvíce ohroženy pracovnice za přepážkou a nemluvě o tom, že pan ředitel nutí lidi porušit karanténu a jít na poštu, kde je samozřejmě daleko víc lidí ale pouštějí po jednom, takže spoustu lidí stojí před poštou a čeká půl hodiny aby si vyzvedli to, co jim normálně dávali před barákem. Proto bude letos to zasílání docela složité, protože zatím se nemůže uvažovat ani o osobním odběru.


pon 30. bře 2020 20:24:28
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 28. říj 2015 19:16:45
Příspěvky: 1003
Příspěvek Re: Zasílání rostlin
Paní Karol si tu robí iba reklamu na zásielkovú službu - posielajú cez GLS a DPD. Ale tak ... niekto možno uvíta túto možnosť. Ja osobne zlé skúsenosti s poštou nemám.


pon 30. bře 2020 21:18:37
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zasílání rostlin
Pošta posílá zprávu na SMS nebo mail, a na webu to lze změnit. Teda měním to na odběr na poště, je to tam hned ráno. Jinak s tím jezdí po celý den po městě a balíky přehazují, což obsahu nesvědčí. Často jsem měl dříve jen lístek ve schránce že jsem nebyl doma, ač byl.

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


úte 31. bře 2020 12:34:13
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 02. črc 2012 12:51:33
Příspěvky: 248
Příspěvek Re: Zasílání rostlin
Pražská pošta válí dnes celý den spěšnou zásilku na překladišti v Malešicích..


úte 31. bře 2020 20:42:49
Profil

Registrován: pon 02. črc 2012 12:51:33
Příspěvky: 248
Příspěvek Re: Zasílání rostlin
Přišlo to dnes, tj, 2.dubna...


čtv 02. dub 2020 19:47:54
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zasílání rostlin
Má mi přijít zásilka z Belgie, včera to odeslali. To jsem zvědav....Coronavirus začal v Číně v půlce prosince. Do ČR dorazil 1. března. Je jasné, že ho přivezla Česká Pošta.

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


úte 07. dub 2020 12:12:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: