Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 15:37:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 lidé 
Autor Zpráva

Registrován: pát 10. srp 2012 17:49:30
Příspěvky: 872
Bydliště: Litoměřice
Příspěvek lidé
Je to z mé strany jen zvědavost, ale nevíte někdo, co se stalo s mnoha zdejšími častými přispěvateli? Mám na mysli Katka (Jihlava), Miro (luludi), Radzak a jsou jistě i jiní.
Jejich poznámky a fotky mi tady prostě chybí a nevím, jestli jsou nemocní, nebo jen přestali psát.


ned 23. lis 2014 17:49:28
Profil

Registrován: ned 18. bře 2012 17:49:02
Příspěvky: 2960
Příspěvek Re: lidé
vím...přešli na FB


ned 23. lis 2014 18:14:29
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: lidé
Nevím teda jak funguje Facebook jestli tam jde vyhledávat jak na tomto foru. To mě přijde docela smysluplný.Toto forum je slušný úložiště informací.Kdykoliv můžu vytáhnout něco co bylo řečeno a vrátit se k tomu ,když chci třeba poradit.Taky netuším proč je na FB dost tzv.uzavřených skupin co tam tak uzavřeně probírají...jen mě napadlo kolik asi uzavřených skupin by stálo o třeba mé členství :mrgreen: .Je potřeba asi zvláštní povolení.Sranda je že ti kdo se tu dušovali že do socialních sítí nikdy nevstoupí tam najednou jsou .Taky uznávám že na dvouch židlích nelze sedět a nemohou být tam i tady.A nakonec je to každého věc. A nebo... už ani rady nepotřebují ;)
Musím dodat ,že forum Pavel Heger vždy zdárně ukočíroval .I když ne vše se mě vždy líbilo za mě hluboká poklona administrátorovi .Všechny kloboučky dolů.


ned 23. lis 2014 18:34:35
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 10. srp 2012 17:49:30
Příspěvky: 872
Bydliště: Litoměřice
Příspěvek Re: lidé
Já se na FB taky chodím dívat (přátelé botanických orchidejí), povolení se uděluje automaticky.
Nevidím rozpor mezi návštěvami FB a fora - facebook bych přirovnala ke zdejší kolonce: Právě kvete.
Ostatní informace jsou dohledatelné jenom tady. Klíčové je, jak už uvedla HAKI, že informace tady uvedené je možné celkem snadno najít. To FB neumí a ani k tomu neslouží. Takže pokud potřebuju poradit nebo se něco dozvědět - zamířím sem. Fotky jsou samozřejmě i zde příjemný bonus. :P


ned 23. lis 2014 19:02:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. srp 2009 16:18:51
Příspěvky: 1011
Bydliště: žádné nemám,ale přebývám v Brně
Příspěvek Re: lidé
forum a FB nejsou v rozporu,uzavřené skupiny jsou buď pro skupinu přátel kteří nechtějí další čumily či kecaly a nebo proto aby tam nemohl přispívat opravdu každý .Má to své důvody.Ono když chceš koukat jen na botaniku a někdo tam nacpe 20marketových phalů,které tě nezajimají tak je to ještě víc nepřehlednější.Jsem členem několika skupin a prakticky do všech mně někdo pozval a nemusí být uzavřené(Planet Pleurothallid Orchids,The Pleurothallid Alliance,Microorquídeas.............),jen je třeba se držet nějakých pravidel.Ty uzavřené supiny eliminují prudiče,somráky a sprosťáky,protože je může admin jednoduše vyškrtnout či neodsouhlasit pozvání.Stejně tak kouknu na fora kde jsem registrovaný,nijak si to neodporuje.Fb je rychlejší ve sdílení fotek a také možnosti rychlého chatu.

_________________
https://www.flickr.com/photos/66109315@N06/
http://drroman2.galerie.cz/4661207-orchideje
http://drroman3.galerie.cz/
http://drroman.rajce.idnes.cz/


ned 23. lis 2014 19:17:16
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: lidé
Chodím na oboje


ned 23. lis 2014 19:48:27
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: lidé
Podívám se na oboje, ale přiznám se,že zde si najde člověk svoje. Na FB jak píše Roman o Phalech a nakupování v marketech, za kolik apod mě vůbec nezajímají, spíš se obracím na rady o známé tváře a ti buď odpoví zde nebo na FB........jinak toto forum je bez konkurence. Ztratil se nam Olaw apod.....


pon 24. lis 2014 7:10:24
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: lidé
Marta1 píše:
vím...přešli na FB

Toto není až tak pravda. Sem chodím stejně jako na FB, ale jen si to zde pročtu. Je to hlavně ze zdravotních důvodů. Na PC nevydržím víc jak půl hodiny a nestíhám dělat ani svoje stránky. Dávat dokola stále stejné fotky mne už také nebaví a navíc dost zatěžuje. Na druhou stranu musím přiznat, že na FB občas nějakou fotku dám. Pro mne je každá minuta na počítači drahá. Děkuji za pochopení a mějte se tu dobře. Já věřím, že až to bude možné, tak se na fórum vrátím. Zatím bych asi moc užitečný přispěvatel nebyl.

Pěkný den ;)
Radek

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


pon 24. lis 2014 17:03:30
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: lidé
Přeji brzké uzdravení :)


pon 24. lis 2014 20:29:39
Profil

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: lidé
Pěkný večer. Neboj Radku. To dáš. Kytky jsou elixír života pro nás všechny. Já se na Tvých stránkách kochám už pěkně dlouho a dává to sílu i mě.


pon 24. lis 2014 21:14:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron