Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 16. črc 2024 15:26:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 87  Další
 Zimní zahrada 
Autor Zpráva

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: Zimní zahrada
felina píše:
Mě teda vždycky jde a všechno.S tou vrtačkou to vyzkouším.Vylezu s ní na žebřík a....uvidíme. :P




Tak to jsi světlá vyjímka.Většinou jde ženským jenom to,co se jim chce.Ale pak jsou schopné neuvěřitelných věcí... :!: :shock:
Moje milá maminka,poté,co několikrát marně upozornila na naprostou nutnost vymalovat kuchyň,vzala otci jeho štětku na holení,a vymalovala si sama celou kuchyň latexem... :mrgreen:
Nikdy nezapomenu na nevěřící pohled mého otce,když druhý den ráno zíral v koupelně na to nepoužitelné depilované torzo... :lol:

_________________
www.orchids.webnode.cz


úte 27. bře 2012 7:16:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zimní zahrada
marťan píše:
Většinou jde ženským jenom to,co se jim chce.

To snad ne ....teda marťas.....K té mamince to muselo být latexový dílo :mrgreen: ale pobavil jsi mě i s tou štětkou na mydlení.


úte 27. bře 2012 15:23:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Zimní zahrada
felina píše:
S tou vrtačkou to vyzkouším.

Ono to není ale jen o vrtání ale i o šroubu který se zašroubuje -já bych se toho tedy bála a moje ručičky "jemný" ;) :D taky.


úte 27. bře 2012 15:26:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Zimní zahrada
já s tím nemám problém. Vrcholem mého umu bylo vrtání do dlaždiček v koupelně, potřebovala jsem přidělat madlo k vaně, když byl manžel po operaci páteře. Pravděpodobně mi to trvalo podstatně déle než zručným kutilům, ale výsledek se zdařil a ani jedna dlaždička mi nepraskla :P


úte 27. bře 2012 19:45:16
Profil ICQ

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Ženská dokáže cokoliv :D Jsi šikulka


úte 27. bře 2012 20:14:44
Profil

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Zdenka píše:
Ženská dokáže cokoliv :D Jsi šikulka




Tak tak,svatá pravda,cokoliv :!:
A někdy-ke svému úžasu- i to,co původně zamýšlela... :mrgreen:

_________________
www.orchids.webnode.cz


úte 27. bře 2012 20:26:24
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 21. bře 2012 18:56:10
Příspěvky: 25
Bydliště: Lesnice,kraj Olomouc,Šumpersko
Příspěvek Re: Zimní zahrada
Ono to je někdy složitý, když mu 14 dní říkám,že by bylo potřeba to nebo ono a ono se pořád nic neděje..to není na můj vkus. Tak vždycky nakonec jdu a udělám to sama,např loni v létě jsem si zabetonovala schodek ke skleníku z plotovek. Když přišel z práce konstatoval,že jsem šikovná...a tedˇ to mám napořád.Člověk by neměl ukazovat,že zvládne téměř všechno.


stř 28. bře 2012 21:39:07
Profil

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: Zimní zahrada
to felina... :P To znám.Já doma používám kouzelnou formuli:...udělám to,samozřejmě,ale "AŽ SE ČAS NAPLNÍ..." 8-) A moje manželka si už zvykla,a nedostává u toho malé mozkové příhody... :P
Ale abych byl také trochu konstruktivní-v dnešní době se dá přilepit všechno ke všemu,takže místo vrtání - elegantní lepení... :!: 8-)
Na voděodolné spoje POWER KLEBER PU lepidlo D4 -pracujte v rukavicích,jsou přiložené.Z rukou to nedostanete,je třeba to nechat "odrůst"... :twisted:
Na ostatní spoje pak od stejného výrobce (ZWALUW) lepidlo MAMUT -to má výhodu,že rychle "drží",stačí přitlačit rukou a chvíli počkat.Pak už to ale pryč nejde-jenom odříznout,takže se nezapomeňte pustit... :mrgreen:
Tohle lepidlo udrží tah cca 25kg / cm2... :!: :shock:
K lepení budete potřebovat aplikační pistoli - cca 100,-Kč.Všechny tyhle dobroty koupíte např. v Hornbachu... ;) Hodně zdaru,vážně to funguje... :!: 8-)

_________________
www.orchids.webnode.cz


pát 30. bře 2012 7:21:28
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Zimní zahrada
marťan píše:
Zdenka píše:
Ženská dokáže cokoliv :D Jsi šikulka




Tak tak,svatá pravda,cokoliv :!:
A někdy-ke svému úžasu- i to,co původně zamýšlela... :mrgreen:

:P :P :P


pát 30. bře 2012 10:19:22
Profil

Registrován: stř 21. bře 2012 18:56:10
Příspěvky: 25
Bydliště: Lesnice,kraj Olomouc,Šumpersko
Příspěvek Re: Zimní zahrada
to marťan : Taky mě napadlo ty háčky nějak přilepit,už mi to radil i zetˇ, ale moc jsem mu nevěřila. Tak ted´ to mám potvrzeno i od někoho třetího, kdo tomu rozumí. Super! Při nejbližší návštěvě Olomouce zavítám do Hornbachu,ale možná,že Mamuta seženu i v našich místních stavebninách. To lepení je méně bolestné.Než to zastínění vyřeším, musela jsem orchidejky dát do proutěných košů a jsou po celém domě rozmístěné u francouzských oken . Když jsme dům před 4 lety stavěli,tak jsem do fr. oken byla celá zblázněná. Ted´vidím, že z mého květinového hlediska to nebyla tak úplně dobrá volba. Je to sice efektní, ale orchideje si na parapet nepostavíte. Nevím na té zemi, jestli jim není "zima od nohou".No hned jak vyřeším to venkovní zastínění, tak vrátím orchideje zpět do zimní zahrady.


sob 31. bře 2012 11:57:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 87  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: