Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 15:44:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Gumové listy - Phal. 
Autor Zpráva

Registrován: stř 21. bře 2012 18:56:10
Příspěvky: 25
Bydliště: Lesnice,kraj Olomouc,Šumpersko
Příspěvek Re: Gumové listy - Phal.
Nemůžou být ty gumové listy způsobeny přílišným teplem na stanovišti? Některé mi zgumovatěly po víkendových 38 stupních v zimní zahradě.Tak jsem je dala zatím do domu,ale tam nejsou tak dobré světelné podmínky.Porad´te. Mám to risknout a dát je zpět a čekat , jestli to přežijí ?


stř 21. bře 2012 19:41:24
Profil

Registrován: úte 20. srp 2013 13:58:43
Příspěvky: 401
Příspěvek Re: Gumové listy - Phal.
Měkké listy znamenají málo vody, ale taky někdy málo draslíku. Takže buď jsou pryč kořeny, nebo je kytka sušená, nebo chce přihnojit. Zrada je většinou v kapalných hnojivech, která jsou pohodlná, ale bývají samý dusík, K nápravě můžete použít třeba Kristalon plod a květ nebo rovnou síran draselný. Draselnou sůl ne, je to chlorid a navrch bývá znečištěná kuchyňskou solí. Dobrý indikátor jsou brazilské Miltonie, které při nedostatku draslíku dělají harmoniku.


stř 01. bře 2017 10:43:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: