Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:18:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Změna provozovatele??? 

Souhlasíte se změnou provozovatele fóra?
ANO, souhlasím 10%  10%  [ 3 ]
NE, nesouhlasím 58%  58%  [ 18 ]
Je mi to jedno 19%  19%  [ 6 ]
Nevím 13%  13%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 31

 Změna provozovatele??? 
Autor Zpráva
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Změna provozovatele???
Přátelé, kamarádi,
byl jsem osloven jednou českou blíže nejmenovanou firmou s nabídkou přechodu fóra a případně i webu www.orchidej.net pod jejich křídla. Touží totiž vytvořit stránky, které by byly jakýmsi centrem českých pěstitelů orchidejí. Zůstal by tedy prostor pro články i pro fórum a samozřejmě také shopem s možností zakoupení různorodých pomůcek pro pěstování orchidejí.
Mezi pozitiva tohoto přechodu počítám:
+ zlepšení layoutu stránek (ten můj je přece jen dost amatérský)
+ široká propagace
+ firma slibuje zachování mého moderátorského vlivu na fórum
+ ušetření z mého pohledu sice relativně malých, ale přece jen jistých finančních prostředků
+ rozšíření portfolia přispěvatelů (ma jednoho je to bohužel přece jen trochu moc)

na druhou stranu musím přiznat i jisté obavy:
- obzvláště o nezávislost diskuzí (přesto, že mi byla přislíbena)
- nevratnost kroku v případě nespokojenosti

Byť se zdá, že pozitiva převažují co do kvantity, nejsem si jist, jestli je tomu tak i u kvality.
A protože toto fórum bylo tvořeno především pro VÁS, chci vás touto cestou poprosit o váš názor.
Děkuji
Hezký den
Pavel


úte 31. srp 2010 21:02:13
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 20. úno 2010 1:33:23
Příspěvky: 746
Bydliště: Mělník
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Těžká otázka :? Co takhle požádat je o návrh smlouvy, aby z ní bylo zřejmé, co z těch slibů jsou ochotni garantovat písemně a pod jakými sankcemi? Pravda, nevyznám se příliš v počítačích, natož pak v provozování webu, ale právně vzato, vratné to je - pokud se do smlouvy zakotví rozvazovací podmínka pro případ neplnění závazků.


úte 31. srp 2010 22:56:04
Profil

Registrován: stř 23. čer 2010 13:13:05
Příspěvky: 19
Bydliště: Český Brod - Liblice
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Sice jsem na tomto fóru krátce, ale mám zkušenosti z jiného, které funguje pod hlavičkou jisté firmy a nejsou tam žádné problémy.
Na druhou stranu je pravděpodobné že se firma bude snažit propagovat tady své zboží.
Nejideálnější situace by byla, kdyby se založila nějaká společnost pěstitelů orchideí, jako funguje třeba u masožravek nebo i jiných zájmových skupin.


stř 01. zář 2010 9:37:35
Profil

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Zdravím,určitě bych neměnila,jsem opravdu spokojená s tímto forem ani obsahu stránek nic nechybí,každý kdo chce může dávat odkazy na spolehlivé prodejce bud pomůcek pro pěstování,nebo samotných rostlin.Stránky jsou založeny v takovém opravdu přátelském duchu,kdo chce tak se přidá.Kdoví,co by z toho jiný provozovatel udělal,když ptáčka lapají,pěkně mu zpívají,jak se říká...Můžu napsat jen tohle,protože se se taky v pc a tvorbě web.stránek absolutně nevyznám a nerozumím.. :oops: :P


stř 01. zář 2010 10:05:38
Profil

Registrován: sob 24. říj 2009 19:13:12
Příspěvky: 848
Bydliště: Chrustenice okr. Beroun
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Mám stejný názor jako Hanka. Jsem tu nadmíru spokojená a nic bych neměnila. Rozhodně toto fórum považuju za jedno z nejlepších.


stř 01. zář 2010 12:05:35
Profil
Moderátor

Registrován: stř 30. črc 2008 13:04:11
Příspěvky: 1228
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Pokud by šlo jen o peníze jsem ochoten stovkou přispět a udělalo by to určitě nás víc. Takže problém s penězi by se mohl vyřešit. Zůstává jen práce. A proto už jsem své připravené www. stránky ani nespustil a nespustím.
A dokonce i M. P. pro nedostek času své pěkné stránky zrušil. Proto buďme
opatrní ať nešlápneme vedle.


stř 01. zář 2010 14:21:08
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 21. bře 2010 9:49:31
Příspěvky: 67
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Já se asi přikláním k většině, neměnila bych. Na druhou stranu chápu tu práci navíc, kterou my sice vidíme, protože jsme spokojení, ale dokud to člověk nedělá sám, tak neví kolik času a energie to obnáší. Co se týče příspěvku finančního, myslím, že by bylo ochotno přispět více lidí, včetně mě:-)


stř 01. zář 2010 20:03:31
Profil
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Já nevím, jak to funguje tady na tomto fóru, ale na jiných fórech jsem se setkal s tím, že se o provoz fóra stará i více lidí najednou. Pokud toho jde i zde využít, tak bych také neměnil, jinak je mi to v celku jedno. Pokud by to ale přivedlo více zájemců o toto fórum a mně by se občas nestávalo, že nemám po deseti minutách co číst, tak šup sem s tím.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


stř 01. zář 2010 20:31:12
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Asi bych se obával velkého vlivu provozovatele. Otázka je v jakém směru. Bude-li třeba, rád také přispěji.

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


stř 01. zář 2010 22:40:40
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Samozřejmě taky přispěju,bude-li třeba.. :P


čtv 02. zář 2010 8:02:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: