Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 20:51:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Změna provozovatele??? 

Souhlasíte se změnou provozovatele fóra?
ANO, souhlasím 10%  10%  [ 3 ]
NE, nesouhlasím 58%  58%  [ 18 ]
Je mi to jedno 19%  19%  [ 6 ]
Nevím 13%  13%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 31

 Změna provozovatele??? 
Autor Zpráva
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Děkuji všem, za projevené názory a nápady a těším se na další. Zítra jdu na pokec s navrhovateli propojení, tak uvidíme, jak se celá věc bude dále vyvíjet.
Také děkuji všem, kteří projevili ochotu přispět nějakým bakšišem na provoz webu. Jak už jsem ale napsal do svého úvodního příspěvku, není to nic, co bych nezvládl nebo nebyl ochoten obětovat.
Mnohem víc bych ale uvítal nabídky tvůrčí spolupráce a to především z oblasti grafiky (vylepšení layoutu webu http://www.orchidej.net ), psaní článků (exkurze, výstavy, návody a zkušenosti s pěstováním určitých druhů, skupin nebo rodů, atd.) a také v oblasti moderování fóra.
Těším se na další diskuzi.
Hezký den
Pavel


čtv 02. zář 2010 8:14:52
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 23. čer 2010 13:13:05
Příspěvky: 19
Bydliště: Český Brod - Liblice
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Byl bych ochoten pomoci se správou fóra a možná i s grafikou na webu, ale v články a odbornými radami nemůžu sloužit, moje specializace je spíše u masožravek.


čtv 02. zář 2010 17:04:07
Profil
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Ono se správou fóra by bylo ochotno pomoci spoustu lidí, ale nejspíš podstatné budou ty články a úprava grafiky na stránkách. Bohužel nemám tak velké zkušenosti, abych byl schopen napsat nějaký obsáhlejší článek. Něco dohledat, usmolit a tak, to ano, ale pouze o některých rostlinách. S úpravou grafiky, jsem úplně mimo hru, takže pokud budete mít zájem o slepený článek určité rostliny, tak to maximálně. Víc bohužel nemohu sloužit. jedině, že bych to bylo ve stylu pokus/omyl a na to není nikdo zvědavý. :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


čtv 02. zář 2010 17:22:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
já jsem ten jeden hlas "pro", ale ne z důvodu, že by se mi fórum nelíbilo, ale právě proto aby se pomohlo Pavlovi hlavně časově ale i finančně. Tohle fórum beru už jako takovou velkou orchidejářskou rodinu.
Jsem také ochotná přispět, ale na psaní článků se tedy opravdu necítím. Spíš bych pomohla organizačně a s administrativou. Možná, s těmi články, by bylo dobré oslovit staré orchidejáře a ty, kteří s počítačem nekamarádí, nebo prostě je fórum jako takové neoslovuje.
Pavel tady dal hlasovat, abychom projevili svůj názor, ale v konečné fázi se stejně musí rozhodnout on sám. Já jsem optimista a držím tedy palce, aby to rozhodnutí, ať již bude jakékoliv, bylo ve prospěch nás všech.


čtv 02. zář 2010 19:28:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 05. srp 2010 14:33:44
Příspěvky: 280
Bydliště: Děčín
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Já jsem tu dá se říci také nový, alespoň co se týče zaregistrování a přispívání do fóra, ale navštěvuji jej již minimálně dva roky a velmi mi pomohlo. Tato podoba a funkčnost mě osobně plně vyhovuje, a klidně jsem ochoten jednou za rok přispět částkou třeba 300 kč, pokud to pomůže. Jsem zaregistrován i na minimálně třech zahraničních fórech a osobně nijaký podstatný rozdíl co do kvality nevidím....tím chci naznačit že tento styl a možnost funkcí mi plně vyhovuje....vše je přehledné a rubriky jsou stejně členěné jako má například společnost pěstitelů Darwiniana, či CCPS a další podobně zaměřené weby se zavedeným fórum. :P


pát 03. zář 2010 16:41:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. led 2009 1:28:54
Příspěvky: 309
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
já tedy za sebe můžu říct: "Pokud na to máte, Pavle čas, neměňte to. Líbí se mi uspořádání i přehlednost fora a pokud jde o finance, budu radši přispívat, než aby mi tu běhali reklamy, až se mi budou dělat mžitky před očima. A bůhví, co by nám sem ještě vecpali. :roll:
Uvidíme, s čím přijdete ze schůzky.


sob 04. zář 2010 2:35:45
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 19:32:08
Příspěvky: 1725
Bydliště: Jihlava
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Tak jsem se sem dostala až takhle pozdě - po dovolené a po viroze atd. takže asi ex post, ale taky jsem zastánce soukromničení, pokud to bude Pavel ochoten dále dělat. Za sebe bych mohla nabídnout snad překlady článků z němčiny či angličtiny, pokud by byl zájem, do technické stránky tvorby a grafiky webovek moc nevidím.


sob 11. zář 2010 17:05:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
Asi to nějak vyšumělo, protože nám Pavel ani nenapsal, jak schůze dopadla. Všichni jsme tu jak struny a PRD..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


sob 11. zář 2010 20:14:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
no, dopadlo to tak, že jsem firmě nabídl prostor na svých stránkách pro prezetaci jejich výrobků a to ať už formou reklamních bannerů, tak formou článků. Toto se týká stránek www.orchidej.net nikoliv fóra.
Firma si vzala čas na rozmyšlenou do konce září. Tak jsem zvědav, jak to dopadne. Nicméně, zkušenost mi říká, že když se moc přemýšlí tak nakonec z plánů obvykle sejde ;)
Hezký den
Pavel


ned 12. zář 2010 10:02:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Změna provozovatele???
tak já to vidím jako dobrý kompromis. uvidíme, s čím a jestli ta firma přijde. Pavle, díky.


ned 12. zář 2010 13:16:32
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: