Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:31:00



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Funkce poděkování 
Autor Zpráva

Registrován: ned 18. bře 2012 17:49:02
Příspěvky: 2960
Příspěvek Re: Funkce poděkování
Pavle,děkuji za vyjádření ..jsem stará a moje názory určitě nejsou in..v době,kdy řada členů odešla na Fb jsem to zkoušela také,ale..prostě tento styl komunikace mi není blízký ..samozřejmě,pokud nový styl bude ku prospěchu věci a ke zvýšení aktivity členů, budu se snažit zapojit a pokud ne ...jsem tu dobrovolně,takže není problém kdykoliv odejít/určitě to nebude nikomu vadit/..já se však přiznám,že mi to bude scházet...


stř 14. led 2015 14:38:27
Profil
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Funkce poděkování
Martine, díky za odkazy, ale bohužel ni prvním fóru nevidím vůbec nic co by na podobnou funkci odkazovalo a na druhém vidím jen počet obdržených poděkování, která se zobrazují pod uživatelovým profilem. Ta se ale (jestli se nemýlím) postupně kumulují a nemají vazbu ke konkrétnímu příspěvku. Možná je nějaká další vlastnost zobrazena pouze pro registrované a mně tak zůstává utajena. Po něčem jsem koukal, ale našel jsem jen to co jsem popsal výše. Smysl něčeho takového ale moc nechápu. Dle mého názoru to ani náhodou nemůže nahradit slovní pochvalu ;)
Hezký den
Pavel


stř 14. led 2015 15:44:29
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 08. zář 2013 7:09:31
Příspěvky: 101
Příspěvek Re: Funkce poděkování
No jo, musíš být přihlášený, to jsem si neuvědomil


stř 14. led 2015 16:18:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Funkce poděkování
V tom druhém foru vlevo jsou celkově sečteny "Obdržená poděkování " a vpravo pod lištou je" Následující uživatel poděkoval" a tam to je asi vidět kdo mě pochválil za konkrétní příspěvek .Děkovačka tím pádem odpadá (zdá se přehlednější) no jen mě napadá třeba to mají kaktusáři jednodušší jako ve smyslu ,že kaktusy se pěstují delší čas širokou veřejností. Proto je to jiný.Já bych nechala vše při starém . ;)


stř 14. led 2015 16:56:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pon 03. srp 2009 16:18:51
Příspěvky: 1011
Bydliště: žádné nemám,ale přebývám v Brně
Příspěvek Re: Funkce poděkování
mně osobně nevadí ani to ani slovní poděkování.Sám ale písemně přispívám méně.Je to nedostatkem času a také množstvím for a skupin Fb kde jsem,takže někde jen kouknu,tam kde to jde lajknu.Třeba na fotogalerii megapixel můžeš napsat názor i jen lajknout,což využívám.Někdy bych neměl co dodat či nevěděl jak komentovat ale fotka se mi líbí.

_________________
https://www.flickr.com/photos/66109315@N06/
http://drroman2.galerie.cz/4661207-orchideje
http://drroman3.galerie.cz/
http://drroman.rajce.idnes.cz/


stř 14. led 2015 18:04:27
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: Funkce poděkování
Bez komentáře :(


stř 14. led 2015 20:14:59
Profil

Registrován: pát 10. srp 2012 17:49:30
Příspěvky: 872
Bydliště: Litoměřice
Příspěvek Re: Funkce poděkování
To je omyl, Marto. Já myslím, že bychom Vás postrádali všichni. :P


stř 14. led 2015 21:05:29
Profil

Registrován: ned 11. led 2009 17:18:09
Příspěvky: 250
Bydliště: Žamberk
Příspěvek Re: Funkce poděkování
Marta1 píše:
Pavle,děkuji za vyjádření ..jsem stará a moje názory určitě nejsou in..v době,kdy řada členů odešla na Fb jsem to zkoušela také,ale..prostě tento styl komunikace mi není blízký ..samozřejmě,pokud nový styl bude ku prospěchu věci a ke zvýšení aktivity členů, budu se snažit zapojit a pokud ne ...jsem tu dobrovolně,takže není problém kdykoliv odejít/určitě to nebude nikomu vadit/..já se však přiznám,že mi to bude scházet...

Marti,neblázni.....za tvůj názor, tedy konec...palec dolů.....chyběla by si mi tu a, myslím nejen mě... ;)

_________________
http://jirikrc.rajce.idnes.cz/


stř 14. led 2015 22:55:20
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Funkce poděkování
Chodím sem i na FB. Co se informací týče, fórum nemá konkurenci. Na FB nic nedohledám, ale třeba to jen neumím... Je mi líto, že tam odešlo dost lidí, specielně Roman. Má spoustu krásných fotek z Kačiny, ale jsou jen na FB... :( tak lidi pls zůstaňte, bylo by škoda, kdyby to šlo do kopru... Pravda, lajk u fotky by byl asi jednodušší, ale beru, že fórum je prostě jiný... Přiznám se, že píšu taky málo... Občas totiž už doma ani počítač nezapnu-mám toho dost z práce. Prohlížím to jen z telefonu. A z toho píšu nerada, protože mi ti trvá dlouho-je to malý... :)


čtv 15. led 2015 0:37:09
Profil

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: Funkce poděkování
Tomáš píše:
Výborný nápad Martine, souhlas i s odůvodněním - vlk by se tak nažral a koza by zůstala celá.
Taky bych napsal obdivný komentář u pěstitelských úspěchů Radka,Romana a dalších
,ale protože nechci zaplevelovat fórum obtěžujícím balastem, tak to nědělám.
No záleží na Pavlovi jak to vidí a jestli je to technicky možné,
nám se to kecá, ale jeho to bude stát čas :D
to Zdenka: to je sice hezké, že vás baví psát pochvalné komentáře,
jenže ony zajímají akorát toho, koho chválíte, pro většinu ostatních
je to ztráta času při otvírání vlákna s novým příspěvkem...
Vemte si kdyby tady na fóru bylo třeba sto přispěvovatelů jako jste vy nebo Evulka,
kteří musí pochválit každou vyobrazenou kytku.
Jinak zdůrazňuji, ža proti vám Zdenko ani proti Evulce nic nemám (!!!)
berte to jak polemiku - aby zase nenastal odliv členů kvůli vyjádření názoru.

Myslela jsem , že nebudu vůbec reagovat, ale přeci jen....nemám zdaleka takové výsledky ani znalosti jako většina členů tohoto fora a mnohdy jsem zvažovala jestli sem vůbec svoje fotografie rostlin dát...nicméně ráda jsem zde pročítala rady zkušenějších a díky tomu i "přičichla" k botanice . Ale docela mně mrzí, že v dnešní době ,kdy je vše zrychlené a lidé spolu ani pomalu už nekomunikují, vše je přes počítač nebo mobil, což je fajn a neumím si to také už bez toho představit, ale právě proto si myslím , že by se slovo ať už jenom psané nemělo ztrácet...z toho lajkování mně stávají vlasy na hlavě a myslím , že nejsem žádná stařena..neurážím se a vím , že moje příspěvky na rozdíl od Martičky chybět nebudou , ale je mi to prostě trochu líto .... Eva


čtv 15. led 2015 8:18:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: