Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:59:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Jen tak... 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Jen tak...
Karlos píše:
Nevidím důvod v tom hledat něčí vinu. Nějaký ten hádavník, či flame-diskuse myslím si patří ke každému fóru a tady to má Pavel pod kontrolou. Internet je plný informací a vše tady neustále rozpitvávat taky nemá moc smysl. Dost se tu toho již probralo a to vidím jako hlavní důvod mírné stagnace. Psaní SZ zkušeným pěstitelům jako je Radzak či Paphio přeci není známkou strachu umístit do fora nové vlákno či příspěvek.

Myslím,že jste to řekl přesně výstižně, jako je zdravá konkurence, tak je ti v diskusi, o čem by to prosím bylo, kdyby si jen lidé přitakávali a na druhou stranu pomlouvali, je lepší přeci zdravě diskutovat,,,,můj názor. Žádný učený z nebe nespadl a když člověk s něčímm začíná od koho se má lecos naučit než od zkušených......Věra


pát 13. pro 2013 18:44:26
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 16. led 2013 10:24:48
Příspěvky: 262
Příspěvek Re: Jen tak...
Věra píše:
Karlos píše:
Nevidím důvod v tom hledat něčí vinu. Nějaký ten hádavník, či flame-diskuse myslím si patří ke každému fóru a tady to má Pavel pod kontrolou. Internet je plný informací a vše tady neustále rozpitvávat taky nemá moc smysl. Dost se tu toho již probralo a to vidím jako hlavní důvod mírné stagnace. Psaní SZ zkušeným pěstitelům jako je Radzak či Paphio přeci není známkou strachu umístit do fora nové vlákno či příspěvek.

Myslím,že jste to řekl přesně výstižně, jako je zdravá konkurence, tak je ti v diskusi, o čem by to prosím bylo, kdyby si jen lidé přitakávali a na druhou stranu pomlouvali, je lepší přeci zdravě diskutovat,,,,můj názor. Žádný učený z nebe nespadl a když člověk s něčímm začíná od koho se má lecos naučit než od zkušených......Věra


Ahoj lidičky

Vězte, ze pro takové jako já, tzn. orchidejare začátečníky je tohle forum hodně bezva a důležité . Nemá zdaleka tolik praxe jako někteří zde, ale kdyz mam co sdělit, klidně to udělám i kdyz se najdou oponenti a o to tu jde. Diskuze , pokud je věcná , je "kořením" bez kterého by tu občas nebyla sranda. Trochu mě štve, ze vkládání fotek mi trva tak dlouho a ze to nejde třeba rovnou z mobilu. Potom by tu fotek a příspěvku bylo jistě mnohem víc. Jste skvělí a ti, kdo to tu táhnou si zaslouží úctu a poděkování. Za mě tleda : dík moc a protože zítra jedu až do Vánoc na hory na lyže, tak přeji krásné vánoční svátky a doufám, ze vás tu všechny budu potkávat i nadále.
G.


pát 13. pro 2013 21:55:42
Profil

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: Jen tak...
Teda já mít takovej skleník, na hory mě v zimě nikdo nedostane. Postavil bych si tam chatrč z rákosí, pustil regge a cucal jamajskej rum, kolem mě by bujely tropy, kvetly orchideje a tak bych si užíval. ;)


pát 13. pro 2013 22:27:17
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 16. led 2013 10:24:48
Příspěvky: 262
Příspěvek Re: Jen tak...
zahradnik píše:
Teda já mít takovej skleník, na hory mě v zimě nikdo nedostane. Postavil bych si tam chatrč z rákosí, pustil regge a cucal jamajskej rum, kolem mě by bujely tropy, kvetly orchideje a tak bych si užíval. ;)


Někdy je třeba vypnout a restartovat duši i tělo . Potom se k těm kytickam budu těšit dvojnásobně. Jenom doufám, ze zrovna , az budu pryč, neudeří velké mrazy. Pak bych si asi moc neuzival a byl bych jako na trni , jestli vše funguje, jak ma.


pát 13. pro 2013 22:58:55
Profil

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: Jen tak...
Však jo. Od toho je to regge a rum :roll:


pát 13. pro 2013 23:03:23
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Jen tak...
Je bezva, že takovéhle forum je... ráda sem chodím, je tu spousta užitečných informací....a že to někdy trochu zaskřípe - to se stane...to už prostě plyne z toho, že si to člověk neříká z očí do očí - psaný text každý vnímá trochu jinak...to určitě znáte i z SMS - že je něco pochopeno jinak, než bylo třeba míněno....
Chodím sem tak často, jak mi to jde...sice většinou nepřispívám - ale to spíš z nedostatku času....stále se ale snažím udržovat si přehled, co tu nového přibylo....a jsem ráda, že někdo ten čas a energii na příspěvky má...ale třeba se to také zlepší a hodím aspoň pár fotek... :)
Jsem ráda, že Radek přišel zpět - bylo by škoda, kdyby zanevřel, jako třeba někteří jiní, kteří už sem asi nechodi...
;)


sob 14. pro 2013 12:13:05
Profil

Registrován: ned 07. lis 2010 22:11:48
Příspěvky: 558
Příspěvek Re: Jen tak...
Zahradníku,rajská zahrada,chatrč z rákosu,regge,jamajskej rum a kde máš děvčata??


sob 14. pro 2013 18:06:58
Profil

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: Jen tak...
Václave, sem nechtěl vypadat kor jako požitkář. Ale pochopitelně by to bez nich nešlo.


Přílohy:
Věrka.JPG
Věrka.JPG [ 62.93 KiB | Zobrazeno 3979 krát ]
sob 14. pro 2013 18:47:06
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Jen tak...
Zahradníku, to koukám kolik máš zájmů :lol:

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


sob 14. pro 2013 20:30:51
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: Jen tak...
Radku zase tolik jich není. Kytky a ženský, i když ty druhý spíš bejvávaly. To víš, už nejsem žádnej mladík. Bejvávalo to i v opačným pořadí :lol:


Přílohy:
Ivanka.JPG
Ivanka.JPG [ 55.79 KiB | Zobrazeno 3946 krát ]
sob 14. pro 2013 20:53:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron