Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 16:01:11



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 potrebujem poradiť 
Autor Zpráva

Registrován: úte 01. úno 2011 16:34:29
Příspěvky: 7
Příspěvek potrebujem poradiť
Len nedavno som sa pridala k Vam pestovatelom tych užasných orchidei tak Vas chcem pozdraviť.Orchidky pestujem už asi 2 roky a chcela by som rozširiť svoju zbierku.Keďže na Slovensku som nenašla žiaden zas.obchod tak by som si chcela objednat z Čiech.Tak by som chcela vedieť či niekto nema skusenosti s dodavatelom "pokojoverostliny".Lebo sa mi zda ,že maju celkom pekný sortiment.Uvítam každu radu ;) ;) ;)


ned 06. úno 2011 19:51:24
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: potrebujem poradiť
evelyna píše:
Len nedavno som sa pridala k Vam pestovatelom tych užasných orchidei tak Vas chcem pozdraviť.Orchidky pestujem už asi 2 roky a chcela by som rozširiť svoju zbierku.Keďže na Slovensku som nenašla žiaden zas.obchod tak by som si chcela objednat z Čiech.Tak by som chcela vedieť či niekto nema skusenosti s dodavatelom "pokojoverostliny".Lebo sa mi zda ,že maju celkom pekný sortiment.Uvítam každu radu ;) ;) ;)

Jestli jsem našla správné stránky, tak je to diskusní forum. Prodej byl na "pokojovky", objednávat lze u Terra Koruna, Lukscheiter, DMM a pod. Možná někdo ještě něco přidá. Hledej v Inzerci.


ned 06. úno 2011 20:12:54
Profil
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: potrebujem poradiť
Ahoj, vítám tě tu na fóru.
Určitě zde najdeš odpovědi na většinu otázek ohledně koupě orchidejí a také případné rady s pěstováním. Někdy se zde dají objevit i krásné přebytky pěstitelů zde přihlášených a tak se určitě dívej do sekce inzerce. Samozřejmě spoustu lidí preferuje objednávky z Německa a tak se můžeš podívat, z jakých firem jsou ty nejoblíbenější. Jsou tam i rozepsané české firmy, u kterých můžeš objednávat, jejich klady a zápory, zkrátka diskuze.
Tak se dívej, čti a ptej se. 8-)

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


ned 06. úno 2011 20:34:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. úno 2011 18:22:12
Příspěvky: 154
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: potrebujem poradiť
:) Zdravím všechny, náhodou jsem Vás našla při "brouzdání", hned jsem si zapsala rady ohledně červců , se kterými bojuji u phalů. Jmenuji se zase Hana a orchideje (a kaktusy) jsou má láska.
Mám je asi 3 roky. Připadám si někdy jako v tom rčení: čím hloupější sedlák, tím větší brambory. Když se o ně starám, nechtějí růst a zlobí. Když je nechám být( od června do října pověšené na hrušce) kveto. Doufám, že to není jejich labutí píseň.
Přeji všem zúčastněným hodně úspěchů. Hana nebo třeba Hannah, ať se to neplete.


čtv 10. úno 2011 9:02:50
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: potrebujem poradiť
Vítám tě a ať se ti tu líbí a najdeš tu spoustu užitečných informací :D


čtv 10. úno 2011 17:20:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: