Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:30:37



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazení 
Autor Zpráva

Registrován: pát 14. srp 2020 0:53:14
Příspěvky: 62
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
martinmartin píše:
DavidDizzer píše:
martinmartin píše:
Kyselosti je dle mého v piniovce až až. Některé druhý mám vyzkoušené, že když zasadím do piniovky bez předchozí úpravy kůry křídou nebo dolomitem, tak zajdou nebo s tím bojují půl roku než to vstřebají.


To se mi ještě v životě nestalo, že by mi po pěstování či nasazení do substrátu některá orchidej (phalaenopsis) odešla kvůli kůře. Používám Profík (Forestina) a prosévám ho.


Neříkám že Phalaenopsis (ty toho rozchodí hodně), ale některé druhy jsou na šokovou změnu ph substrátu citlivé. Proto už raději vše máčím a proplachuji. Kůra je hrozně kyselá a chipsy zase extrémně zasolené.


Aha, to jsem netušil. Které orchideje jsou například citlivé právě na kyselost piniové kůry? Abych případně byl obezřetný, pakliže bych se rozhodl si nějakou pořídit.
A mohl bych dotaz, čím jsou podle Vás kokosové chipsy extrémně zasolené? Z toho, co uvádíte, to zní jako kdyby byly přesolené z hnojiva, ovšem pokud vím, substrát a konkrétně tedy i kokosové chipsy se přece neprodávají předhnojené? Napadlo mě jen to, zda díky tomu, že palma do sebe také samozřejmě vstřebává živny, aby měla na rozvoj sebe samotné a nebo i plodů (kokosů), tak se to pak může objevit i v samotných kokosových chipsech. (?)


pát 23. dub 2021 7:22:41
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
https://www.fibrefamily.com/why-coco-peat/


pát 23. dub 2021 12:24:16
Profil

Registrován: stř 30. zář 2020 21:32:13
Příspěvky: 142
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
Zasolené jsou z důvodu sběru a zpracování. Udělejte si jednoduchý test, kupte si konduktometr namočte chipsy do demi vody a za týden změřte hodnotu výluhu. Já jsem momentálně ve třetím týdnu louhování (3x vyměněna demi voda) a jsem na hodnotě okolo 400uS. Ještě minimálně jeden výluh bude následovat. Nemám vyzkoušené na všechny druhy, ale Pafíčka jsou na kyselost náchylná a Renanthery změny ph nesou velice těžko.


pát 23. dub 2021 13:27:17
Profil

Registrován: stř 08. říj 2008 13:37:10
Příspěvky: 1556
Bydliště: Zděchov
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
David: piniovka kyselá není. Kyselá je bor. černá a hlavně sylvestriska. Výluh z čerstvě nastříhané udělá i kolem 4 pH. Většině kytek to ale nečiní zvláštní problémy. Dobré přidat kousky vápence, šutřík.


pát 23. dub 2021 17:40:33
Profil ICQ

Registrován: stř 30. zář 2020 21:32:13
Příspěvky: 142
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
Karlos píše:
David: piniovka kyselá není. Kyselá je bor. černá a hlavně sylvestriska. Výluh z čerstvě nastříhané udělá i kolem 4 pH. Většině kytek to ale nečiní zvláštní problémy. Dobré přidat kousky vápence, šutřík.


Měřil jste výluh z piniovky? Nečiní jim to problémy pokud se jim šokově nezmění ph. Když kytku přesadím ze starého substrátu, který zásaditý bude, do nové kůry, která je kyselá, tak je to pro rostlinu šok. Proto je dobré novou kůru minimálně neutralizovat. Ale ať si každý přesazuje jak uzná za vhodné klidně do neproplachované nebo chipsu bez odsolení. Neznamená to, že kytka vůbec nepřežije, jen že bude chřadnout, stagnovat déle než je nutné. Vyrovnání ph nějakou dobu trvá.


pát 23. dub 2021 19:32:22
Profil

Registrován: stř 08. říj 2008 13:37:10
Příspěvky: 1556
Bydliště: Zděchov
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
Měřil. Piniovka skutečně kyselá není. Tímto tématem se hlouběji zabýval uživatel Mácha, třeba se přidá, ale už se to tady probíralo.
Neutralizovat se dá i mletým vápencem ve vodě. Jsou na to různé postupy. Po neutralizaci také nemusí být vyhráno.


pát 23. dub 2021 21:58:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
martinmartin píše:
Karlos píše:
David: piniovka kyselá není. Kyselá je bor. černá a hlavně sylvestriska. Výluh z čerstvě nastříhané udělá i kolem 4 pH. Většině kytek to ale nečiní zvláštní problémy. Dobré přidat kousky vápence, šutřík.


Měřil jste výluh z piniovky? Nečiní jim to problémy pokud se jim šokově nezmění ph. Když kytku přesadím ze starého substrátu, který zásaditý bude, do nové kůry, která je kyselá, tak je to pro rostlinu šok. Proto je dobré novou kůru minimálně neutralizovat. Ale ať si každý přesazuje jak uzná za vhodné klidně do neproplachované nebo chipsu bez odsolení. Neznamená to, že kytka vůbec nepřežije, jen že bude chřadnout, stagnovat déle než je nutné. Vyrovnání ph nějakou dobu trvá.

Dendrobium phalaenopsis žádá nejraději pH 4 (Zákrejs), zatímco Phalaenopsis v tomto ztrácí kořeny.

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


sob 24. dub 2021 11:55:47
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 14. srp 2020 0:53:14
Příspěvky: 62
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
Tak teď čemu věřit, jeden tvrdí, že piniovka je kyselá, druhý že piniovka kyselá není :D :D A nezáleží to rovněž také, z jakého zdroje piniovou kůru kupujeme? Také třeba v jaké oblasti dané pinie, ze kterých se kůra zpracovává, roste... Přišlo mi jen poněkud zvláštní, že martinmartin tvrdí, že je piniovka kyselá z důvodu zpracování, přitom bych spíše řekl, že piniovka by měla být kyselá už sama od sebe (tedy že se jedná o její vlasnost).
Nevím totiž, proč by měla být piniová kůra kyselá díky zpracování - záměrně ji okyselují?

Mě ta kyselost nezajímá proto, že hodlám nyní piniovou kůru obsaženou v již namíchaném susbtrátu neutralizovat, jen proto, že mě to jako pěstitele zajímá a hlavně mě zajímá, jestli tedy kyselá je či nikoliv... Každý totiž tvrdí něco jiného, což by se dít nemělo. Pokud někdo laboratorně ověří, že je kyselá, nemůže druhý dle laboratorního testu tvrdit zase opak - pak je tedy otázkou, zda použili stejný zdroj piniové kůry...

Dle Vašich slov tedy piniová kůra od různého zdroje i původu bude různě kyselá ? :) ;)


ned 25. dub 2021 4:54:58
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
Paphio píše:
martinmartin píše:
Karlos píše:
David: piniovka kyselá není. Kyselá je bor. černá a hlavně sylvestriska. Výluh z čerstvě nastříhané udělá i kolem 4 pH. Většině kytek to ale nečiní zvláštní problémy. Dobré přidat kousky vápence, šutřík.


Měřil jste výluh z piniovky? Nečiní jim to problémy pokud se jim šokově nezmění ph. Když kytku přesadím ze starého substrátu, který zásaditý bude, do nové kůry, která je kyselá, tak je to pro rostlinu šok. Proto je dobré novou kůru minimálně neutralizovat. Ale ať si každý přesazuje jak uzná za vhodné klidně do neproplachované nebo chipsu bez odsolení. Neznamená to, že kytka vůbec nepřežije, jen že bude chřadnout, stagnovat déle než je nutné. Vyrovnání ph nějakou dobu trvá.

Dendrobium phalaenopsis žádá nejraději pH 4 (Zákrejs), zatímco Phalaenopsis v tomto ztrácí kořeny.


Jo pěstovat podle Zákrejse je nejkratší cesta do pekel, o tom jsem se přesvědčil sám, když jsem začínal a nebylá jiná literatura jak "Orchideje" od Zákrejse.


ned 25. dub 2021 15:27:22
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 30. zář 2020 21:32:13
Příspěvky: 142
Příspěvek Re: Žloutnutí orchidejí Phalaenopsis a Dendrobia po přesazen
DavidDizzer píše:
Tak teď čemu věřit, jeden tvrdí, že piniovka je kyselá, druhý že piniovka kyselá není :D :D A nezáleží to rovněž také, z jakého zdroje piniovou kůru kupujeme? Také třeba v jaké oblasti dané pinie, ze kterých se kůra zpracovává, roste... Přišlo mi jen poněkud zvláštní, že martinmartin tvrdí, že je piniovka kyselá z důvodu zpracování, přitom bych spíše řekl, že piniovka by měla být kyselá už sama od sebe (tedy že se jedná o její vlasnost).
Nevím totiž, proč by měla být piniová kůra kyselá díky zpracování - záměrně ji okyselují?

Mě ta kyselost nezajímá proto, že hodlám nyní piniovou kůru obsaženou v již namíchaném susbtrátu neutralizovat, jen proto, že mě to jako pěstitele zajímá a hlavně mě zajímá, jestli tedy kyselá je či nikoliv... Každý totiž tvrdí něco jiného, což by se dít nemělo. Pokud někdo laboratorně ověří, že je kyselá, nemůže druhý dle laboratorního testu tvrdit zase opak - pak je tedy otázkou, zda použili stejný zdroj piniové kůry...

Dle Vašich slov tedy piniová kůra od různého zdroje i původu bude různě kyselá ? :) ;)


Nebyla řeč o zpracování piniovky, ale o tom že chipsy jsou zasolené kvůli původu a zpracování. Jestli Karlos měřil výluh z piniovky zásaditý, tak byl zřejmě zásaditý. Já výluh z piniovky proměřil a byl kyselý. Proto ji neutralizuji.


ned 25. dub 2021 16:24:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: