Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 17:45:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Cukrový roztok 
Autor Zpráva

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Cukrový roztok
Ahojte,namáčela jsem jen kořeny,ne celou rostlinu a ani nevím jaký význam by mělo namáčet celou rostlinu,myslím,že jsou nejdůležitější kořeny.Tož tak si to myslím já,jen úvaha...Proč by se měla namáčet celá bych se ráda dozvěděla.Mě to zafungovalo a jsem spokojená,že rostlinka roste. :P


pát 22. kvě 2009 18:57:32
Profil

Registrován: stř 08. říj 2008 13:37:10
Příspěvky: 1556
Bydliště: Zděchov
Příspěvek Re: Cukrový roztok
Pavel: To není pravda že se bráním za každou cenu. Jen se mi zdá blbost prosladit substrát nasyceným roztokem.....kdybych četl článek o přídavku lžičky na litr nebo tak něco...proč ne, třeba bych to i zkusil. P. Matoušková mi o tom cukru taky kdysi říkala, ale dle mého není jednotný návod a názor a někomu to šlo a jinýmu ne, jedna paní povídala. Pokud jde o pivo, no tak to obsahuje i vitamíny a co já vím jaké org. látky prospěšné kytkám.....ale kolik piva na litr???? V blbých podmínkách kytku pivo ani cukr nezachrání.
Pivo ani cukr na kytky v přírodě nikdo nelije, což samo nemusí znamenat že to nefunguje.......ale.....


pát 22. kvě 2009 22:38:40
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: ned 07. zář 2008 15:19:34
Příspěvky: 48
Bydliště: Holíč, SR
Příspěvek Re: Cukrový roztok
hanka2 píše:
Ahojte,namáčela jsem jen kořeny,ne celou rostlinu a ani nevím jaký význam by mělo namáčet celou rostlinu,myslím,že jsou nejdůležitější kořeny.Tož tak si to myslím já,jen úvaha...Proč by se měla namáčet celá bych se ráda dozvěděla.Mě to zafungovalo a jsem spokojená,že rostlinka roste. :P


Hanka, dík, že si mi potvrdila to, čo som si aj ja myslela.Veď aj mne sa zdalo čudné namáčať celú rastlinku, potom by mohla ísť rovno na tortu a nie do kvetináča :lol:


sob 23. kvě 2009 8:39:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. úno 2009 20:41:52
Příspěvky: 655
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou,Vysočina
Příspěvek Re: Cukrový roztok
Ahojky,pan Kratochvil namáčel celou rostlinku a pak nechal oschnout i několik hodin,také neznám důvod.


sob 23. kvě 2009 21:00:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 07. zář 2008 15:19:34
Příspěvky: 48
Bydliště: Holíč, SR
Příspěvek Re: Cukrový roztok
Tak teraz som z toho už načisto :? , Ale ak nastane problém, tak skúsim obidve metódy a uvidím, ktorá lepšie zaberie ;)


ned 24. kvě 2009 9:20:51
Profil

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Cukrový roztok
Apolienka,myslím,že určitě rostlince neublížíte,jestli ji namočíte celou nebo jen kořeny.Chtěla jsem se jen dozvědět proč celou,když jsou postižené kořeny.takže se za sebe omlouvám jestli jsem vás nějak zmátla. ;)


ned 24. kvě 2009 17:04:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: