Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:22:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 prosba o radu 
Autor Zpráva

Registrován: čtv 19. bře 2020 13:06:25
Příspěvky: 10
Příspěvek prosba o radu
Vážení milovníci,
máte někdo zkušenost s nákupem od thajského prodejce Tom orchids ? (https://tomorchid.com/en-cz) Uvažuji o nákupu několika květin, fotky mají krásné, ale jinak o nich nic nevím.
Předem vám díky za radu.
Jiří Fuks


pát 24. úno 2023 13:50:24
Profil

Registrován: stř 28. říj 2015 19:16:45
Příspěvky: 1003
Příspěvek Re: prosba o radu
viewtopic.php?f=40&t=1225&p=89926&hilit=zahrani%C4%8D%C3%AD#p89926


sob 25. úno 2023 16:08:05
Profil
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: prosba o radu
Jiří Fuks píše:
Vážení milovníci,
máte někdo zkušenost s nákupem od thajského prodejce Tom orchids ? (https://tomorchid.com/en-cz) Uvažuji o nákupu několika květin, fotky mají krásné, ale jinak o nich nic nevím.
Předem vám díky za radu.
Jiří Fuks


Vypadá to, že osobní (česká) zkušenost s touto firmou zatím není.
Trošičku jsem ale zagooglil a podle (http://www.orchidboard.com/community/ve ... ery-2.html) to vypadá na podvod. Bohužel sám mám s Thajci jednu velice zlou (a potažmo drahou) zkušenost.
Na druhou stranu jejich webové stránky mi přijdou profesionální a na FCB jsou taky s tisíci přáteli. Tak fakt nevím.
Zkrátka v tomto případě bych neriskoval.


Hezký den
Pavel


ned 26. úno 2023 19:08:10
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: čtv 19. bře 2020 13:06:25
Příspěvky: 10
Příspěvek Re: prosba o radu
Díky za upozornění. Zatím mi 2x napsali, abych dokončil objednávku, že mohu zaplatit kartou i přes Pay-pal. Když jsem se zeptal, jestli mi mohou přivézt květiny do Drážďan, že bych zaplatil až tam, tak mi už neodpověděli. Tak se zkusím obrátit jinam.


ned 05. bře 2023 22:26:31
Profil

Registrován: úte 16. lis 2010 15:02:08
Příspěvky: 73
Příspěvek Re: prosba o radu
Mám s nim skúsenosť. Objednala som si orchideje ešte v septembri 2022, žiadali aj hneď zaplatit. Čakala som mesiac, dva a potom som začala písať, žiadna odpoveď a zablokoval ma na na FB. V decembri si sprístupnil messenger a to už som išla ostro, pretože som si prečítala na americkom fóre, že sú s dodaním problémy, že vôbec nekomunikuje. Napísala som mu, že som sa obrátila na medzinárodnú finančnú políciu a poslala som mu skopírované príspevky z fóra kde mu pekne naložili. V januári 2023 ale prišiel balík, rastliny pekné, dobre zabalené. Objednávala som u neho preto, že písal, že posiela rastliny do celého sveta. Ale už som s ním skončila, za tie nervy to nestálo.


čtv 09. bře 2023 11:24:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: