Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 17:15:04



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Catasetum 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Catasetum
zaruba píše:
No já myslím že by mohlo být prechlastane. Trochu bych ho zasusil aby starší pahlizy byly scvrklé. Květní stvol by uschnout neměl. Se sušením bych to ale neprehanel.
Já od konce září výrazně omezuji zálivku a přestávám rosit. U Cataset dosti často začne zloutnutí listí až když výrazněji seschnou pahlizy. Do konce roku by měly opadat. Té Vaši to ale asi potrvá déle.
Ono mi přijde že bychom měli na podzim omezovat normálně zálivku jako je tomu v přírodě a kytky ať se přizpůsobí. Než vytvářet na podzim jedinci který se rozhodl kvést růstové podminky.

Taky si myslím, začínal jsem sušit až se objevilo první žloutnutí. Ale moje bylo zřejmě přechlastané

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


stř 04. pro 2019 21:09:04
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 03. úno 2012 11:59:52
Příspěvky: 4174
Příspěvek Re: Catasetum
Příloha:
P1340854.JPG
P1340854.JPG [ 119.78 KiB | Zobrazeno 3644 krát ]
cheron píše:
OK - ďakujem za radu. Vody mu uberiem. A budúci rok od októbra mu obmedzím zálievku, aj keď bude mať ešte zelené listy ... ;)

Mám také jedno neposlušné a sice C. denticulatum. Seschlé je již dosti ale žloutnout začíná až nyní. Když se to ale rozjede tak potom to jde rychle.


čtv 05. pro 2019 17:42:40
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron