Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 22:10:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Cyrtochilum macranthum 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5274
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
Niki píše:
každý den se zájmem sleduji, co nového se komu podařilo a jak se objeví nějaká novinka, hned žhavím vyhledavače a čtu. Ještě jednou děkuji :P

Tohle je fajn zpráva a ještě se poučí protože všechny orchideje člověk nezná.To mluvím za sebe znám jen ty svoje a těch je pár rodů.
--------------

K situaci na foru .Myslím že je to jen taková momentální krizička která přejde. ;) Tady je strašná výhoda- jedna věc,kterou jinde nemusí mít .Zpětně si můžu najít hodně věcí o pěstování takže vše tu má velký smysl.


stř 06. srp 2014 10:36:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
a taky jsou prázdniny, nevím jestli je to jen u nás,ale trávit čas u počítače, když máš u sebe vnoučata, to mi přijde trapné a zbytečné.....ať už se to týká čehokoli, PC vzít a uložit aspoň na týden....Věra


stř 06. srp 2014 10:44:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. čer 2011 15:51:49
Příspěvky: 263
Bydliště: Adamov
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
Míro já bych to neviděl tak černě. Rostlina i květ jsou krásné a určitě se spousta lidí podívá. Jen tu je hodně lidí kteří jen koukají a nekomentují. Já také v poslední době nejsem moc aktivní co se týká příspěvků ale sleduji to tu pravidelně.

_________________
orchidejky už nejsou u mě jen koníček, ale už přerostly ve slona


stř 06. srp 2014 10:57:31
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
Já sem taky ráda chodím. A čtu si i staré věci, to je proti FB ohromná výhoda. Tam za dva dny člověk nic nenajde. Tak doufám, že vám to vrátí trochu chuti sem přidávat stále a stále. Prosím!! Díky


stř 06. srp 2014 13:54:51
Profil

Registrován: sob 09. čer 2012 21:10:25
Příspěvky: 250
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
Já sem taky často chodím a moc ráda koukám na všechny příspěvky a když jsem potřebovala, koukla jsem do starších příspěvků a vždy jsem našla dobré rady a zkušenosti jiných. Sice moc nepřispívám, ale často tady chodím na čumendu, jestli není něco nového. ;)


stř 06. srp 2014 15:40:29
Profil

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
Chodím sem když to jde každý den.... někdy tedy jen přes mobil, to potom nekomentuji nic, i když se mi to líbí (je to malý, nerada píšu na těch pidi klávesách)....takže jsem ráda za každou krásnou fotku, za každou radu!
Já sice nedávám - ne že by vůbec nic nekvetlo - ale v práci čučím celý den do počítače, tak pak doma už nemám náladu to kolikrát vůbec zapnout...myslela jsem, že třeba během dovolené to zvládnu a udělám aspoň přehled, co mi od ledna kvetlo....ale nestihla jsem.... :) takže za každé vaše fotky i rady jsem ráda, i když je třeba neokomentuji....
na FB je to jiný, nic se tam nenajde, je to spíš jen o těch fotkách....
:D Takže vydržte, určitě to smysl má!!!


stř 06. srp 2014 20:08:48
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. lis 2009 9:29:35
Příspěvky: 1851
Bydliště: Nové Bránice okr.Brno-venkov
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
Kvantita neznamená kvalitu. Tím spíše u ohlasu.
Dle mého názoru odbornou kvalitu tohoto fóra tvoří právě informace k jednotlivým rostlinám a rady , odpovědi na jakékoli téma. Bez ohledu na jejich ohlas.
Tím nechci snižovat přátelskou atmosféru a reakce na všeliké podměty i méně se prazákladu tohoto fóra týkající.


stř 06. srp 2014 21:40:57
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
Mila.J píše:
Kvantita neznamená kvalitu. Tím spíše u ohlasu.
Dle mého názoru odbornou kvalitu tohoto fóra tvoří právě informace k jednotlivým rostlinám a rady , odpovědi na jakékoli téma. Bez ohledu na jejich ohlas.
Tím nechci snižovat přátelskou atmosféru a reakce na všeliké podměty i méně se prazákladu tohoto fóra týkající.

Mílo, ohlas je známkou zájmu o dané téma. Dnes totiž nemá cenu pokračovat v něčem co nemá ohlas tedy efekt a to i v práci, protože to znamená že člověk nabízí něco, o co zájem není a je to pak plýtvání silami i časem.Ve firmě to člověk musí řešit stále jinak pokud toto nesleduje tak jde ke dnu.


čtv 07. srp 2014 5:44:44
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 08. zář 2013 7:09:31
Příspěvky: 101
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
Mila.J to napsal naprosto přesně. Lepší jeden odborný příspěvek, který má k dané věci co říct, než deset stále se opakujících.


čtv 07. srp 2014 7:06:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. lis 2009 9:29:35
Příspěvky: 1851
Bydliště: Nové Bránice okr.Brno-venkov
Příspěvek Re: Cyrtochilum macranthum
Míro, nemyslím, že tohle srovnání je přesné.
Nikdy nebudeme přesně vědět, který příspěvek měl jak pozitivní význam. Rozhodně to nelze posuzovat podle ohlasu.
Většina těch, co si čte odborné příspěvky tam nic nenapíše. Tím spíš ti neregistrovaní. Navíc bezobsažné příspěvky komplikují vyhledávání konkrétních faktů. Jsem skálopevně přesvědčen, že málokterý návštěvník tu bude vyhledávat gastronomická, nebo jiná svým způsobem zajímavá témata, proti opravdu odborným informacím o orchidejích. Ale velmi pravděpodobně tento nenapíše nic, i kdyby mu ten článek pomohl.


čtv 07. srp 2014 21:00:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: