Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19. bře 2024 8:38:30



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 pěstování rodu Stanhopea 
Autor Zpráva

Registrován: pon 03. úno 2014 20:24:52
Příspěvky: 169
Příspěvek pěstování rodu Stanhopea
Ahoj
Jak se pěstuje Stanhopea? Vyhovuje jí letnění v zasklené logžii? Čím se hnojí kromě kravince? Jak rychle roste?


pon 07. črc 2014 10:02:27
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5270
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: pěstování rodu Stanhopea
Popíšu jak to mám já není to návod- jiný pěstitel má jiné podmínky a půjde mu to taky. Teploty nejvíce 30- 35°C(určuje počasí)když je strašný vedro dám je níž v zz . Pokles přes zimu mám 13°C-14°C ale nemusí nutně být .V zimním poklesu malá zálivka. Vlhkost 60-100%. Sluníčko -mám zz na východ trochu jižní stranu i když mám stínovky může dojít k popálení listu.Takže teď v polostínu v zimě je dám všechny nejvíc na slunko. Neletním protože není kde .Hnojím v období růstu (od února z příchodem slunka)dusíkatým hnojivem i kravincem a v podstatě vším co má vyšší N. Tak od června střídám i vyšší P,K třeba Kristalon podzim NPK 6-12-36 .Jak rychle roste no to se nadá naplánovat - jak se jí chce bohužel i tak kvete. Např.moje jenischiana má teď 7nových výhonů ale to vůbec nic neznamená .Myslím že by to v zaskleném prostoru šlo dobře jestli tam není moc palermo -v noci větrat . Nebo odzkoušet a jednu si pořídit jinak se to nezjistí. ;)


pon 07. črc 2014 11:14:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: