Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 12. kvě 2024 20:56:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Hanča dotaz na Catku 
Autor Zpráva

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Hanča dotaz na Catku
Tak napíšu za sebe,že jo,ale pokud bude mít dostatek světla a luftu.Já jsem ji měla namontovanou na kůře v tom mojem slavném skleníčku a jak jí přirostly pahlízy tak se vyvrátila,no spíš otočila pod větev.Chtěla chudina jít za světlem tak se nakláněla a nakláněla až se utrhla.To byl taky nápad vázat takového obra na krkošku..... :roll: :lol:


čtv 27. srp 2009 18:21:20
Profil

Registrován: pát 24. říj 2008 17:19:59
Příspěvky: 41
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Hanča dotaz na Catku
Ahojky Hani, díky za odpověď. Musím se přiznat, že mám zatím jen ten skleník a mlhavou představu. Shlédla jsem doporučené stránky od Jurase - ty holandské, a to jsem neměla dělat je to nádhera a tak se teď budu moc snažit, abych do toho mého vnesla alespoň kousíček té krásy. Samozřejmě jsem i pročetla Jurasovu stránku a prohlédla jeho vitrínu - je kouzelná. Budovat ho začnu až koncem září, protože mi budou měnit okna a tak si myslím,že do vánoc mám co dělat. Teď Vás trochu všechny pobavím, protože jsem prohlásila, že bych do toho skleníku chtěla kolibříka. Samozřejmě vím, že je to kravina, ale na druhou stranu nebyla by to nádhera? Jo a taky se omlouvám. Prosím napište mi někdo, kde najdu podrobnější popis pěstování cattley. Jak jsem si přivezla těch pět z výstavy u jedné mi včera odpadly květy a na na dvou už dva vadnou.


sob 29. srp 2009 10:33:37
Profil

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Hanča dotaz na Catku
Hančo,kukni třeba na orchidej wz.cz ,tam je o pěstování nejen cattley.S tím kolibříkem-tak k němu bych přidala ještě nějakého hada,motýla...Ale chtělo by to skleník aspon jak bývá v botanických zahradách :lol:
Dej nám sem fotku toho tvého maroda,určo ti někdo poradí,když uvidí celou rostlinu,co s ní asi tak může být. ;)


sob 29. srp 2009 12:09:06
Profil
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Hanča dotaz na Catku
Stránky orchidej.wz.cz už jsou staré a neaktualizované. Novější jsou http://www.orchidej.net/pestovani/cattleya.html .
Hezký den
Pavel


sob 29. srp 2009 18:26:04
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 24. říj 2008 17:19:59
Příspěvky: 41
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Hanča dotaz na Catku
Pavle, moc děkuji zítra to prostuduji.


sob 29. srp 2009 22:40:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: