Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 30. čer 2024 12:27:46



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 142 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Další
 Paphiopedilum tranlienianum 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
Honza.S píše:
Takhle se přece solidní firma nechová, nebo ano?
Nebo jsem já mimo?

Honzo souhlas-možná jen předpokládají ,že nám je to jedno nebo a to je horší-nic nám nevykvete .Uvidíme.Mě by zajímalo kolik rostlin stejného názvu se tu bude motat.


stř 17. říj 2012 10:19:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
Honzo, nejsi. Já mám dva takové případy od Schwertera, a taky ho to naprosto nevzrušuje. Místo objednaného D.yeagerii vykvetlo (sice moc hezlé, ale) Den. victoria-reginae - rozdíl v ceně téměř 15 € a Holcoglossum s cedulkou wangii je nyní po vykvetení také běžnější Holcoglossum kimbalianum. Řekla bych, že němečtí prodejci využívají toho, že se až tak nedomluvíme a že nám reklamace nebude stát za ty vynaložené náklady. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


stř 17. říj 2012 10:24:32
Profil ICQ

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
Můj názor-firma nabízí možnost přezkoumání a případné výměny,já to buďto využiji,anebo to nechám být.
Pokud by reklamaci neuznali,měli by u mne finíto... :roll:

_________________
www.orchids.webnode.cz


stř 17. říj 2012 10:48:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
Dendrobko se snažím řešit, Holcoglossum ne, neměla jsem ani jedno, takže to mi nevadí.


stř 17. říj 2012 10:49:53
Profil ICQ

Registrován: pon 20. pro 2010 21:42:56
Příspěvky: 48
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
Já si teď budu osobně brát semenáče Paphiopedilum tranlienianum po 160kč od Marcella, je to jeho self výsev z vlastních rostlin, tak snad budou pravé. Zatím co mám od něj cypripedka-vše bylo košér ;) ;) ;)


stř 17. říj 2012 11:13:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
marťan píše:
Můj názor-firma nabízí možnost přezkoumání a případné výměny,já to buďto využiji,anebo to nechám být.


Výměnu nabízejí to je pravda ale jakou? Předpoklad, že skočím do auta (pozor auto nemám to ale oni nevědí- jasně)pojedu k nim nebo zabalím chudáka kytku a pošlu zpět –hm……. budou hradit náklady když je to reklamace ?Těžko.Nechci z toho všeho dělat mezinárodní aféru –ale proč jim to neříci když z něčím nesouhlasím.Já jsem očekávala od takovéto firmy omluvu a jinou kytku-tedy Paphiopedilum tranlienianum.Jiné firmy to dělají. Byla by to pro ně reklama docela i za málo peněz. Otázkou zůstává jestli jsou schopni zajistit správou rostlinu.Třeba jsem padlá na hlavu i to je možné a podnikání ze svého pohledu vidím trochu jinak.No peníze voní myslím všude stejně-tak uvidíme vyjde nevyjde hlavu si z toho nedělám.....


stř 17. říj 2012 11:34:16
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
HAKI,tak mne napadá,nedalo se to řešit přes p.Kacerovského... :?: :roll:
Ten tam jezdí několikrát za rok...
Pokud bych totiž měl ze seznamu škrtnout tyhle velký pěstitele kvůli chybě v dodávce,kde budu potom nakupovat... :cry: :!: :?:

_________________
www.orchids.webnode.cz


stř 17. říj 2012 12:39:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5290
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
marťan píše:
HAKI,tak mne napadá,nedalo se to řešit přes p.Kacerovského... :?: :roll:
Ten tam jezdí několikrát za rok...
Pokud bych totiž měl ze seznamu škrtnout tyhle velký pěstitele kvůli chybě v dodávce,kde budu potom nakupovat... :cry: :!: :?:

JASNÝ jasný no první věc kterou jsem učinila byla reklamace u p.Kacerovského .Nejprve mě chtěl těch 400kč uhradit sám-to jsem odmítla.Navrhla jsem aby reklamoval v O+M -oni se k tomu moc nepostavili čelem-nic z toho nebylo.Já jsem si pak řekla asi to nechám být........ale správné to v žádném případě není.Pak mě nakopl Honza.S když mu vykvetl jiný střevíc a hodně taky Míra.Dál už to znáš.Pro ně to bude nepříjemné ale přece pořádek musí být-sakra .Je to i o tom kde rostliny kupují atd.......


stř 17. říj 2012 12:49:19
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
HAKI-jo to beru.
Ale je tady také pohled obchodníka (sám obchoduji ),který neví,že jsi super férová holka a zkušený pěstitel,a chtěl by celou věc posoudit bez dalších vícenákladů.Takže já bych buďto využil nabídky k reklamaci,nebo bych to nechal být,nebo bych poslal fotku s tím,že by mne potěšila kompenzace v další zásilce.
Tohle mně vždycky spolehlivě funguje ,a není to o žádné naivitě.
Ročně obchoduji v několikamiliónových objemech už cca dvacet let,a spletl jsem se jenom jednou... 8-)

_________________
www.orchids.webnode.cz


stř 17. říj 2012 19:05:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Paphiopedilum tranlienianum
asi před rokem a půl jsem reklamovala jednu kytku, kterou jsem objednala pro Radzaka. Poslali jsme fotku, oni se obratem omluvili a při další cestě do Evropy (cca 2 měsíce) poslali jinou zdravou na vlastní náklady.
Takhle si to představuji, že je to fér. jednalo se ovšem o reklamaci rostliny, resp. oddělku, který neměl žádná očka, která by případně vyrašila.


stř 17. říj 2012 21:35:53
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 142 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: