Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 13:09:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Paphiopedilum roebelenii x sanderianum 
Autor Zpráva

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
Já stíhám oboje, FB i forum, takže registruju každou novinku, která se tu objeví. A myslím, že nás je tu takových víc. Takže se na květ těším taky :)


stř 30. říj 2013 21:10:08
Profil

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
No všichni asi neemigrovali.... :) Jen třeba není tolik času.... tady je to mnohem přehlednější a dá se tu i něco zpětně najít....to tam nee...
Haki - máš to všechno super - jen závidím, jak ti ty papuče jdou.... mě asi odchází můj poslední, tak jsem z toho smutná....prostě je neumím.... :cry:


stř 30. říj 2013 21:10:16
Profil

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
Pěkný večer. Pavle já mám taky uvolněnou morálku a na FB nejsem :lol: Pafíci jsou pěkní, nabízel mi nějaké pan Klát, ale já jsem holt na ty epifyty, tak jsem si dovezl Cattleyu warnerii :roll:


stř 30. říj 2013 21:46:21
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
pavelheger píše:
jj Haki, máš pravdu, všichni emigrovali na ksichtoknížku :mrgreen:
ale jinak Ti co tu ještě zůstali se jistě velice těší na fotky rozkvetlé rostliny ;)
Hezký den
Pavel

Všichni snad ne, ale není zrovna o čem psát :?

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


stř 30. říj 2013 21:48:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
radzak píše:
Všichni snad ne, ...

Máš pravdu, všichni ne. Ty a Haki jste čestné vyjímky ;) . A já se tam zaregistroval jen pro to, abych zjistil, kde všichni jsou. Teď to sice vím, ale že by mě to nějak uklidnilo, tak to se moc říct nedá ;) Neumím si ale vysvětlit, proč spousta lidí preferuje facebook a při tom tvrdí, že fórum je přehlednější. Snažím se najít, kde jsem udělal chybu, ale ani to se mi nedaří :( A tak mi nezbývá než věřit, že se budou časem všichni chlubit svými výpěstky zase více zde na fóru než na "fejsu". Naivní jsem byl vždycky víc než dost :lol:
Hezký den
Pavel


stř 30. říj 2013 22:07:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. říj 2010 11:00:13
Příspěvky: 485
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
Já se teda přiznávám, že se v Ksichtoknize neorientuju, nelíbí se mi a nechápu její funkce :? . Nechodím tam tedy a zatím jsem u sebe nezjistila žádné duševní strádání vyplývající z tohoto faktu, avšak duševní újmu jsem u sebe zaznamenala když nebylo asi 2x přístupné toto fórum, které navštěvuju někdy i vícekrát denně :mrgreen: . Já si myslela, že nikomu nic nekvete nebo se jen ve sbírkách "nic neděje", FB mě vůbec nenapadl :roll: . Nicméně jsem velmi konzervativní, zatvrzelá, líná a u neznámých lidí nekomunikativní, čímž se ze sociálních sítí naštěstí sama vylučuji :lol: a naopak upřednostňuji takováto fóra, kdy reagovat můžu a nemusím.


stř 30. říj 2013 22:54:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5289
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
pavelheger píše:
Neumím si ale vysvětlit, proč spousta lidí preferuje facebook a při tom tvrdí, že fórum je přehlednější. Snažím se najít, kde jsem udělal chybu, ale ani to se mi nedaří l

Chyba nikde není .Je to asi prostě jen něco nového.Ten facebook jsem teda jen tipla -aha ona je to tedy pravda ;)
Teta píše:
No všichni asi neemigrovali.... :) Jen třeba není tolik času.... tady je to mnohem přehlednější a dá se tu i něco zpětně najít....to tam nee...

V pohodě no vyhledávání to je naše výhoda :)


stř 30. říj 2013 22:55:07
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
pavelheger píše:
radzak píše:
Všichni snad ne, ...

Máš pravdu, všichni ne. Ty a Haki jste čestné vyjímky ;) . A já se tam zaregistroval jen pro to, abych zjistil, kde všichni jsou. Teď to sice vím, ale že by mě to nějak uklidnilo, tak to se moc říct nedá ;) Neumím si ale vysvětlit, proč spousta lidí preferuje facebook a při tom tvrdí, že fórum je přehlednější. Snažím se najít, kde jsem udělal chybu, ale ani to se mi nedaří :( A tak mi nezbývá než věřit, že se budou časem všichni chlubit svými výpěstky zase více zde na fóru než na "fejsu". Naivní jsem byl vždycky víc než dost :lol:
Hezký den
Pavel

Tak to budu věřit s tebou. Bylo by to i více motivační.
FB přenechám těm mladším (moje dcera to za mne v pohodě zvládne :mrgreen: ). Trochu mi to připomíná název jedné skladby mých oblíbených Jethro Tull: Too old to rock´n´roll: too young to die!

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


Naposledy upravil radzak dne stř 30. říj 2013 23:28:52, celkově upraveno 1



stř 30. říj 2013 22:58:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. říj 2010 11:00:13
Příspěvky: 485
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
Já vůbec nevím, čím bych se měla chlubit, když jsem v depresi - zřejmě mi odchází Paph. delenatii vinicolor a já vůbec netuším, co se stalo :( .


stř 30. říj 2013 23:02:02
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5289
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Paphiopedilum roebelenii x sanderianum
apolenka píše:
Já vůbec nevím, čím bych se měla chlubit, když jsem v depresi - zřejmě mi odchází Paph. delenatii vinicolor a já vůbec netuším, co se stalo :( .

Musím říct že to moje taky nijak extra nepřírůstá -zítra ti ho vyfotím do správného vlákna . ;) Mám ho doma na jižním okně v zz mu bylo chladno.


stř 30. říj 2013 23:04:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron