Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 22:48:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Coronavirus 
Autor Zpráva

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Coronavirus
[
T.[/quote]
Mluvíte se mnou jako s kreténem, což se mně moc nepozdává, ale asi to je jen můj pocit. Moje odbornost určitě není na vaši úrovni, ale snažím se používat rozum a triviální logiku.

1. Ještě jednou. Pokud budete mít skupinu lidí, kde všichni budou mít na hubě FFP3, tak vás nemusí trápit ochrana okolí? Proč? Odpovíte mně? Proč tedy řešíme a doporučujeme používání FFP2 nebo "slipů" na gumičce? Vemte si na hubu FFP3, pokud se chcete chránit a ten kdo nechce, ať si nebere nic. Jednoduché, srozumitelné. Nebudu vůbec brát v potaz eko dopad, kdy každý den vyprodukuji tři FFP2 respirátory narozdíl od jednoho tohohle na x použití https://wparespirators.cz/#produkty
2. Co se týče studii, tak každá studie zkoumá vliv léku na covid19. Studie by měl být zaměřena na komplikace spojené s nemocí covid19 popřípadě snížení šance, že se dostanete na plicní ventilaci nebo budete mít komplikované zápaly plic. Ještě jednou, Ivermektin nemá léčit covid 19.
3. Štve mě dostupnost jak Regeneronu nebo Ivermektinu na trhu. Ivermektin musíte shánět pokoutným způsobem a Regeneron vám nepředepíši, když nejste papaláš nebo vám neklepe na rameno smrt. Když si lék zakoupím, tak nevidím důvod si jej nevzít i při lehkém průběhu (Regeneron). Je to moje věc do čeho vrazím peníze ne? Tak proč tento lék lékař nechce předepsat? Přijde vám to v pohodě?
4. Nejsem idiot, abych se rozhodoval na základě toho co vy tvrdíte při výběru vakcín. Jsou to zanedbatelné hodnoty procent. Je to jednoduché. Vakcína Pfizeru a Moderny má větší účinnost proti mutacím než vakcína od Astry. Proč si do těla dávat dobrovolně horší výrobek? Nějaký logický důvod?[/quote]



No řekl bych spíše jako neomylný CML. Jen tak pro zajímavost k respirátorům. Naše zdravotní předpisy udávají největší možné povolené množství CO2 v prostředí 150 jednotek ppm. Bylo provedeno měření množství CO2 ve vdechovaném vzduchu pod respirátorem, kde toto množství bylo naměřeno v hodnotě 5000 jednotek ppm, takže nejen, že stát toto toleruje ale i ministerstvo zdravotnictví přímo řízeně a vědomě nechává ohrožovat zdraví občanů a hlavně dětí jejich postupným ničením imunity, protože vdechované množství CO2 vede k okyselování krve a tím ke zhoršení stavu nemocných, k rozvoji či vzniku chorob srdce, cévního systému, cukrovky, rakoviny, alergií a dalších chorob. Je také zajímavé, že se změnilo hlášení hygieně, kdy jsou nahlášeny pozitivní testy byť ti lidé nemají klinické příznaky a testy prokazují jen přítomnost virů, které jsou v dýchacím ústrojí běžně od rýmy až po civid, který se u daného jedince vůbec nemusí rozvinout díky jeho imunitě. Před Covidem tady téměř 2x ročně byli vyhlášeny epidemie chřipky, která má smrtnost několikanáisobně vyšší, propagovalo se očkování, které podstoupil málokdo, nikdo nenosil žádné roušky, nebyla žádná omezení, žádná hysterie, když někdo ze známých umřel, tak umřel na selhání srdce byť ho díky této nemoci sundala běžná chřipka a dnes najednou chřípka mávnutím kouzelného proutku zcela vymizela a je jen a jen Covid a když zemře známý a byl pozitivně testovaný tak neumřel na rakovinu nebo selhání srdce ale určitě na Covid. A toto je další co přispívá k poškozování zdraví a to je psychika, která dokáže díky strachu vyvolat i velmi nebezpečné choroby. A dnes se otevře televize a všude na nás tlačí psychickou zátěž v podobě strachu z Covidu protože dnes zemřelo tolik a tolik, dnes je nakaženo tolik a tolik. Člověk si pak podvědomě sám to zdraví poničí. Z našeho života jsou vytlačovány informace opačného charaktertu ať už mazáním nebo dehonestací odborníků jako jsou u nás Soňa Peková. profesor Žaloudík nebo profesor Beran, kterého dokonce na ministerstvu zdravotnictví vedli jako konspiračního teoretika. Zlikvidován a smazám byl i otevřený dopis naší vládě od lékařů, podložený fakty a výzkumem. To samé se děje s videem či články odborníků jako je Bruce Lipton, svědectví Petera McCullougha pře senátem USA a podobně. Jedna pecka mně ale zaskočila a to rozhovor s Johnem Virapenem bývalým ředitelem farmaceutického koncernu který byl dokonce na ČT ve studiu 6 na ČT24, kde hovoří o tom, že tyto koncerny zcela kašlou na zdraví lidí, prodávají léky a vakcíny přímo ohrožující zdraví, proto si vydupaly beztrestnost v případě poškození zdraví nebo úmrtí a na otázku moderátora jak mohou být takovéto preparáty schváleny například evropskou komisí nebo i danými odborníky tam přímo řekl: " jde zásadně o lidskou hamižnost, na všech jednáních jsem vždy měl buď hotovost nebo šeky a za celou moji éru se nestalo, že by někdo nevzal." No konec konců komise EU schvalující léky a vakcíny to dokazuje také když za poslední dva roky zakázala 30% léků a vakcín, které předtím slavnostně povolila. Také zmizely veškeré informace z počátku roku, kde jak Izrael tak Indie a její orgány uváděly, že po očkování prudce stoupl počet nakažených. Také zmizela veškerá varování renomovaných odborníků, že právě očkovaní experimentálními vakcínami mohou naopak být potenciálně daleko nebezpečnější, protože právě u nich může docházet k mutacím. A když se vrátím k Johnu Virapenovi, tak na otázku moderátora jak je tedy možné se bránit odpověděl: " Ptát se a zese se ptát a přemýšlet. Ptejte se lékaře, zda vezme odpovědnost za to, co vám předepisuje. Porovnávejte obdobné léky od jiných výrobců a pak se ptejte, proč vám předepisuje právě tohoto."


stř 14. črc 2021 10:00:07
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 17. říj 2008 0:45:50
Příspěvky: 1006
Příspěvek Re: Coronavirus
martinmartin píše:
Ohledně Ivermektinu se asi nedobereme závěru. Vy mluvíte o něčem a já o něčem. Zřejmě nechcete pochopit myšlenku, že i kdyby byl placebem, tak proč si jej nemůže legálně bez předpisu zakoupit?
Myslím, že oba mluvíme o tomtéž. Vaše stanovisko se ale v průběhu času vyvíjí, nejdřív jste ho chtěl předepsat lékařem na doma do šuplíku, teď už si ho chcete jen koupit.... Opravdu si jej nemůžete legálně koupit? Na internetu určitě k sehnání je. Naposledy se zeptám na ivermectin - na základě čeho věříte, že má takové účinky, které mu připisujete? Už netrvám na klinické studii, zajímá mě prostě zdroj vašeho přesvědčení. Chtěl bych si to přečíst a pochopit, co vás k víře v ivermectin vede. Já jsme schopen změnit názor.

martinmartin píše:
Co se týče Regeneronu, tak má poznámka byla k tomu, že nevidím důvod, aby lékař určoval, jestli jsem na tom tak špatně nebo jsem rizikový aby mně jej podal. Pokud si léčbu uhradím, tak proč bych jej nemohl využít?
Proč by měl lékař určovat, jestli jste na tom tak špatně nebo jste rizikový? Nechte mne přemýšlet... třeba kvůli tomu, že je k tomu kvalifikován? Když si vykloubíte palec na noze, budete požadovat, aby vám dali celou spodní polovinu těla do sádry? Palci to určitě pomůže, ale zbytek té dolní poloviny z toho asi nadšen nebude :-) .

Naznačil jste směrem ke mně, že s vámi mluvím jako s kreténem, a že je to asi jen váš pocit. Dovolím si taky jeden pocit směrem k vám: vám asi připadá divné, že by pro vás měla platit nějaká pravidla, resp. chcete si pravidla určovat sám pro sebe. Že se léky v euroatlantickém prostoru předepisují jen na základě medicíny založené na důkazech? Nezájem, já ho chci a nehodlám respektovat zaběhanou praxi, která vznikala posledních 70 let a jejímž cílem je maximalizovat ochranu pacienta a minimalizovat riziko jeho poškození. Vy ostatní ovce si klidně trpně čekejte na nějaké trapné důkazy podle nějakých postupů, které já neuznávám a nehodlám se jimi nechat jakkoli omezovat.... Jen můj pocit ohledně vašeho uvažování, bezpochyby pocit mylný :-) .

Míra píše:
No řekl bych spíše jako neomylný CML.
Nejsem neomylný, ale urážky od vás, pane Mandlíku, jsou pro mne vyznamenáním :-) . Na funkci neomylného a všeznalého CML tu aspiruje jiný expert. Ale nebojte, pokud tu bude opět něco o karate, výcviku psů, houbaření, pěstování léčivých rostlin a léčitelství atd. atd., tak diskutovat nebudu, protože o tom celkem nic moc nevím :-) .

Míra píše:
Jen tak pro zajímavost k respirátorům. Naše zdravotní předpisy udávají největší možné povolené množství CO2 v prostředí 150 jednotek ppm. Bylo provedeno měření množství CO2 ve vdechovaném vzduchu pod respirátorem, kde toto množství bylo naměřeno v hodnotě 5000 jednotek ppm, takže nejen, že stát toto toleruje ale i ministerstvo zdravotnictví přímo řízeně a vědomě nechává ohrožovat zdraví občanů a hlavně dětí jejich postupným ničením imunity, protože vdechované množství CO2 vede k okyselování krve a tím ke zhoršení stavu nemocných, k rozvoji či vzniku chorob srdce, cévního systému, cukrovky, rakoviny, alergií a dalších chorob.
Ano, máte pravdu, koncentrace oxidu uhličitého pod respirátory je opravdu nepříjemně vysoká. Myslím, že pokud budeme co nejdříve pokud možno ve většině očkováni :-), respirátorů se budeme moci takřka zbavit. Jen malá prosba - mohl byste doložit, jakým způsobem vede vysoká koncentrace oxidu uhličitého přes okyselování krve ke vzniku cukrovky a rakoviny? Alergie - souhlas, choroby srdce a cév - taky možná ano.

Míra píše:
Je také zajímavé, že se změnilo hlášení hygieně, kdy jsou nahlášeny pozitivní testy byť ti lidé nemají klinické příznaky a testy prokazují jen přítomnost virů, které jsou v dýchacím ústrojí běžně od rýmy až po civid, který se u daného jedince vůbec nemusí rozvinout díky jeho imunitě.
Opět, můžete doložit? Pokud vím, tak hlášení hygieně je stále stejné, aspoň pokud se týká RT-PCR testů na SARS-CoV-2. Ty jsou specifické (ostatně jako každý typ RT-PCR testů), takže ten na SARS-CoV-2 zaznamená jen SARS-CoV-2, nikoli rýmu nebo chřipku. Máte pravdu, že pozitivita SARS-CoV-2 neznamená, že se u dotyčného vyvine COVID-19 - taky to nikdo nikdy netvrdil.

Míra píše:
Před Covidem tady téměř 2x ročně byli vyhlášeny epidemie chřipky, která má smrtnost několikanáisobně vyšší, propagovalo se očkování, které podstoupil málokdo, nikdo nenosil žádné roušky, nebyla žádná omezení, žádná hysterie, když někdo ze známých umřel, tak umřel na selhání srdce byť ho díky této nemoci sundala běžná chřipka a dnes najednou chřípka mávnutím kouzelného proutku zcela vymizela a je jen a jen Covid a když zemře známý a byl pozitivně testovaný tak neumřel na rakovinu nebo selhání srdce ale určitě na Covid.
Vymizení chřipky je fakt. V odborných kruzích se považuje za pravděpodobné, že za to mohou roušky, respirátory a sociální distancování - vzhledem k tomu, že chřipka je méně virulentní (= nakažlivá) než třeba SARS-CoV-2, dala jí tahle opatření silnou ránu. S omezením respirátorů a roušek se myslím chřipka zase vrátí, nebojte.

Míra píše:
Zlikvidován a smazám byl i otevřený dopis naší vládě od lékařů, podložený fakty a výzkumem.
Buď neumíte hledat, nebo záměrně lžete. Otevřený dopis je zde https://www.infekce.cz/zprava20-115.htm, úplně dole, pokud by vám orientace na stránce dělala problém :-) . A možná vás udivím: s mnohým, co tam ti lékaři napsali, souhlasím.

Míra píše:
To samé se děje s videem či články odborníků jako je Bruce Lipton, svědectví Petera McCullougha pře senátem USA a podobně. Jedna pecka mně ale zaskočila a to rozhovor s Johnem Virapenem bývalým ředitelem farmaceutického koncernu který byl dokonce na ČT ve studiu 6 na ČT24, kde hovoří o tom, že tyto koncerny zcela kašlou na zdraví lidí, prodávají léky a vakcíny přímo ohrožující zdraví, proto si vydupaly beztrestnost v případě poškození zdraví nebo úmrtí a na otázku moderátora jak mohou být takovéto preparáty schváleny například evropskou komisí nebo i danými odborníky tam přímo řekl: " jde zásadně o lidskou hamižnost, na všech jednáních jsem vždy měl buď hotovost nebo šeky a za celou moji éru se nestalo, že by někdo nevzal." No konec konců komise EU schvalující léky a vakcíny to dokazuje také když za poslední dva roky zakázala 30% léků a vakcín, které předtím slavnostně povolila. Také zmizely veškeré informace z počátku roku, kde jak Izrael tak Indie a její orgány uváděly, že po očkování prudce stoupl počet nakažených. Také zmizela veškerá varování renomovaných odborníků, že právě očkovaní experimentálními vakcínami mohou naopak být potenciálně daleko nebezpečnější, protože právě u nich může docházet k mutacím. A když se vrátím k Johnu Virapenovi, tak na otázku moderátora jak je tedy možné se bránit odpověděl: " Ptát se a zese se ptát a přemýšlet. Ptejte se lékaře, zda vezme odpovědnost za to, co vám předepisuje. Porovnávejte obdobné léky od jiných výrobců a pak se ptejte, proč vám předepisuje právě tohoto."
Nu, když tomu věříte, tak fajn. Jen mi prosím vysvětlete, jak je možné, že se přes ty strašlivé praktiky farmaceutických koncernů délka dožití stále prodlužuje? Vlastně ne, sakra - v posledním roce zřejmě klesá... Že by COVID-19? Ba ne, za tím bude očkování :-)!

Tak prozatím nashle, jsem zvědav, jestli mi na mé otázky odpovíte. Já na ty pana "martinmartin" odpovídal stále dokola, na ty své jsem ale od něj moc odpovědí nedostal :-) . S vaším dovolením se odmlčím, protože už toho bylo dost a chci se věnovat jiným věcem. Ale na ty odpovědi jsem opravdu zvědav.

T.


stř 14. črc 2021 23:21:27
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Coronavirus
Manželka se léčí s krví už více jak 12 let a já s ní chodím po lékařích a vozím ji na transfuze a protože je tam dost času, tak tam čtu různé letáky:

Nejčastější onemocnění, na jejichž vzniku se podílí chronické překyselení organismu:

chronická únava
alergie
ekzémy
astma
poruchy imunity
onkologická onemocnění
artróza
osteoporóza
degenerativní poškození kloubů
zácpa
průjem
gynekologické záněty a výtoky
neplodnost
chronické bolesti hlavy
cukrovka
metabolické poruchy
nadváha
otoky
vysoký krevní tlak
arterioskleróza
křečové žíly
kazivost zubů
padání vlasů
ledvinové a močové kameny
vysoká hladina cholesterolu v krvi
žlučové kameny

Nu, když tomu věříte, tak fajn. Jen mi prosím vysvětlete, jak je možné, že se přes ty strašlivé praktiky farmaceutických koncernů délka dožití stále prodlužuje? Vlastně ne, sakra - v posledním roce zřejmě klesá... Že by COVID-19? Ba ne, za tím bude očkování :-)!

Dožití není jen otázkou léků ale i stravy a celkové životní pohody. Pokud bychom byli v době roboty tak se obávám, že ani ty léky by nedokázaly závažněji ovlivnit délku dožití. V životě člověka se změnilo hodně od hygieny přes bydlení a fyzickou zátěž. I tak nedosahujeme průměru EU. Za střední délkou života v Evropské unii Češi stále o dva roky zaostávají a jsou tak v evropském srovnání těsně pod průměrem. (zdroj OECD) Co se týká koncernů, tak jistě všechno dělají podle Vašich představ. V rozhovoru John Virapen jmenuje i některé léky po kterých vzniká nezvratné poškození zdraví či úmrtí a je to o to drastičtější, že se většinou jedná o léky a vakcíny pro dětské pacienty. Navíc do roku 89 se u nás velice tvrdě hlídala kvalita potravin a hlavně léčiv což je dnes pasé bohužel. A myslím, že v tomto případě zlehčování není vůbec na místě a navíc mnoho odborných pracovníků varuje před dlouhodobými následky očkování Covid, takže si počkejme. Vývoj vakcín a jejich zkoušky pro použití v klinické praxi běžně trvá 7 až 10 let a ne necelý rok. Navíc, když nejsou známy kontraindikace nejen s léky ale i s nemocemi a reakcemi organizmu. Zkuste se zeptat lékaře na kontraindikace, a další informace k vakcíně. Neví !!!! A to o vakcínách hovořím z různými lékaři ať soukromými nebo i v nemocnicích tedy všude kam jezdíme. Díky oslabené imunitě manželky se hodně zajímám a když dojde na dotaz, zda ji nechat očkovat tak je to " nevíme ale raději ne". A na jejich výsledky se lze podívat do Afriky a není toho zrovna málo.


čtv 15. črc 2021 9:17:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Coronavirus
No, něco od přítele z FB:Citujem a podpisujem tento komentár. “Рене Кривошик aj ked ste falosny profil, odpoviem vam, ak by to tu niekto nasiel. Vy, ako laik neviete najst ziadne take studie. 1. neviete overit ich doveryhodnost, 2. nedokazete si z vysledkov vyvodit zaver, 3. neexistuju.
Otazka stretavania sa je uz zodpovedana par pokusmi. Nema to ziaden zmysel. Aky zmysel mala relacia, do ktorej pozvali astronoma a cloveka, ktory veril v Astara Serana a jeho kozmicke lode na obeznej drahe Zeme? Aky to ma vyznam? ziaden. Rozpravat sa medzi sebou mozu len odbornici, problemom je, ze sa nenajde na svete jeden odbornik, ktory by dokazal realne argumentovat proti vakcinam. Len tito pseudolekari a facebookovi dobrodruhovia. Formovanie nazorov medzi vedcami a klaunmi nema vyznam. Jedine, ak klaunom ide o potlesk, a vy im date priestor. Otazne je, ci chcete, aby o vasom zdravi rozhodoval klaun.”

Jen dodávám: Jestliže si můžete koupit auto za dva miliony, ale dražší lék či lehkou plastovou sádru seženete spíš pro koně nebo psa než pro důchodce, tak je něco mimo. Ale nedivme se, když padla vláda protože nechtěli lidi obětovat tuplák piva za poplatek u doktora...

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


čtv 15. črc 2021 16:40:37
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 17. říj 2008 0:45:50
Příspěvky: 1006
Příspěvek Re: Coronavirus
Paphio, tohle je dobré. Máte asi pravdu. Už jsem si začal připadat jak Iva Janžurová ve skeči "Včera, dnes a zítra" :-) . Jen pro přesnost, za vědce se nepovažuji, nejsem jím, aby někdo nevyletěl jak čertík z krabičky.

Míra píše:
Manželka se léčí s krví už více jak 12 let a já s ní chodím po lékařích a vozím ji na transfuze
Přeju vaší ženě uzdravení, pokud je to možné, a pokud ne, tak aby ji nemoc obtěžovala co nejméně.

T.


čtv 15. črc 2021 22:09:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron