Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 12:49:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Odcizená Laelia 
Autor Zpráva

Registrován: čtv 08. říj 2009 9:35:27
Příspěvky: 3
Bydliště: Hranice
Příspěvek Odcizená Laelia
Ahoj, obracím se na forum s nepříjemnou zprávou a prosbou: někdy během tohoto týdne mi byl ze skleníku Sempry Hranice, kde zimuji část sbírky rostlin, odcizen trs Laelia anceps navázaný na révě. Jsem pěstitel užitkových tropů a subtropů, takže ta Laelie pro mne měla spíš emocionální než sbírkový význam (dar od člověka, co už není mezi námi a oblíbená kytka mé malé dcerky). Trs byl bez květů a ztratil se jen ten, přestože kolem jsem měl spoustu jiných atraktivních rostlin v "odzicitelné velikosti" (kvetoucí citrusy, atd.), takže předpokládám, že ji odnesl někdo, kdo věděl, co bere. Kdyby někomu z vás na hranicku, přerovsku, novojičínsku. atd. nabízeli ancepsku k prodeji, dejte mi prosím vědět. Děkuji. Martin


stř 15. dub 2020 20:40:13
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Odcizená Laelia
Pochybuji, že to někdo kradl kvůli prodeji, velké trsy se prodávají těžko. A rozervat to, dopěstovat a prodat - to vyděláte víc na sadbě salátu či feferonek. No, někde jsem slyšel, že kradené prý lépe rostou.

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


čtv 16. dub 2020 4:37:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: