Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:07:03



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Nenadálé příhody 
Autor Zpráva

Registrován: pát 03. úno 2012 11:59:52
Příspěvky: 4174
Příspěvek Nenadálé příhody
Dnes ráno mi vlétl do ZZ nějaký pták, akorát jsem seděl u počítače. Ani jsem nedutal, protože jsem viděl ty spousty spadaných květináčů a škody na rostlinách. Byl dost zmatený a divoce poletoval pod stropem. Naštěstí tam mám větve na které mohl usednout, jinak nevím jak by to dopadlo. Několikrát takhle poletoval, ale naštěstí nic nesrazil a nakonec vzal "rozum do hrsti" a vylétl dveřmi ven. Kdybych ale vstal a on začal zmatkovat tak bych měl asi práci na celé dopoledne. U nás jsou ptáci tak drzí, že za chvíli s námi budou jíst z jednoho talíře. Venku mi v letněných orchidejích stále něco organizují.


ned 31. črc 2016 9:27:18
Profil

Registrován: úte 26. bře 2013 17:58:12
Příspěvky: 1268
Bydliště: Kolomuty
Příspěvek Re: Nenadálé příhody
I u nás jsou vrabčáci vynalézaví, horní skleník mám úplně otevřený a podle hnojivých pozůstatků usuzuji, že to berou skrz. Škody zatím žádné. Před časem jsem tam odchytávala vlaštovku, přehodila jsem přes ni utěrku a bez problémů ji vypustila. Je neuvěřitelně lehoučká. :P


pon 01. srp 2016 8:09:56
Profil

Registrován: pát 03. úno 2012 11:59:52
Příspěvky: 4174
Příspěvek Re: Nenadálé příhody
Mě už se do ZZ podívali znovu. Svěřil jsem se kamarádovi a ten mi říkal, že to je úplně normální, že z jeho ZZ si ptáci udělali bufet :P U mě jsou to takoví malí ptáčci, něco jako sýkorka, možná ještě menší. Kámoš říkal, že k večeru se do otevřené ZZ stahují mouchy a jiný hmyz za teplem a oni jak to zjistí tak je tam lítají lovit. Myslím, že něco pravdy na tom asi bude.


úte 02. srp 2016 21:45:13
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Nenadálé příhody
Vám vletěli ptáci do ZZ , mě zase ovce do skleníku,ale asi jim orchideje nechutnali, spíše jsem něco málo přesadila, jelikož mi ně shodili.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


stř 03. srp 2016 7:20:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron