Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 14:45:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Nabídka zájezdu do Mnichova 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. bře 2012 12:28:37
Příspěvky: 182
Bydliště: Třebíč
Příspěvek Nabídka zájezdu do Mnichova
Přeji hezký den.
Třebíčští sběratelé nerostů pořádají každý rok jednodenní zájezd na největší evropskou burzu minerálů, která se koná každý rok na přelomu října a listopadu v Mnichově. Protože zatím nemáme plně obsazený autobus, napadlo mě nabídnout tento zájezd také zájemcům o orchideje. V Mnichově je velká botanická zahrada s významnou sbírkou orchidejí, která určitě stojí za návštěvu.
Termín zájezdu: 31. 10. 2015 - sobota
Jede se po trase Brno - Třebíč - Jihlava - Praha - Plzeň - Rozvadov - Mnichov. Nástup je možný ve všech uvedených městech a po dohodě i jinde na trase.
Odjezdy jsou Brno - pátek cca 23:00, Třebíč - 24:00, Praha - sobota cca 2:00, Plzeň - cca 3:00.
Návrat Plzeň - cca 23:00, Praha cca 24:00, Třebíč - neděle cca 2:30, Brno - neděle cca 3:30.
Jedna cesta trvá zhruba osm hodin, vždy s několika přestávkami.
Příjezd na výstaviště v Mnichově je okolo 8:30, odjezd 18:00. U výstaviště je stanice U-bahn (metro), linka vede do centra města, do botanické zahrady se musí v centru přesednout na tramvaj. Otevírací doba botanické zahrady je 9:00 - 16:30.
Plánovaná cena zájezdu je 1700,- Kč a zahrnuje i cestovní zdravotní pojištění a vstupenku na burzu minerálů. Pro účastníky, kteří nemají zájem o návštěvu burzy, by byla zhruba o 300,- Kč nižší (je nutno dohodnout s organizátorem).
Další informace Vám podá organizátor zájezdu pan Souček, tel.: 731 546 510, mail: kameny/zavináč/atlas.cz.
Můžete se obrátit i na mne, co budu moct, to odpovím, ostatní obratem předám panu Součkovi.
S pozdravem
Lukáš Křesina


stř 16. zář 2015 13:26:57
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. bře 2012 12:28:37
Příspěvky: 182
Bydliště: Třebíč
Příspěvek Re: Nabídka zájezdu do Mnichova
Přeji hezký den.
Opět jsem zde s last-minute nabídkou zájezdu do Mnichova, který pořádáme v sobotu 29. října a zatím máme stále volná místa. Cena je stejně jako loni 1700,- Kč a zahrnuje i vstupné na mineralogickou burzu (největší v Evropě). Kdo by se chtěl jen podívat do Mnichova, třeba do botanické zahrady, a o minerály nemá zájem, může se domluvit s pořadatelem zájezdu panem Součkem a cena by pak byla zhruba o tři stovky nižší.
Pokud by někdo měl zájem, ať se obrátí buď na mne, nebo přímo na pana Součka, kontakt je v předchozím příspěvku, stejně jako podrobnější program zájezdu.
Lukáš Křesina


pon 17. říj 2016 8:29:48
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron