Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 22:52:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Nová fantastická inscenace donizettiho opery 
Autor Zpráva

Registrován: pon 03. úno 2014 20:24:52
Příspěvky: 169
Příspěvek Nová fantastická inscenace donizettiho opery
Ahoj
Na internetu jsem našel vskutku zajimavou modernější verzi opery lucia di lammermoor v podání bavorské státní opery . Já normálně opery neposlouchám ani nesleduji , ale toto mě doslova natchlo úžasné provedení , které zaujme i mladší generaci. Vřele doporučuji shlédnout níže uvedené odkazy. První odkaz je trailer a druhý odkaz je přímo árie.

https://www.youtube.com/watch?v=cEmIZ5oLZn8

https://www.youtube.com/watch?v=cFR9Lho1a8A


pát 03. dub 2015 20:33:58
Profil

Registrován: pon 03. úno 2014 20:24:52
Příspěvky: 169
Příspěvek Re: Nová fantastická inscenace donizettiho opery
No vypadá to jako by vás nezaujala ,což se divím.


pát 10. dub 2015 16:08:18
Profil

Registrován: úte 26. bře 2013 17:58:12
Příspěvky: 1268
Bydliště: Kolomuty
Příspěvek Re: Nová fantastická inscenace donizettiho opery
Pane Pavle, mluvím jen a jen za sebe, veď osla do Paříže, kůň z něho nebude. Zkoušela jsem si kdysi pouštět vážnou hudbu v práci a kolegové se vzbouřili jako jeden muž.
Kdysi jsem taky byla v Národním na Kátě Kabanové a líbilo se mi to, ale ne tak, abych si pořídila něco, z čeho by byl dobrý poslech. Fascinuje mě Sul arie z Figara, to znám z filmu a to je asi vše. Nejraději mám ticho. :) No taky jazz, za mlada. Rádio a televizi neposlouchám kvůli reklamě. :evil: Co se týče vší hudby jsem pole neorané, tak proto.


sob 11. dub 2015 6:10:53
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Nová fantastická inscenace donizettiho opery
Já si to taky pustila. Jenže mám maličký notebook, obrazovka A5 a bez bedýnek, zvuk pouze z přístroje. A to si člověk opravdu moc ten zážitek neužije. Ale díky za odkaz, aspoň jsem to zkusila. Jinak operu taky úplně běžně neposlouchám, i když několik jsem jich zhlédla. Jsem založením "bigbíťák" :-D Ale nikdy neříkej nikdy. Už si teď občas vážnou hudbu pustím. Ale znalec tedy taky nejsem


sob 11. dub 2015 9:23:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: