Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 20:28:18



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
 Zkušenosti s prodejci orchidejí 
Autor Zpráva

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
Dříve dal na hlavní stránku , důvod , nebo nějaké vysvětlení..škoda pěkný eshop , ale vlastně jenom na prohlížení.. :roll:


sob 04. dub 2015 9:37:16
Profil

Registrován: ned 20. lis 2011 20:56:31
Příspěvky: 180
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
Dobrý den,

měla jsem taky problém s pokojovkami tedy s ojednávkou. Objednávala jsem v době výstavy a dlouho dlouho se nic nědělo, napsala jsem mail a prý že mi pan Kačerovský odovídal z Německého hotelu a neprošlo to přes jejich server. Závěr je takoví
pro kytky prý pojede koncem března či v půlce dubna- tlumočím co mi bylo napsáno. Jinak objednávat se dá přes orchideje na objednávku jinak to nejde má to nějaké jiné. Taky je zatím na kytky dost zima tak musíme vydržet i když už se každý těší na tu svojí vysněnou kytku, ale když příjde omrzlá chudinka je to průšvih :roll: .
Vydržte taky se o to snažím!!! :D


ned 05. dub 2015 14:55:44
Profil

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
No myslím, že svou nekomunikací spoustu kupujících odradí, protože si sice objednají, ale nikdo jim zkrátka neodpoví :x


ned 05. dub 2015 17:05:57
Profil

Registrován: ned 20. lis 2011 20:56:31
Příspěvky: 180
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
Dle mého mímění si toho pan Kačerovský nabral asi moc několik e obchodů a ještě se angažuje v politice do toho malé děti. Pokud je na obchod sám tak je asi už vyhořelý do toho byl více jak 3 týdny v Praze a prodával ve Fatě tam i vystavoval kytky tam to není jen o prodeji, ale i aranžmá kytek a pak jejich odinstalaci.
Nově teď podobnu službu jako pan Kačerovský nabízí firma Lukscheiter nechala jsem si od nich dovést kytky do Faty a byly v super stavu!!! Možná i lepší než nekteré od Pokojovek. Koukněte na jejich stránky na sekci předobjednání orchidejí májí tam jak
botaniku tak hybridy- ty většinou primární. Na ty hybridy se dostanete z předobjednávky která Vás navede na botaniku a docela nenápadně je tam řádeček s hybridy nad tou nabídkou botaniky po rozkliknutí se objeví nabídka hybridů. Možná to popisuji blbě a zdlouhavě , ale nevím jak jinak to popsat. :oops: Kytky vozí Lukscheiter dle vyvázání a zasazení ze stejných zdrojů jak Pokojovky tak zkuste štěstí.
Popravdě už jsem firmu Lukscheiter spíše odepsala s kytkami co posílaly jsem byla spíše nespokojená, ale po tom co mi dovezly do Faty zase stouply v ceně. Ochotně hned odpovídaly a reagovaly i na změnu objednávky respektive přiobjednání rostlin.


ned 05. dub 2015 19:40:34
Profil

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
Souhlasím , že ve firmě Lukscheiter hned reagují, měla jsem od nich také spoustu rostlin, více těch v horším stavu...u pana Kacerovského mi vyhovovalo, rostliny lepší a pokud byl problém, vždy se vyřešil, třebas vrácením peněz atd. Je mi jasné , že dnešní doba je těžká a každý vydělává jak může , ale právě o tom to je, ti lidé půjdou jinam a je to škoda..no uvidíme , nejde o život.. ;)


pon 06. dub 2015 9:36:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte 17. bře 2015 16:17:10
Příspěvky: 66
Bydliště: Čeperka
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
Já mám teď od pokojovek taky objednanou orchidejku.Zatím komunikace bez problémů,objednávka minulí týden,tento týden mě jí prý pošlou,tak uvidíme.

_________________
h.divis@seznam.cz


pon 06. dub 2015 11:07:37
Profil

Registrován: sob 07. čer 2014 14:32:58
Příspěvky: 87
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
Já jsem o víkendu udělala předobjednávku u Lukscheitera, tak jsem zvědavá za jak dlouho kytky budou a v jakém stavu. U něj jsem ještě nenakupovala.
Zatím jsem většinou objednávala z Pokojovek a kytky byly fajn. Jedna reklamace, ale kladně a pohotově vyřízená.


pon 06. dub 2015 15:42:04
Profil

Registrován: ned 20. lis 2011 20:56:31
Příspěvky: 180
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
Kytky z Lukscheitrovi přímé nabídky by byly brzy, ale většinou stojí za houbičky.
Předobjednané kytky budou u Vás asi za měsíc touto dobou, jezdí pro ně 1x měsíčně, já objednávala 1 týden v únoru a dovezl mi je 1 týden v březnu do Faty Morgány.
Pokud nebudete spokojená reklamovat se dá a možná je i vytrénujem k lepším výkonům :D
Možná z konkurence Lukschiter x Pokojvky vzejde něco dobrého!!!


pon 06. dub 2015 17:58:15
Profil

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
Uvidíte, já měla kytky o Lukscheitera z předobjenávky v pohodě - dovezl mi je do Faty. Objednávala jsem si tam ještě bot.muškáty a nějaké Tillandsie. Ale ani dříve jsem nic podstatného neřešila - když se něco vyskytlo, dohodli jsme se. Takže od něj objednávám celkem pravidelně, mám i pár voskovek a Tillandsií...
Od Pokojovek jsem v minulosti také objednávala, ale po dvou potvrzených a nedodaných objednávkách jsem si kupovala už jen "na živo" ve Fatě... Chápu, že stát se to jednou může, ale podruhé už se ani neomluvil - to znamená, že to vůbec nezjistil... asi toho má opravdu moc a nestíhá... tak to neřeším, nakonec objednat se dá jinde... Ale třeba to v budoucnu ještě jednou zkusím - do třetice všeho dobrého a zlého.... ;)
A Drážďany na jaře a Praha na podzim mě také vždy k nějakému nákupu zlákají.... tak to je alespoň o něco menší.... :lol: :lol: stejně už nemám místo....


úte 07. dub 2015 23:10:24
Profil

Registrován: pon 12. led 2015 20:00:30
Příspěvky: 494
Příspěvek Re: Zkušenosti s prodejci orchidejí
Pokojovky mají na webu vysvětlení a novou nabídku k 4. dubnu ;)


stř 08. dub 2015 11:39:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: