Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 16:59:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 702 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Další
 FOTKY PODLE NÁLADY 2 
Autor Zpráva

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
Dyž my tam jeli hlavně sbírat semínka, případně sazeničky skalniček a to byla jejich doba. Ale faktem je, že takové Cypripedium macranthos se tam nepočítalo na kusy ale na hektary :mrgreen:


úte 05. bře 2013 8:55:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
Aaaaaaaaúúúúúuuuuuuuu. To je mučení :lol:
Hezký den
Pavel


úte 05. bře 2013 8:58:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
Ta třetí fotka je pěkná-to nebe. No jinak čistá příroda co?To asi moc není výlet pro ženský-nebo byly nějaký ve výpravě :mrgreen:


úte 05. bře 2013 9:06:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. bře 2012 12:28:37
Příspěvky: 182
Bydliště: Třebíč
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
Mě zase zaujala nejvíc ta první. Asi jsem profesionálně deformovaný, ale docela by mě zajímaly ty bílé kameny v popředí.
Lukáš Křesina


úte 05. bře 2013 9:59:36
Profil

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
Nádherná krajina ;) . Vždycky jsem si myslel, že Mongolsko je jedna velká rovina :oops: .

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


úte 05. bře 2013 10:08:05
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 16. led 2012 15:34:25
Příspěvky: 1547
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
Zahradníku-to je MAZEC... :!: :mrgreen:
Jojo,člověk si má plnit svý sny,dokud to jde... ;)

_________________
www.orchids.webnode.cz


úte 05. bře 2013 10:34:10
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
Mám svačinu tak popořádku. Haki před těmi pěti lety to byla naprosto nenarušená příroda. Modřínovou tajgu nikdo nekácí, protože je to prý smolnaté, studené dřevo. Říkali domorodci, a tak se tam jen pasou krávy, a po spojnici do Mongolska projede, třikrát za den, klaďák z teplejších oblastí plný kmenů borovic. Žádné mobily,rádia, hukot dopravy. Když jsme seděli před místním magazinem a popíjeli pivo, bylo to jako ve stroji času. A ta voda v řece/ Bílý Irkut se jmenuje/ je pitná. No žádnou ženu jsme s sebou neměli, ale která by se vydržela mýt jednou za čtrnáct dnů v ledové řece ? :mrgreen: Lukáši Vás asi zklamu, ale já nevím co to bylo. Přiložím ještě dva snímky, na kterých je patrnější, že šlo spíše o směs. Připadlo mi to, jako nějaké kyselé horniny, i když barvou by to mohl být i vápenec. Bohužel jsem žádný nedovezl. Radku Sajany jsou na hranicích s Mongolskem kam, tuším, zasahuje v podobě nějakého hřebenu, ale pak už je to jen pahorkatina a nebo rovina. My už jsme Mongolsko tenkrát nezvládli. Marťane tak tak ;)


Přílohy:
sajany řeka.JPG
sajany řeka.JPG [ 112.22 KiB | Zobrazeno 4471 krát ]
sajany-řeka II.JPG
sajany-řeka II.JPG [ 68.46 KiB | Zobrazeno 4471 krát ]
úte 05. bře 2013 10:55:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
zahradnik píše:
Žádné mobily,rádia, hukot dopravy. Když jsme seděli před místním magazinem a popíjeli pivo, bylo to jako ve stroji času.

Jasně to si člověk ani nedokáže představit.Ale musí to být strašně uvolńující ......možná jsme už otroci těch sarapatiček ,bez kterých to už taky nejde.
Ty ženský-najdou se určitě já mám dvě zákaznice jedna letuška a vojanda.Ty jezdí vlastně utíkají na takovéto výpravy.Osobně si myslím ,že ženský mohou narušit morálku mužstva-určitě to bez nich vaší partičce nevadilo.Ale zase na druhou stranu musí člověk koukat na svůj zdravotní stav a různý nebezpečí -to slyším v práci .Ne vždy to proběhne vše ok v různých zemích -zase když to člověk přežije není co řešit. ;)


úte 05. bře 2013 12:16:42
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 06. led 2013 17:08:34
Příspěvky: 532
Bydliště: Blížkovice 335
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
Tam byla neskutečná pohoda. To je Burjatská oblast a to jsou budhisté. Bylo s nima príma popovídání a navíc jim víra zakazuje alkohol, tak se s nimi člověk ani neopil. To u Bajkalu bylo povyražení. Ještě, že s náma byl kamarád Pepa, co tehdá upil i Rusa :lol: Ptali jsme se na medvědy a vlky, ale bylo nám řečeno, že ti jsou přes léto v tajze. Klidně bych letěl zase.


úte 05. bře 2013 12:24:03
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: FOTKY PODLE NÁLADY 2
radzak píše:
Nádherná krajina ;) . Vždycky jsem si myslel, že Mongolsko je jedna velká rovina :oops: .

Také, že je. Tohle ale není Mongolsko. Leč i tam jsou pohoří. Ty jejich stepi ale nejsou klasická tráva nýbrž bordel něco jako černobýl,kterého tam je mnoho druhů, bez křovin stromů a cest. Koncem srpna ráno -5 a poprašek sněhu.


úte 05. bře 2013 12:40:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 702 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: