Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 15:07:19



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 PROČ SE TO STALO? 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: PROČ SE TO STALO?
Jak to tak čtu každý máte kus pravdy .Tahle příhoda je i poučení že příště jen tričko, trenky a plavky do ruky a tradáááá….. jde se k vodě :mrgreen:


sob 04. srp 2012 18:59:41
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 02. kvě 2012 7:26:43
Příspěvky: 222
Bydliště: Manchester, Lancashire
Příspěvek Re: PROČ SE TO STALO?
Mna ked sa nieco take stane ste to, ze potom sa este my ako poskodeny obvinujeme, ze to bola nasa chyba. Na zlodeja sme nasraty, ale na seba mozno este viac, ze sme mali davat pozor. Obvinujeme seba, ze to bola nasa chyba, pritom navine je jedine zlodej. Mna nedavno vykradli, cez vetracku, horizontalnu mi vlizli do bytu, to som bol len 15 v obchode. No a este ked to idete hlasit na policiu, tak vy ste zly, lebo vy ste sa nechali okrast, nie ty druhi za to mozu. Tato spolocnost je uplne postavena na hlavu, bohuzial

_________________
Na reči ma fascinuje to množstvo výrazov pre veci, ktoré neexistujú. Napríklad pravda, sloboda, spravodlivosť,...


ned 05. srp 2012 9:49:36
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: PROČ SE TO STALO?
Když už jsme u těch krádeží plastový okna(i zavřený) to je prý dar pro zloděje. Ale zdá se mě že poslední dobou jsou ty vniknutí do různých objektů –promyšlenější. Už se nehází kostky do výloh ,nebo se neprokopává jak dřív . Popíšu jak se dostali k nám do práce. Po bleskosvodu (je na panelovém domě-nejsou tam žádný zábrany)vyšplháš do 1 patra(jsou tam zezadu mříže na oknech –kvůli zlodějů ha ha )po mřížích šplháš dál do 2 patra jsi na balkoně.když polezeš vedle jsi v bytě.Vylomíš plastové okno(lezou asi jak veverky) –dveře to je fuk. A protože je nás v objektu více OSVČ zloděj taky musí chudák vylomit zamčený dveře vevnitř.To prý bylo připraveno a nebyl to jeden chlap.Pak vylomíš všechny skříňky i v šatně co kdyby tam něco bylo.Nic nenajdeš hodnotnýho -naděláš nejvíc škody na majetku.Jen se tedy nepodařilo vylomit festovní zadní protipožární dveře a že do nich třískali. Tak stejnou cestou zpět-no se divím že tam nebyla ráno pod balkonem žádná mrtvola .U nás byli takto 5x u sousedů v obchodě prý 20x.


ned 05. srp 2012 10:49:30
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: PROČ SE TO STALO?
U nás v paneláku kradl zloděj u sousedů pod námi, přestože jsem na něj bouchala. Policajti sice přijeli, ale to už byl v prachu. Ty legrační manévry bych vám přála vidět :P Myslela jsem, že když ho vyruším, lekne se a zdrhne, ale ani náhodou. Chtěla jsem mu hodit na hlavu květináč, ale prý bych to odnesla já. Rozumíte tomu?


ned 05. srp 2012 11:32:00
Profil
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: PROČ SE TO STALO?
No a třeba v Americe se nějaký maník snažil vloupat do baráku přes střešní okno, propadl se a vysoudil od majitele domu nehorázný prachy. :lol: :lol: :lol:
Kdyby ho zastřelil, tak mu daj ještě pašáka, jak měl dobrou mušku.

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


ned 05. srp 2012 19:44:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron