Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 7:04:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Orchideje na stole 
Autor Zpráva
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Orchideje na stole
Romane, to si říkáš kamarád? Takovéhle mučení :mrgreen: Myslím, že už vím, kde se všichni o Vánocích sejdeme :lol: :lol: :lol:
Hezký den
Pavel


úte 27. zář 2011 13:17:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. říj 2008 7:23:17
Příspěvky: 4046
Příspěvek Re: Orchideje na stole
Přidám se taky,ale ráda bych se jela k Romanovi podívat jen tak i bez jídla....Věra


úte 27. zář 2011 13:22:50
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Orchideje na stole
Júúú,to je jak v interhotelu. :P .Pohlreich by z tebe měl radost,určitě :P .Hotová pastva pro oči i chut'.Už se mi zbíhají sliny.. ;)


úte 27. zář 2011 13:24:47
Profil

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Orchideje na stole
pavelheger píše:
Romane, to si říkáš kamarád? Takovéhle mučení :mrgreen: Myslím, že už vím, kde se všichni o Vánocích sejdeme :lol: :lol: :lol:
Hezký den
Pavel

A co mám říkat já se svojí dietou :?: :shock: :evil:

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


úte 27. zář 2011 13:39:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. dub 2010 15:53:20
Příspěvky: 2757
Bydliště: Kutná Hora
Příspěvek Re: Orchideje na stole
Přijet klidně můžete, rád vás uvidím ;) Já prostě jídlo miluju a taky podle toho začínám vypadat :lol: Polreich by ze mě asi radost neměl, rád si dávám do jídla kečup, za což by mě asi vykrákal za vlasy, ale i když je to sprosťák, tak občas jeho recepty zkouším :mrgreen:
Zpátky k orchidejím na talíři, květy orchidejí určené k jídlu lze už celkem často koupit, jejich cena je většinou vysoká, ale jako potravina jsou perfekní, vandy chutnají jako podstatně lepší ledový salát, jsou nasládlé a já si při každém kvetení jeden zbaštim :mrgreen: Ostatní orchideje mi připomínají něco mezi rukolou a čekankou, ale s dobrým balsamikem je to taky super. Na jídelníčku u nás je nemáme, ale líbilo by se mi to, sice nevim, jestli by si to za ty prachy někdo dával :roll:

_________________
Hezký den s orchidejemi

http://orchidejky.rajce.idnes.cz/?sort=createDate
https://www.facebook.com/Oranzerie.Kacina/


úte 27. zář 2011 13:40:36
Profil
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Orchideje na stole
Já se přiznám, že si tak maximálně z jara dám pampelišku nebo sedmikrásku, ale zbaštit orchideje mě nenapadlo ani ve snu ;)
Budu se muset zlepšit. Právě mi kvetou nějaké kachny. Že bych si ji vzal zítra ke kachně, knedlíku a zelí? :mrgreen:
Hezký den
Pavel


úte 27. zář 2011 14:10:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. dub 2010 15:53:20
Příspěvky: 2757
Bydliště: Kutná Hora
Příspěvek Re: Orchideje na stole
pavelheger píše:
Já se přiznám, že si tak maximálně z jara dám pampelišku nebo sedmikrásku, ale zbaštit orchideje mě nenapadlo ani ve snu ;)
Budu se muset zlepšit. Právě mi kvetou nějaké kachny. Že bych si ji vzal zítra ke kachně, knedlíku a zelí? :mrgreen:
Hezký den
Pavel

Ty jsem ještě nechutnal, tak je to na tobě :mrgreen:

_________________
Hezký den s orchidejemi

http://orchidejky.rajce.idnes.cz/?sort=createDate
https://www.facebook.com/Oranzerie.Kacina/


úte 27. zář 2011 14:15:37
Profil

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Orchideje na stole
orchidejky píše:
Přijet klidně můžete, rád vás uvidím ;) Já prostě jídlo miluju a taky podle toho začínám vypadat :lol: Polreich by ze mě asi radost neměl, rád si dávám do jídla kečup, za což by mě asi vykrákal za vlasy, ale i když je to sprosťák, tak občas jeho recepty zkouším :mrgreen:
Zpátky k orchidejím na talíři, květy orchidejí určené k jídlu lze už celkem často koupit, jejich cena je většinou vysoká, ale jako potravina jsou perfekní, vandy chutnají jako podstatně lepší ledový salát, jsou nasládlé a já si při každém kvetení jeden zbaštim :mrgreen: Ostatní orchideje mi připomínají něco mezi rukolou a čekankou, ale s dobrým balsamikem je to taky super. Na jídelníčku u nás je nemáme, ale líbilo by se mi to, sice nevim, jestli by si to za ty prachy někdo dával :roll:

Já se přimlouvám za cymbídia. Vypadají tak křehce a křupavě. :mrgreen:

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


úte 27. zář 2011 14:25:46
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 03. čer 2011 13:56:15
Příspěvky: 196
Bydliště: Nitra - Šurianky
Příspěvek Re: Orchideje na stole
Ani ja nemam rada kapra z rovnakeho dovodu - smrdi bahnom. Posledne Vianoce nam bola polovica kapra nanutena a ja som ho podla maminho navodu dala do obycajneho mlieka, aby pustil smrad ;) Samozrejme, ze som nanho zabudla a spomenula som si az o pol 6tej, ze mam v chladnicke rybu v mlieku od 9tej rana. Mozem povedat, ze som v zivote lepsieho kapra nejedla! Nesmrdel vobec, takze odporucam!


úte 27. zář 2011 14:29:54
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. srp 2008 22:06:16
Příspěvky: 4267
Bydliště: Svatá, okres Beroun
Příspěvek Re: Orchideje na stole
Romane, to je krása. a navíc tady padám hlady, protože jsem se nestačila pořádně přes den najíst, tak pomalu slintám do klávesnice. :P


úte 27. zář 2011 23:05:08
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: