Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 7:40:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Každý jsme nějak střelený 
Autor Zpráva

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
Já jsem střelená na všecho, co se objeví, ale u máločeho vydržím :oops: . Jen kytky mne drží už od mala. Naši byli naštvaný, že jim v každém květináči klíčí nějaká pecka :D


úte 22. lis 2011 17:18:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. lis 2009 9:29:35
Příspěvky: 1851
Bydliště: Nové Bránice okr.Brno-venkov
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
No jo Míro, když život nechystá nikomu jen vavříny. Každý má nějaké bebe. Takhle pofout bebe kamarádům ne? :)


úte 22. lis 2011 19:54:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10. led 2011 20:36:13
Příspěvky: 235
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
:mrgreen: Míro taky si myslím, že myslíme pozitivně, píšem o tom jen proto, že jsme se z toho pozvedli, ne? :D Ale zároveň vím jak jsi to myslel... aby to tu nebylo samá katastrofa....viď? :D


No, já jsem taky pěkně střelená...Od mala jsem byla střelená především přes zvířata. Chytila jsem to od taťky, pořád mne vozil sebou po různých výstavách drobného zvířectva a pod. Doma máme(dosud) králíky jedlé a králíky na výstavy- slepice(také plemenné - koroptví vlašky) a taťkova chlouba jsou holubi mají lepší a bytelnější chovné zařítzení, než je našich barák... :lol: :lol: :lol:. Jako dítě jsem byla těžce pod vlivem a zanechalo to na mne řádné následky.
Kromě rybiček, křečků a morčat jako mají snad všechny děti, jsem pořádně chovala andulky, korely, angorské králíky, kastorexy.... Vždy s plnou parádou - voliéra na dvorku - studovala jsem v učených knihách o genetice, abych pokřížila ty správné rodiče... atd.
Pak jsem pár let chovala činčily, a hady a protože hadi potřebují jíst, tak jsem měla i chovné stádo laboratorních potkanů. U nich jsem se zase vyřádila v genetice a křížení, bylo to zajímavé a rychle viditelné výsledky, neboť se rychle množily.
Teď (k stáru :D )už jsem drobet zmoudřela a ze zvěře mám jen "babičku hadičku" - užovku čtyřpruhou - 19ti letou(zbyla mi z toho hadího období), pískomily a kocoura. Zato jsem svou vášeň vrhla na kytky o které jsem se do svých třiceti vůbec nezajímala. Teď jsou parapety plné masožravé sbírky, orchidek a kapradin.

A taky se přidávám ke kajmii a Věře- jsem trefená do všelijakých rukodělných technik a činností - pedig, keramika, plstění, šití, maluju na zdi ve školách pomůckové obrazy... Ale s tím tvořením je to u mne nárazové.... třeba týden - HURÁ.... pak půl roku - NIC. :mrgreen:

Přikládám foto jak "babička hadička" pucuje králička... :mrgreen:
Obrázek


stř 23. lis 2011 2:04:05
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
Mila.J píše:
No jo Míro, když život nechystá nikomu jen vavříny. Každý má nějaké bebe. Takhle pofout bebe kamarádům ne? :)

Mílo, právě proto, se ne nadarmo říká "stokrát nic umořilo osla". Ano každý máme své problémy a přenášet je jinam, se mi zdá tak trochu nezodpovědné, protože ať chcete nebo ne, i problémy druhých ve Vás zanechají stopu. Proto je lépe, když se dělíme o úspěch a radost, kde nám ta stopa pomůže a povznese a ne stopa, která nás naopak ubíjí. Je to silně nadneseno, ale faktem je, že šíření pozitivních vibrací je vždy žádoucí na rozdíl od těch negativních.


stř 23. lis 2011 9:03:46
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 03. čer 2011 13:56:15
Příspěvky: 196
Bydliště: Nitra - Šurianky
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
Sarik, ja som na tom so zvieratkami podobne. Momentalny stav: macka, zebricka 2x, vodna korytnacka 2x, akvarko plne rybiek a zopar rybiek v jazierku. V minulosti som mala mloka, sladkovodneho kraba, morcata a axolotla a teraz snivam o chameleonovi ;) A z rucnych prac u mna zvitazilo krizikove vysivanie a sem-tam usijem nieco do skupiny (naposledy sukna a cepiec).
Sme tu vsetci velmi sikovni 8-)


stř 23. lis 2011 12:50:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
Šarik píše:

Přikládám foto jak "babička hadička" pucuje králička... :mrgreen:

Proboha jak to dlouho tráví a může se pak vůbec pohnout musí mít z toho bouli jak hrom :mrgreen:


stř 23. lis 2011 17:25:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
Míra píše:
Mílo, právě proto, se ne nadarmo říká "stokrát nic umořilo osla". Ano každý máme své problémy a přenášet je jinam, se mi zdá tak trochu nezodpovědné,

No to chce klid .Když se nad tím člověk zamyslí některý profese by se ani nemohly vykonávat -protože by je člověk neustál.A jsou horší věci než se tu probíraly. ;) Důležitý je někde to vypustit-jakýmkoliv způsobem.Pro mne je ideál plavání,tam se člověk vymlátí.Nakonec i naše láska -vášeň v kytkách či jak to nazvat je dost povznášející činnost.Na každého může platit něco jiného to je jasný .


stř 23. lis 2011 17:37:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. lis 2009 9:29:35
Příspěvky: 1851
Bydliště: Nové Bránice okr.Brno-venkov
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
Hani, také se nechám velmi rád povznášet na vlnách, vždy s radostí. Přeji Ti aby naše záliba, Tvé kytky Tě vždy jen povznášely. :P


stř 23. lis 2011 18:24:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
To je Mílo tak hezký přání ,že si ho nemůžu nechat jen pro sebe a tak na to půjdu od lesa a přeju to samé všem 640členům tohoto fora i těm co sem nechodí. ;)


stř 23. lis 2011 22:45:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10. led 2011 20:36:13
Příspěvky: 235
Příspěvek Re: Každý jsme nějak střelený
Butka - zdravím zvířátkovou duši! :D Chameleon je super ...a jak chytře kouká- každým okem po něčem jiným... :lol: Taky se mi líbí ještěři, ale odrazuje mne vetšinou to jejich broukožroutství... Chovat hmyz mne nikdy nebralo - cvrčci, mouční červi... :roll: A do zverimexu to máme velmi daleko na to abych chodila jídlo kupovat...tak mne to vždy odradilo a chovala jsem jen býložravé tvory, nebo ty hady co jedí myšky, potkánky, králíčky... to mi neva... :mrgreen: tak koukám, když to píšu, že jsem praštěnější než jsem myslela... :shock: :D


čtv 24. lis 2011 2:30:57
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: