Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 22. čer 2024 12:33:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Dendrobium Berry Oda v Baumarktu 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Dendrobium Berry Oda v Baumarktu
Ahoj,vcera jsme byli s manzelem nahodne v Baumarktu v Pardubicich a meli tam spoustu orchideji,mj. i Dendrobia Berry Oda-myslim za 265Kc a velke trsy se spoustou kvetu.Vim,ze pro fajnsmekry to neni,jsou to jenom hybridy,ale komu se libi,tak kdybyste chteli.Ja ho mam a jeste porad kvete,takze jsem si ho neodvezla.Jeste tam meli nejake Vandy ve skle,ale byly drahe-kolem 900,pak jeste velkokvete americke strevice za 485Kc,coz je taky palka,pak klasika Cymba,Oncidka .Ta Dendra maji je i v letaccich.


čtv 24. úno 2011 11:28:47
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 05. pro 2010 17:36:24
Příspěvky: 135
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Dendrobium Berry Oda v Baumarktu
Ahojky, tak to máte v Pardubicích pěkně dráhé. Já jsem taky kupovala Berry Odu ale za 167 kč sice minulý měsíc a měly je v OBI. Jinak vandy ve skle u nás mají za 625 kč sice to jsou askondy ale i tak. A vandy ve skle u nás stojej 1500 kč. Ještě jsem nepotkala takového blázna,aby si je koupil.
Ale i tak díky za upozornění Daničko.

_________________
Mějte se sluníčkově Renča


čtv 24. úno 2011 12:18:45
Profil

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Dendrobium Berry Oda v Baumarktu
Za 1500,- koupíte několik krásných orchidejí.

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


čtv 24. úno 2011 15:57:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Re: Dendrobium Berry Oda v Baumarktu
Jeste jednou jsem se divala a samozrejme jsem to popletla-neni to v Baumarktu,ale v Baumaxu a stoji 299Kc. :roll: Mne teda osobne,kdyz uz jsme u toho,prisly ty Vandy taky jako Ascocendy.Byly to male.Prodavacka rikala,ze tam predtim mely ty velke Vandy za 1500 a lidi je pry kupovali,cemuz se divila.Ja jsem mela objednane u Lukscheitera Vandu a Ascocendu a mela jsem je dostat u unoru,pry byly uz s kvetnim vyhonem,ale od te doby nereaguje na moje e-maily,tak nevim co se deje.Mel mi je predat osobne u nas pri odboccez HK,ale vyflak se na me nebo v lepsim pripade zapomnel a od te doby dela mrtveho brouka-nechapu to,protoze mam od nich dost rostlin a jeste se mi to nestalo a taky jsem se na ne moc tesila.
Preji vsem stastne kupy!


čtv 24. úno 2011 17:12:04
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 05. pro 2010 17:36:24
Příspěvky: 135
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Dendrobium Berry Oda v Baumarktu
Mě tedy luks odepsal neboť tam mám taky jednu rostlinku objednanou jiz od listopadu. A napsal mi asi toto. Že je dost veliké riziko, že by se rostlinkám něco stalo když je takové počasí. Když tak ti mohu přeposlat mejla od něho.
A co se týká vand tak je u náš fakt nekupujou.

_________________
Mějte se sluníčkově Renča


čtv 24. úno 2011 19:43:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. říj 2010 9:37:06
Příspěvky: 75
Bydliště: kousek od Prahy
Příspěvek Re: Dendrobium Berry Oda v Baumarktu
Danicka píše:
Jeste jednou jsem se divala a samozrejme jsem to popletla-neni to v Baumarktu,ale v Baumaxu a stoji 299Kc. :roll: Mne teda osobne,kdyz uz jsme u toho,prisly ty Vandy taky jako Ascocendy.Byly to male.Prodavacka rikala,ze tam predtim mely ty velke Vandy za 1500 a lidi je pry kupovali,cemuz se divila.Ja jsem mela objednane u Lukscheitera Vandu a Ascocendu a mela jsem je dostat u unoru,pry byly uz s kvetnim vyhonem,ale od te doby nereaguje na moje e-maily,tak nevim co se deje.Mel mi je predat osobne u nas pri odboccez HK,ale vyflak se na me nebo v lepsim pripade zapomnel a od te doby dela mrtveho brouka-nechapu to,protoze mam od nich dost rostlin a jeste se mi to nestalo a taky jsem se na ne moc tesila.
Preji vsem stastne kupy!


Já měla u Luksche objednáno také od listopadu. Pravda je, že se taky moc neozýval, ale protože jsem se těšila jako malá holka - nedala jsem mu pokoj a volala.... Také se čekalo na jeden oddělek , co se zmátoří a stabilizuje ( to jsem celkem vítala, že mi chce dát jen kytku, která mi snad po týdnu doma nezamává...) No ale když už proběhly i moje únorové narozeniny tak to už jsem začala být asi svým telefonováním otravná.Nedalo se nic dělat, musel mě už rostliny vydat. Neměl by chudák klid. :lol: :lol: :lol: Byla jsem moc spokojená- vezla jsem si asi jedenáct kousků a manžel o něco víc lehčí peněženku. (ještě že svátek mám až v létě :roll: ) Takže Daničko, já bych se být Váma připoměla.


pon 28. úno 2011 11:25:45
Profil

Registrován: ned 05. pro 2010 17:36:24
Příspěvky: 135
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Dendrobium Berry Oda v Baumarktu
Já mám taky od LUkse objednanou kytičku už od listopadu a ještě jí taky nemám. Mimochodem kdy asi tak začínají posílat orchidejky a kdy asi tak budou mít nabídku katek????? Stále na jejich stránky koukam a ono pořád nic :(

_________________
Mějte se sluníčkově Renča


pon 28. úno 2011 14:15:08
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Re: Dendrobium Berry Oda v Baumarktu
To jsem rada,zen nejsem sama.ted uz je tepleji,tak by to snad slo poslat.Budu je jeste otravovat a uvidime.Tak at nam to brzy dojde.V tyto slunne dny se poupata rychleji rozvieji,tak by to byla vetsi radost.


pon 28. úno 2011 17:23:47
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 05. pro 2010 17:36:24
Příspěvky: 135
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Dendrobium Berry Oda v Baumarktu
No musím s Tebou souhlasit.

_________________
Mějte se sluníčkově Renča


pon 28. úno 2011 19:25:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: