Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 21. říj 2024 20:40:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 615 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 62  Další
 Naši zvířecí spolubydlící 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. říj 2010 11:00:13
Příspěvky: 485
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Šarik píše:
apolenko - paráda ! Když někdy psa - tak tedy bulíka! :mrgreen: a Indiánku tedy bero zpět - byla jen vyfocena z té nebarevné strany... Ucho a očičko jí úžasně sluší.. :D

Je to přeci jen poměrně malý pes - snažím se představit si tě, jak se válíš po zemi jako beruška - když tě srazil bulík... :lol: :lol: :lol:
(My jsme měli příkladně dogu a vlčáky...a to jsou taky telata neohrabaný...) Doga nás pravidelně a soustavně naklepávala (radostí) svým ocasem ...Auuu - ještě si to živě vybyvuju i ty modřiny.

Poměrně malý pes s nepoměrně větší sílou a leckdy i váhou (skoro jateční má Indiánka), takže vzhledem k tomu co jsem psala - nevyhýbat se překážkám + rychlost běhu + váha a náraz většinou zezadu do podkolení - a je vymalováno. Jednou jsem se takhle potupně válela na zemi při prochajdě s náhodně poznaným pejskařem - jeho pes se mi v letu vyhnul, můj ne. Lidská důstojnost v .. TAM, já votřesená, brejle mi odlítly kamsi, takže jsem se převalila na čtyři a tápala kolem sebe zda je najdu :roll: . Pán se smál jak pako, než mu došlo, že by mě měl zvednout :lol: ... fakt fájn :? . A zrovna dnes jsem byla odejita i se židlí v čekárně na veterině - Indiánka se rozhodla, že vet se jí znova na pupek dívat nebude a já nebyla zrovna ve střehu :mrgreen: . Co se týká švihání ocasem, to znám, bejvá mi výtah malej a často mívám i modřiny ve tvaru tlapek ...ale jinak jsou to úžasní mazlové nemotorný, jinýho psa už bych nechtěla :D .


pon 16. led 2012 18:49:36
Profil

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Apolenko,mě si teda rozesmála,mám něco podobného doma a o různé srážky,podrážky momentálně ve sněhu není nouze.Doma máme ze sedačky překážkovou dráhu,smeták a lopatku už máme koupenou nejmín 4x.Když dávám sušit prádlo na žebřík v koupelně,většinou mě trvá i celý den najít stejný pár ponožek,jsou prostě všude možně po domě,jak někdo zapomene zavřít tak je o zábavu postarané...Když jsme jeli před týdnem na výstavu do Brna,tak jsme byli pevně přesvědčení po výstupu z auta,že to zabalíme a pojedem fofrem zpátky.Ona má, sem tam, takové štěkací období,že si nejspíš hodně lidí muselo myslet,že jí snad přímo na místě sekáme ocásek,hysterka jedna..Naštěstí se po chvíli uklidnila..Ale jinak jsou zlatí. :P
Chtěla jsem se zeptat,naše potvora má zvláštní způsob,když chce někam vylézt.Ona nevyskočí jak to běžně pesani dělají..Přední packy položí třeba na židlu a normálně se přitáhne jako na hrazdě.Vím,máš bulíky a já amstafku,ale neměli by být zas tak odlišné..dělají to i tvoje? :P


pon 16. led 2012 22:22:37
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. říj 2010 11:00:13
Příspěvky: 485
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
hanka2 píše:
Apolenko,mě si teda rozesmála,mám něco podobného doma a o různé srážky,podrážky momentálně ve sněhu není nouze.Doma máme ze sedačky překážkovou dráhu,smeták a lopatku už máme koupenou nejmín 4x.Když dávám sušit prádlo na žebřík v koupelně,většinou mě trvá i celý den najít stejný pár ponožek,jsou prostě všude možně po domě,jak někdo zapomene zavřít tak je o zábavu postarané...Když jsme jeli před týdnem na výstavu do Brna,tak jsme byli pevně přesvědčení po výstupu z auta,že to zabalíme a pojedem fofrem zpátky.Ona má, sem tam, takové štěkací období,že si nejspíš hodně lidí muselo myslet,že jí snad přímo na místě sekáme ocásek,hysterka jedna..Naštěstí se po chvíli uklidnila..Ale jinak jsou zlatí. :P
Chtěla jsem se zeptat,naše potvora má zvláštní způsob,když chce někam vylézt.Ona nevyskočí jak to běžně pesani dělají..Přední packy položí třeba na židlu a normálně se přitáhne jako na hrazdě.Vím,máš bulíky a já amstafku,ale neměli by být zas tak odlišné..dělají to i tvoje? :P

Ano prosím, Hani, toto mi také dělají, ale když se jim nechce tak si jen lehnou přední částí těla a čekají, až půjde někdo kolem a zvedne jim tam prdel :roll: . Taky strašlivě prdí a "mluví" (tak zvláštně broukaj když na ně mluvíme), láskou štípou do ucha a ZÁSADNĚ nelehávají a nesedávají U páníka, ale NA něm. Myslím že totéž bude i u vás, jedinej v tomto směru trochu vybočující typ "bull" je piťan. Buď ráda že se přitahuje a že zatím ještě neobjevila kouzlo hry... "já na tebe skočím, když tak hezky ležíš a ty zakvičíš jak píchlý prase, sklapneš jak kudla (muž) a já si lehnu na tebou uvolněnej prostor".. to je dobrá hra, hlavně jí oceňuje můj manžel :mrgreen: (ještě že už máme děti :lol: ). A vůbec, dej sem foto jak vám už povyrostla ;) .


pon 16. led 2012 22:41:40
Profil

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
S tím vyjadřováním máš pravdu,chvílama se mi zdá jako,že už něco fakt řekne.Taky když něco chce,tak mi ten zvuk,co vyluzuje,připomíná starou rozvrzanou skřín,nebo dveře..Posílám fotku. :P


Přílohy:
PC186919 – kopie.JPG
PC186919 – kopie.JPG [ 45.8 KiB | Zobrazeno 3635 krát ]
úte 17. led 2012 9:42:58
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. říj 2010 11:00:13
Příspěvky: 485
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
hanka2 píše:
S tím vyjadřováním máš pravdu,chvílama se mi zdá jako,že už něco fakt řekne.Taky když něco chce,tak mi ten zvuk,co vyluzuje,připomíná starou rozvrzanou skřín,nebo dveře..Posílám fotku. :P

No ta vyrostla do krásy :D (chybí mi tu smajl-srdíčka z očí :lol: ), je nádherně zbarvená, fakt výstavní. A jako holčička bude určitě vlídná a jako všichni bude mít i nekonečnou trpělivost (bohužel i v tom, že trpělivě po celou dobu svého života bude průběžně zkoušet, zda ještě pořád platí zákaz: honit kočky, pít vodu ze záchodu, žrát mobily, tahat fusekle, "zabíjet" různé části domácího vybavení, dosaď si sama ...). Chci se ještě zeptat, jestli vám taky doma "medituje", to znamená, že si dřepne před holou stěnu, závěsy, dveře skříně a tam upřeně sleduje "cosi". Ale s opravdovým zájmem, jak kdyby nahlížela do úplně jiného světa - až to někdy děsí :geek: .


úte 17. led 2012 15:24:24
Profil

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Ooo,děkujeme,moc nás to těší :P Zatím je to holčička neposeda,ale když vidí,že oni nikdo nejeví zájem tak lehne a spí v tom je opravdu zlatá,no a ještě v autě,to je z ní úplně jiný pes.Sedí a sleduje úplně všechno,hrozně jí to baví.A jestli se prohlíží?Máme hned vedle sedačky skřín se zrcadlem,ona si sedne na roh opěračky a upřeně se zájmem sleduje jak roste a roste,vydrží sedět a pozorovat se i klidně hodinu.Natočí třeba kousek hlavu a švidrá jak vypadá z boku,no sranda :lol:


úte 17. led 2012 15:44:11
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7496
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Obrázek
Zátiší s kocourem


úte 13. bře 2012 22:00:05
Profil
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Na číhané. :D

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


úte 13. bře 2012 22:09:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. bře 2009 11:18:28
Příspěvky: 698
Bydliště: Česká Lípa, Žizníkov
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Zdravím, dlouho jsem zde nanakukovla a teď koukám a i žasnu, to se občas dějou věci -kompost- ach jo. Taky všem nádherně kvetou rostlinky. Ale musím poslat zviřátko. Byla kastrace, jedna dříve -dělá asistenci a druhá to zrovna prožívala (únor)

Příloha:
P2080218.JPG
P2080218.JPG [ 81.71 KiB | Zobrazeno 3380 krát ]

Příloha:
P2080224.JPG
P2080224.JPG [ 88.38 KiB | Zobrazeno 3380 krát ]


pon 23. dub 2012 10:01:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. úno 2011 18:22:12
Příspěvky: 154
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Náš kocour se s náma potom 3 dny nebavil.... Hana


úte 24. dub 2012 7:21:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 615 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 62  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: