Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 28. zář 2024 23:05:48



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 615 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 62  Další
 Naši zvířecí spolubydlící 
Autor Zpráva
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
To jsou krasavice. Tahle rasa se mi líbí a to já psi moc nemusim.
Rybičky taky dobrý. To mě taky žužlaj prsty, když čistím akvárko, ale u toho už teče krev. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


ned 15. led 2012 10:27:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10. led 2011 20:36:13
Příspěvky: 235
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Apolenko - to tedy čumím - s rybičkama a sranda? :lol: :lol: :lol: Taky jsem měla v pubertě akvárko a shledala jsem, že je to víc práce než zábavy a pořídila si potkánky... A teď koukám, že jsem měla jen špatný druh rybiček.. :lol: :lol: :lol: Štikovci jsou každopádně moc krásní..

Barborka je nádherná!!!! Ta bílá je taky milá...ale mě se líbí když má zvíře nějakou barvu...(můj subjektivní pocit) Bulíci jsou krásní, pěkní svalovci!! :mrgreen: Co dělají za bejkárny? Kradou řízky z talířů? :twisted:


ned 15. led 2012 13:01:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10. led 2011 20:36:13
Příspěvky: 235
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Jardo - co že to máš v akvárku? :lol: Ty tlamovce, nebo piraně?


ned 15. led 2012 13:10:17
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7496
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Akvárko u nás bylo hlavně místo televize a navíc kočky ho milujou. Ale času ubylo, kytek přibylo, tak je akvárko u vnoučka. Nechala jsem si ho jen do doby než odešli keříčkovci důchodci. Ale je pravda, že jsem se na ryby ráda dívala.


ned 15. led 2012 13:49:33
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. říj 2010 11:00:13
Příspěvky: 485
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Šarik píše:
Apolenko - to tedy čumím - s rybičkama a sranda? :lol: :lol: :lol: Taky jsem měla v pubertě akvárko a shledala jsem, že je to víc práce než zábavy a pořídila si potkánky... A teď koukám, že jsem měla jen špatný druh rybiček.. :lol: :lol: :lol: Štikovci jsou každopádně moc krásní..

Barborka je nádherná!!!! Ta bílá je taky milá...ale mě se líbí když má zvíře nějakou barvu...(můj subjektivní pocit) Bulíci jsou krásní, pěkní svalovci!! :mrgreen: Co dělají za bejkárny? Kradou řízky z talířů? :twisted:

No jooo..nebudete mi věřit, ale oni na mě dělaj vopičárny hned jak se přiblížím k akvárku asi protože jsou nenažraní stejně jako naši bulíci a myslí, že jde žrádlo. Byla to šťastná ruka při výběru (to jsem ještě o rybičkách věděla kulový) a taky klika, že zrovna přišly, protože štikovci se prý nikde neohřejou (už vím asi proč) ;) .
Bejkárny bulíků se nedaj popisovat, teda dají, ale nikdo by se tomu asi nesmál (jen stejně postižení chovatelé) - rozhodnou-li se např. projít 10cm škvírou, tak projdou, venku zásadně nebrzdí a nevyhýbají se (už 3x jsem se válela po louce jak beruška bo mi podrazili nohy ve svém letu), po mazlení už jsem měla i monokla a nakousnutej jazyk (když se rozhodnou náhle zvednout hlavu a podívat se mi do očí), manžel je každodenně decimován na citlivých místech (to prostě neberou v úvahu při radostném poskakování a hrách), rozkousané mobily, klávesnice a plastový křeslo snad ani nebudu počítat...žravost - o tom by se daly psát romány :roll: . A přitom jsou to takoví truhlíci-zranění a škody jsou způsobená převážně jen jejich váhou a že nemají hbitost lasiček :P . Hračky už jsme vychytali, na chalupě mají uvázanou pneumatiku a doma lodní lano v průměru 10cm, když jsou hodní, můžou si zabít (životnost 10 minut) nějaký pískací zvířátko :twisted: . A Indiánka není čistě bílá, má havraní oko a ucho jak Ribana :lol: .
ObrázekObrázek

Olaw - no to mě zajímá co to tam máš za piraně, dej obrázek prosííím 8-)


Naposledy upravil apolenka dne pon 16. led 2012 1:38:30, celkově upraveno 2



ned 15. led 2012 14:13:33
Profil
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Je to vrubozubec paví (Astronotus ocellatus). Jsou to cichlidy.
Fotku už jsem sem určitě někdy dával. Takhle to vypadá, když se koupou s námi.


Přílohy:
PA280071.jpg
PA280071.jpg [ 156.19 KiB | Zobrazeno 3350 krát ]
PA280070.jpg
PA280070.jpg [ 169.58 KiB | Zobrazeno 3350 krát ]

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/
ned 15. led 2012 15:15:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. říj 2010 11:00:13
Příspěvky: 485
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
olaw píše:
Je to vrubozubec paví (Astronotus ocellatus). Jsou to cichlidy.
Fotku už jsem sem určitě někdy dával. Takhle to vypadá, když se koupou s námi.

No pane jo, ty jsou parádní :shock: :D , ale ty trochu kecáš, že jo? Nekoupou se s vámi ale vy s nima :lol: . Já je viděla v našich chovatelkách, ale nebyli takhle krásně zbarvení, tak nevím jestli to byl jiný druh-v tom se nevyznám. Nemít zděděný akvárko a zakládat ho, tak bych taky šla do nějaké podobné. Takhle musím dochovat zbytek těch původních rybek a moje zlatý rybičky... no a pak už asi umřu, takže zase nic :lol: .


ned 15. led 2012 15:43:58
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10. led 2011 20:36:13
Příspěvky: 235
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
olaw píše:
Je to vrubozubec paví (Astronotus ocellatus). Jsou to cichlidy.
Fotku už jsem sem určitě někdy dával. Takhle to vypadá, když se koupou s námi.

Krásný Jardo, a teď dej foto jak vypadáte po tom koupání vy!!!! :lol: :lol: :lol: nejste drobet OŽRANÍ??? :mrgreen:


pon 16. led 2012 15:24:44
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10. led 2011 20:36:13
Příspěvky: 235
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
apolenko - paráda ! Když někdy psa - tak tedy bulíka! :mrgreen: a Indiánku tedy bero zpět - byla jen vyfocena z té nebarevné strany... Ucho a očičko jí úžasně sluší.. :D

Je to přeci jen poměrně malý pes - snažím se představit si tě, jak se válíš po zemi jako beruška - když tě srazil bulík... :lol: :lol: :lol:
(My jsme měli příkladně dogu a vlčáky...a to jsou taky telata neohrabaný...) Doga nás pravidelně a soustavně naklepávala (radostí) svým ocasem ...Auuu - ještě si to živě vybyvuju i ty modřiny.


pon 16. led 2012 15:27:42
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7496
Příspěvek Re: Naši zvířecí spolubydlící
Šárko, mám známého, který má bernardýna. Při veselé hře do sebe narazili, bernardým si zlomil žebro a páníček klíční kost. A to si opravdu hráli! Srazili se v plné rychlosti a bylo to.


pon 16. led 2012 18:02:42
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 615 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 62  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: