Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 11:02:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Catasetum pileatum 
Autor Zpráva

Registrován: pát 03. úno 2012 11:59:52
Příspěvky: 4174
Příspěvek Re: Catasetum pileatum
Kyra píše:
zaruba píše:
Kyra píše:
"A mám ještě jeden skvělý nápad, co takhle jubilejní cesta, po patnácté do Mexika? A nespěchejte, užijte si ji dostatečně dlouho"

Já bych byla pro cestu po celé jižní Americe, ta by mohla být dlouhá!

Od Vás se tu moc příspěvků neobjevuje. Myslím, že každý neměl tu možnost vycestovat a asi to závidí, místo toho, aby se snažil něco dozvědět. Rozhodně se zavřenýma očima abych se vrátil jako "neználek" jsem tam nejezdil.


Nemám co bych Vám záviděla. Byla to jen snaha Vás poněkud usměrnit. Vaše příspěvky jsou velmi užvaňené. Není nad jasný a stručný příspěvek. Pro příště ze svých reakcí vypusťte virense i Paphia. Oba jsou to orchidejáři s velkým "O". Nehledě na to, že virens spolupracuje s Arboretem v Brně, kde si ho všichni velmi váží. I jiní, které tu napadáte spolupracují např. s botanickou zahradou v Troji, takže by bylo docela fajn, kdyby jste trochu zabrzdil.

Kyra: Ty co mi tu představujete znám z diskusí i od jiných lidí. Sám, jsem se tu také prezentoval alespoň příspěvky a sbírkou. Vás ale vůbec neznám a ani jsem toho od Vás za svého působení moc nečetl. Možná by jste se mohla nějak prezentovat sama místo doporučování.
Já nemám vůbec žádnou potřebu s Vámi komunikovat- kdyby jste nezačala tím doporučováním Vy!
Vytříbený slovník na ženu také zrovna nemáte. Možná se zamyslete sama nad sebou když mé výrazy ve všech diskusích považujete za urážení.


pát 21. říj 2016 16:24:09
Profil
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Catasetum pileatum
....a nechtělo by to zase přejít na věcnou diskuzi o tom co máme všichni rádi? Tedy o orchidejích ???
Díky a všem přeji hezký den
Pavel


pát 21. říj 2016 17:41:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: