Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 20:16:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Sophronitis 
Autor Zpráva
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Sophronitis
Mohu vám jen říct, že toto pranýřování Radka se mi naprosto příčí.
Absolutně nemáte podloženo, že se o virózu jedná. Nějaké hledání fotek na googlu ještě neznamená, že jste naprosto zběhlí v identifikaci viru v květech. Ani já jsem neviděl toto zbarvení na opravdu podložených fotografiích virózních květů a tím pádem bych si nikdy nedovolil veřejně napadat tak váženého přispěvovatele jako je on.
Haki, kdyby jste se domluvili přes SZ a zcela soukromě tento problém vyřešili, znamenalo by to po diplomatické stránce to nejvhodnější řešení, jaké si tento problém pro toto forum zcela evidentně vyžadovalo. Tímto si mohu klidně dovolit říct, že jsi toto forum s milostivím panem Mandlíkem pohřbila.
Sbohem. :?

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


sob 23. lis 2013 22:23:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Registrován: stř 30. črc 2008 13:04:11
Příspěvky: 1228
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sophronitis
Přestože jsem se snažil rozvrátit tuto diskusi narychlo vložením několika řádků fotek bez úpravy tak vidím, že se mi to nepodařilo. Buďte rozumní a mějte na paměti-----------čím více se to maže tím víc to smrdí.


sob 23. lis 2013 22:31:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. led 2010 22:18:15
Příspěvky: 907
Bydliště: Praha Kolovraty
Příspěvek Re: Sophronitis
olaw píše:
Mohu vám jen říct, že toto pranýřování Radka se mi naprosto příčí.
Absolutně nemáte podloženo, že se o virózu jedná. Nějaké hledání fotek na googlu ještě neznamená, že jste naprosto zběhlí v identifikaci viru v květech. Ani já jsem neviděl toto zbarvení na opravdu podložených fotografiích virózních květů a tím pádem bych si nikdy nedovolil veřejně napadat tak váženého přispěvovatele jako je on.
Haki, kdyby jste se domluvili přes SZ a zcela soukromě tento problém vyřešili, znamenalo by to po diplomatické stránce to nejvhodnější řešení, jaké si tento problém pro toto forum zcela evidentně vyžadovalo. Tímto si mohu klidně dovolit říct, že jsi toto forum s milostivím panem Mandlíkem pohřbila.
Sbohem. :?

Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo to takhle vidí. Copak si vážně někdo myslí, že tak dobrej pěstitel, má zapotřebí někomu schválně prodávat virozní kytky? To snad nemyslíte vážně. Je mi z toho úplně blivno, kam se to vyvinulo :?


sob 23. lis 2013 22:53:45
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Sophronitis
TO olaw
Myslíš ,že je správné tímto způsobem zasahovat do diskuse na foru a určovat a diktovat o čem se mají lidi bavit . Měli byste nechat tématu větší volnost proto forum nefunguje už delší dobu. Netušila jsem ,že zřejmě bude nutno posílat příspěvky ke schválení.Pranýřování to snad ne jen dodám každý by měl unést důsledky svých činů.


sob 23. lis 2013 22:54:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. dub 2010 15:53:20
Příspěvky: 2757
Bydliště: Kutná Hora
Příspěvek Re: Sophronitis
Haki, to nemyslíš vážně. Tobě snad připadá zvláštní, že někdo vyžaduje slušnost a taktnost vůči druhému. Lidi co se to s vámi děje, kam se podělo slušné vychování. Fuj Fuj Fuj!!!!!! Jasně, chovejme se jako hovada, bez kouska slušnosti a taktu, od toho fóra máme, to je důvod, proč sem tolik lidí nepřispívá. Ta povrchnost. A těch pár bezpáteřních odsud už NĚKOLIKRÁT s velkým křikem odešlo, právě proto, že nemaj kousek slušnosti a někdo to po nich chtěl.
Ty snad uneseš, důsledky svých činů. Nezachovala jsi se taktně a když ti někdo vytkne, že nejsi taktní, je to diktatura? Aha, najednou to z druhé strany zní jinak, že?
Stěžovalo si mi hodně lidí, že je to sem tolik neláká, ale to co píšeš, nebyl důvod ani v jednom případě. No radek sem kvůli vám chodit nechce a to byl jeden z členů, který sem napsal něco rozumného, dal pěkné fotky a vždy byl ke každému slušný slovem. Je to škoda. Poslední dobou fórum držel a dýchal za něj a za to se mu dostalo opravdu krásné odměny. To ani nemluvím o jeho zdravotním stavu, ale to taky nikoho nezajímá, proč taky, vždyť sobectví se dneska nosí.

_________________
Hezký den s orchidejemi

http://orchidejky.rajce.idnes.cz/?sort=createDate
https://www.facebook.com/Oranzerie.Kacina/


sob 23. lis 2013 23:34:45
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Sophronitis
HAKI píše:
Jen dám fakta ;)
Takto kvetl listopad 2012 Sophronitis brevipedunculata
download/file.php?id=12775&mode=view
Takto kvete listopad 2013 už u mne -barevně to není úplně správně.Nezdá se mě to až takový hrozný ale ty jakoby puntíky fialový tam jsou ty neodpářu .Na kráse pravda nepřidají. Nevím jestli je to nějaký nebezpečný ani jak se to vybarví dál.Čas asi ukáže co dál.Dávám 3fota k posouzení ,protože foták to zkresluje a puntíky jsou ve skutečnosti víc vidět jsou sytější.

Haki, promiň, ale myslím, žes věděla do čeho jdeš.


sob 23. lis 2013 23:45:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Sophronitis
Jsem předem odsouzená ať řeknu co řeknu jasný -je škoda ,že to je takto jednostraně podáno a myslím,že pravidla ferovosti by měli dodržovat všichni a že bych se dopustila nějaké netaknosti to teda nevím a stojím si za tím co jsem dnes napsala .


sob 23. lis 2013 23:52:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Sophronitis
Zdenka píše:
Haki, promiň, ale myslím, žes věděla do čeho jdeš.

Zdeni věř mě-nevěděla.


sob 23. lis 2013 23:53:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. led 2010 22:18:15
Příspěvky: 907
Bydliště: Praha Kolovraty
Příspěvek Re: Sophronitis
Já chci být objektivní a proto se znovu ptám, jestli jsi se s Radkem snažila problém nějak vyřešit nebo ne :?: . Myslíš, že ti tu kytku Radek prodal i nemocnou kvůli zisku nebo proč?


ned 24. lis 2013 0:12:30
Profil ICQ

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Sophronitis
HAKI píše:
TO olaw
Myslíš ,že je správné tímto způsobem zasahovat do diskuse na foru a určovat a diktovat o čem se mají lidi bavit . Měli byste nechat tématu větší volnost proto forum nefunguje už delší dobu. Netušila jsem ,že zřejmě bude nutno posílat příspěvky ke schválení.Pranýřování to snad ne jen dodám každý by měl unést důsledky svých činů.


Myslím, že tohle unesu, ale tu špínu už ze mne nikdo nesmyje. Haki, pošli mi číslo účtu, abych ti mohl ty čtyři stovky poslat.

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


ned 24. lis 2013 1:02:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: