Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 1:09:51



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Dendrobilum spectabile 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Dendrobilum spectabile
Ta moje ohava už je prodaná. Vypadá ještě hůř, pysk je černý. Podle názoru jednoho známého přispěvatele do fóra, který se bojí to sem napsat, je to nejošklivější orchidej co příroda stvořila. No nevím, jestli je tohle krása- jakoby se někomu líbil akt 90leté babičky. Orchidejáři jsou asi úchyláci...

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


pát 18. led 2013 15:39:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Dendrobilum spectabile
Tak v tomhle případě se hlásím mezi úchyláky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hezký den
Pavel


pát 18. led 2013 18:10:24
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 28. bře 2011 19:21:35
Příspěvky: 2258
Bydliště: PODĚBRADSKO
Příspěvek Re: Dendrobilum spectabile
Myslím , že nejsem úchylák :lol: mně se líbí taky ;)


pát 18. led 2013 19:07:42
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Dendrobilum spectabile
Paphio píše:
Ta moje ohava už je prodaná. Vypadá ještě hůř, pysk je černý. Podle názoru jednoho známého přispěvatele do fóra, který se bojí to sem napsat, je to nejošklivější orchidej co příroda stvořila. No nevím, jestli je tohle krása- jakoby se někomu líbil akt 90leté babičky. Orchidejáři jsou asi úchyláci...

Toto může napsat jen člověk, který nemá špetku citu. Nikdy bych si nedovolil o své babičce napsat takovouto sprosťárnu. Už také nejste žádný mladý krasavec. Myslím, že na rozdíl od rostlin je krása člověka v něm a bohužel jsou lidé, kteří ji nevidí a nerozumějí jí. Patříte bohužel mezi ně. Nechtěl jsem to napsat ale neustále bezdůvodně v mnohých příspěvcích napadáte bývalou ženu a hlavně nám potom nic není. Co se doma upeče se také doma má sníst. Omlouvám se všem diskutujícím ale urážení lidí mi vadí. I stáří je krásné je to jen o úhlu pohledu a nikdo se mu nevyhneme, a že tato rostlina má pokroucený květ neznamená, že není krásná. Nejhorší co může být je pokroucený charakter a ten může mít i mladý švihák. Každý máme jiný náhled a nemá cenu jej vystavovat na odiv. Toto Dendrobium je naopak jedno z nejhezčích. Mně se naopak nelíbí mnoho z vašich kříženin ale pokud by nedošlo k tomuto vyjádření nechal bych si to pro sebe, protože je to jen a jen můj náhled, ,který nemá za potřebí ventilovat a vnucovat druhým a to dost neomaleným způsobem, kdy nás nazýváte "úchyláky"


pát 18. led 2013 22:26:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Dendrobilum spectabile
V očekávání nepřiměřených reakcí na Paphiův příspěvek jsem se pokusil situaci odlehčit. Jak se zdá, můj úmysl se minul účinkem a proto mi nezbývá než tuto část diskuze přesunout tam kam patří.
Tuto diskuzi zamykám a dopředu upozorňuji, že jakékoliv další případné reakce na jiném místě fóra rovnou smažu.
Děkuji za pochopení
Hezký den
Pavel


sob 19. led 2013 0:31:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron