Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 0:09:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 133 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další
 Tillandsia ionantha 
Autor Zpráva

Registrován: ned 29. dub 2012 14:47:23
Příspěvky: 51
Bydliště: Borek 5
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Romčo:
Něco napišu,veř či nevěř.
Je mi 57.Fotky mam stáženy z internetu,rad bych dal svoje,jenže,splacim velky zplatky na novej barak.
Jenže nemohu si dovolit mobil s fotakem ani fotak.splatky mě to nedovoleji 8-) 8-) 8-)
Jsem rad že mam stažene z internetu,protože mim snem bylo mit sve www stranky.
Nevim jestli budeš věřit,mam tyto rostliny,a to
tillandsia ionantha 6 kusu
* * display 2 kusy
* * zebriana 4 kusy
* * rubra 7 kusu
* * fuego 2 kusy
* * minita 1 kus
* * mexiko 2 kusy
* * air-plants 10 kuse
* * gigante 12 kusu
Rad bych zaslal foto ale nemam jak,musim někoho sehnad aby mě to nafotil abys mě Romčo věřila,a dal to na toto foro. :? :? :? :?


pon 11. čer 2012 17:23:59
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
Trošku nevím, co za kultivar má být ta ionantha air plants. Air plant je obecné označení tohoto typu tillandsií - vzdušné rostliny.


pon 11. čer 2012 17:40:10
Profil

Registrován: ned 29. dub 2012 14:47:23
Příspěvky: 51
Bydliště: Borek 5
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
Zdenka píše:
Trošku nevím, co za kultivar má být ta ionantha air plants. Air plant je obecné označení tohoto typu tillandsií - vzdušné rostliny.

Tuto tillandsii ionanthu jsem zakoupil s timto označenim.


pon 11. čer 2012 17:50:34
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 08. říj 2008 13:37:10
Příspěvky: 1556
Bydliště: Zděchov
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
http://www.darwiniana.cz/forum/read.php?33,51644,52864
Jen kroutím hlavou a chci pochopit. Musí to mít rozumné vysvětlení...... že by nudící se internetový bot?:-)


pon 11. čer 2012 18:46:43
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. led 2010 22:18:15
Příspěvky: 907
Bydliště: Praha Kolovraty
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
Karlos píše:
http://www.darwiniana.cz/forum/read.php?33,51644,52864
Jen kroutím hlavou a chci pochopit. Musí to mít rozumné vysvětlení...... že by nudící se internetový bot?:-)

Viděla bych to tak :?


pon 11. čer 2012 19:28:30
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 05. srp 2010 14:33:44
Příspěvky: 280
Bydliště: Děčín
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
Karlos píše:
http://www.darwiniana.cz/forum/read.php?33,51644,52864
Jen kroutím hlavou a chci pochopit. Musí to mít rozumné vysvětlení...... že by nudící se internetový bot?:-)


To asi ne.....napsal mi totiž i svou adresu, ze svého mailu. :geek:


pon 11. čer 2012 20:38:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 05. srp 2010 14:33:44
Příspěvky: 280
Bydliště: Děčín
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
josef píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Romčo:
Něco napišu,veř či nevěř.
Je mi 57.Fotky mam stáženy z internetu,rad bych dal svoje,jenže,splacim velky zplatky na novej barak.
Jenže nemohu si dovolit mobil s fotakem ani fotak.splatky mě to nedovoleji 8-) 8-) 8-)
Jsem rad že mam stažene z internetu,protože mim snem bylo mit sve www stranky.
Nevim jestli budeš věřit,mam tyto rostliny,a to
tillandsia ionantha 6 kusu
* * display 2 kusy
* * zebriana 4 kusy
* * rubra 7 kusu
* * fuego 2 kusy
* * minita 1 kus
* * mexiko 2 kusy
* * air-plants 10 kuse
* * gigante 12 kusu
Rad bych zaslal foto ale nemam jak,musim někoho sehnad aby mě to nafotil abys mě Romčo věřila,a dal to na toto foro. :? :? :? :?


Josefe nikoho nesháněj, věřím a ta semínka ti pošlu....slib je slib.
Jen ještě jedna věc, prosím tě ( nebo vás, vzhledem k tvému věku bych snad měl vykat) neuraž se, ale proč píšeš tak šílenou češtinou....takových hrubek, člověk to kolikrát musí třikrát přečíst aby vůbec pochopil, co jsi chtěl napsat?


pon 11. čer 2012 20:46:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5275
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
To josef –omlouvám se předem zvědavost mě nedá .Jaké jste národnosti já jsem Češka ;)
To Romčo teda klobouček dolů před tebou . ;)


pon 11. čer 2012 20:54:59
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 08. říj 2008 13:37:10
Příspěvky: 1556
Bydliště: Zděchov
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
Tuhle záhadu je třeba rozluštit. Na mě ta nesrozumitelná stopa zvláštního enthusiasty ze svého vlastního světa, působí spíše jako provokace z dlouhé chvíle. Vždyť každý pravý nadšenec posílá na fóra fotografie těch svých, třeba i světle zelených ubohých kytek.... a ne fotky očividně stažené z netu. Jeho reakce jsou na jednu stranu nepochopitelné, na druhou bezmezně umíněné, dětinské, jindy však s určitou nepřehlédnutelnou logikou. Sorry že se v tom rejpu, ale působí to na mě jako zvláštní případ. I hrající se puberťák přeci po zkušenostech z jiného fóra pochopí, že stahovat fotky odjinud a chlubit se jimi je špatné.
T. ionantha 'display' je blbost, omyl, 'Zebriana' je 'zebrina', 'minita' a 'gigante' jsou pět názvy variet ze stránky odkud se čerpalo, nikoliv nabízené na českém trhu, takže nevěřím že je pan Josef má, leda by si je objednal přímo ze zahraničí......což je vzhledem k úrovni nepravděpodobné.
Ta čeština mi navíc připadá zprzněná skoro úmyslně, takže ...WTF?


pon 11. čer 2012 22:31:07
Profil ICQ

Registrován: ned 29. dub 2012 14:47:23
Příspěvky: 51
Bydliště: Borek 5
Příspěvek Re: Tillandsia ionantha
Karlos píše:
Tuhle záhadu je třeba rozluštit. Na mě ta nesrozumitelná stopa zvláštního enthusiasty ze svého vlastního světa, působí spíše jako provokace z dlouhé chvíle. Vždyť každý pravý nadšenec posílá na fóra fotografie těch svých, třeba i světle zelených ubohých kytek.... a ne fotky očividně stažené z netu. Jeho reakce jsou na jednu stranu nepochopitelné, na druhou bezmezně umíněné, dětinské, jindy však s určitou nepřehlédnutelnou logikou. Sorry že se v tom rejpu, ale působí to na mě jako zvláštní případ. I hrající se puberťák přeci po zkušenostech z jiného fóra pochopí, že stahovat fotky odjinud a chlubit se jimi je špatné.
T. ionantha 'display' je blbost, omyl, 'Zebriana' je 'zebrina', 'minita' a 'gigante' jsou pět názvy variet ze stránky odkud se čerpalo, nikoliv nabízené na českém trhu, takže nevěřím že je pan Josef má, leda by si je objednal přímo ze zahraničí......což je vzhledem k úrovni nepravděpodobné.
Ta čeština mi navíc připadá zprzněná skoro úmyslně, takže ...WTF?

Pane Karlos.
Věřte nebo ne uvedene rostlinky mam,mě to připada že ste nevěřici tomaš


úte 12. čer 2012 3:55:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 133 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: