Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 17:48:16



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Jen takový povzdech 
Autor Zpráva

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: Jen takový povzdech
pavelheger píše:
Míra píše:
Víte, záleží, k čemu se to použije. Už jsem také zjistil, že z mých stránek se fota používají. Nějak mi to nevadí, protože tam nikdo neuvádí, že jsou to jeho výpěstky ale používají to jako demonstraci, jak vypadá květ. V čem je problém? Na jednu stranu se prezentujeme jako milovníci rostlin a vzápětí se rozčilujeme, že někdo použije naši rostlinu k jejich propagaci. Ano vadilo by mi to, pokud bych se fotografií živil. Obávám se, že to není nikdo z nás. A ruku na srdce. Chcete říci, že nikdo z Vás neztahuje fota z netu jako tapety na počítač nebo na cokoliv jiného? Co je rozesílání zajímavých foto seriálů, které dostaneme známým? Je to snad se souhlasem autorů?

To ano, ale zkuste si prosím pečlivě přečíst o čem je první příspěvek. Dle mého názoru je o zcela něčem jiném.
Hezký den
Pavel


Právě, že jsem to četl. Věta "používá to pro prezentaci svých orchidejí" je velmi široký pojem. Nikde není řečeno jak. Zda jen pro ukázku jaký to má květ nebo to vydává vše za své. Mohou to být jeho výpěstky, a nemá fota ( bohužel znám i velké pěstitele, kteří nemají fota svých rostlin) a proto je využil. Zrovna tak je v prvním příspěvku " je mi líto těch co si rostliny objednají a přijde jim něco jiného". Jak to dotyčný může vědět? A za další, projděte si diskusi kolik z vás nakoupilo rostliny buď podle obrázku nebo názvu u renomovaných firem a ve skutečnosti, když to rozkvetlo bylo to zcela něco jiného. Myslím, že by trocha porozumění neuškodila. Vím, že se něco podobného stalo HAKI ale tam ten chlapík vydával její fotky za své a nejen jako prezentaci květů. Tam by mně to nas..lo také.


stř 25. led 2012 18:04:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Jen takový povzdech
Nedávno jsem dostala upozornění ,že moje fotka Paph.spicerianum v květu se objevila na facebooku. Sice měla v pravém rohu můj vodoznak z portalu Rajče –to ovšem nic na věci nemění. Nedala jsem k ničemu souhlas. Ten člověk tam tvrdil, že je to jeho kytka a jak se mu snadno pěstuje že se až sám diví -vychvaloval se . To mě naštvalo!!! Poslala jsem mu vzkaz ať foto odstraní a otázku proč se chlubí cizím peřím. Odepsal a nezapoměl připsat několik svých titulů ,že má na to právo si foto stáhnout a naložit s ním jak chce a přidal pár jadrných slov plných chyb ,které dokazovaly ty tituly :mrgreen: . Psala jsem i na Rajče slíbili když foto neodstraní zařídí to sami. Nakonec fotku ten šikula odstranil ale měla jsem z toho divný pocit –jako že jsem mu snad ublížila.
karel_t -já bych to řešila přímo na Aukru a Ebay nemáš se přece čeho obávat ty fotky jsou tvoje.
Míra.-no právě to píšu ,probírali jsme to spolu co to je za ....šikulu.


stř 25. led 2012 18:07:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Jen takový povzdech
Není proč se o tom dál bavit. Jedná se o protizákonné chování a tím pádem je to trestné.

Tuto debatu uzavírám.

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


stř 25. led 2012 18:16:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron