Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19. bře 2024 13:17:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Vítejte! 
Autor Zpráva

Registrován: pát 10. srp 2012 17:49:30
Příspěvky: 872
Bydliště: Litoměřice
Příspěvek Re: Vítejte!
Tak dobrá. Já osobně jsem přestala mít chuť dávat příspěvky, protože na všechno ví tu nejlepší radu p.Záruba. Kdysi to byl p."Marťan"
Zvrtlo se to v dialog 1 osoby s ostatními. Pokud se přihlásím na forum a je tam příspěvek někoho jiného, je to osvěžující.
Martina


pát 21. říj 2016 18:04:13
Profil

Registrován: pát 10. srp 2012 17:49:30
Příspěvky: 872
Bydliště: Litoměřice
Příspěvek Re: Vítejte!
Aha, teď jsem přečetla vlákno "Kompost". Omlouvám se a děkuji Adminovi, že tam tenhle můj příspěvek taky vložil. Patří do žvanivého vlákna, i když na něm trvám.
Martina


pát 21. říj 2016 18:16:23
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Vítejte!
Hele, dobrý nápad. Že bychom založili Žvanivé vlákno" a cpali to rovnou sem. Ušetříme adminovi práci


pát 21. říj 2016 18:21:15
Profil

Registrován: pát 03. úno 2012 11:59:52
Příspěvky: 4174
Příspěvek Re: Vítejte!
EvaJ píše:
Pane Zárubo, toto vlákno se jmenuje VÍTEJTE a tedy opět Váš příspěvek o kůře sem vůbec nepatří. Založte si nové vlákno - kůra nebo vlákno chci se hádat, nebo já už nevím jaké, ale držte se témat. Jen bych ještě chtěla připomenout, že před pár hodinami jste napsal toto:

Abych se vyvaroval těchto diskusí do budoucna, tak budu uveřejňovat pouze fotky svých rostlin a pokud někdo z návštěvníků usoudí, že se mne chce na něco zeptat tak odpovím na vznesený dotaz. Sám nikomu nic "radit ani rozporovat" nebudu. Ať si píše každý co chce.

PROSÍM TEDY ADMINA, ABY OPĚT TYTO PŘÍSPĚVKY VYHODIL NA KOMPOST. DĚKUJI !!


No hlavně že Vy ostatní se držíte správného vlákna jak je patrné z Vašich předchozích příspěvků. Poučovat se nechám od lidí lepších než jsem sám, nikoli od lidí kteří se chovají stejně, jen si na jiné hrají!
Boj s větrnými mlýny nemá fakt cenu!


pát 21. říj 2016 18:58:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. črc 2009 11:10:58
Příspěvky: 2874
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Vítejte!
zaruba píše:
EvaJ píše:
Pane Zárubo, toto vlákno se jmenuje VÍTEJTE a tedy opět Váš příspěvek o kůře sem vůbec nepatří. Založte si nové vlákno - kůra nebo vlákno chci se hádat, nebo já už nevím jaké, ale držte se témat. Jen bych ještě chtěla připomenout, že před pár hodinami jste napsal toto:

Abych se vyvaroval těchto diskusí do budoucna, tak budu uveřejňovat pouze fotky svých rostlin a pokud někdo z návštěvníků usoudí, že se mne chce na něco zeptat tak odpovím na vznesený dotaz. Sám nikomu nic "radit ani rozporovat" nebudu. Ať si píše každý co chce.

PROSÍM TEDY ADMINA, ABY OPĚT TYTO PŘÍSPĚVKY VYHODIL NA KOMPOST. DĚKUJI !!


No hlavně že Vy ostatní se držíte správného vlákna jak je patrné z Vašich předchozích příspěvků. Poučovat se nechám od lidí lepších než jsem sám, nikoli od lidí kteří se chovají stejně, jen si na jiné hrají!
Boj s větrnými mlýny nemá fakt cenu!


Každý, kdo tu chce napsat podobná bezobsažná sdělení netýkající se orchidejí nechť použije SZ.

_________________
http://www.orchidey.estranky.cz/


sob 22. říj 2016 11:07:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: