Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 18:14:19



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Schanim Dendr.Stardust Firebird 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. úno 2009 18:24:32
Příspěvky: 308
Bydliště: Holice, Pardubicko
Příspěvek Schanim Dendr.Stardust Firebird
Ahoj vsichni,
tak jste me naladili,ze bych taky chtela toto dendrobium-nemate nekdo moznost je sehnat-jiz vetsi rostlinu? Mozna bude mit Lukscheiter na vystave,ale to bude jen klacek.Treba nejaka vetsi keika? diky


ned 18. dub 2010 12:36:54
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: úte 27. říj 2009 0:39:13
Příspěvky: 140
Příspěvek Re: Schanim Dendr.Stardust Firebird
U nás v květince ji měli ale stála 289kč dlouho jsem se na ní dívala byla krásně rozkvetlá ale odolala jsem a nekoupila :)

_________________
Jana
http://jakuku.rajce.idnes.cz/


ned 18. dub 2010 17:36:15
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: čtv 28. led 2010 21:12:23
Příspěvky: 70
Příspěvek Re: Schanim Dendr.Stardust Firebird
Taktiež som "odolala",keď som ho videla na záhradkárskej výstave minulý týždeň.Mali ho krásne rozkvitnuté,sympatickej veľkosti,dokonca iba za 6euro(180 sk).Vonku však lialo ako z konvy a ja som cestovala autobusom,tak neviem v akom stave by som ho priniesla domov.Navyše predavač sa v orchideách vyznal,s prepáčením,ako hus v petrželi a to ma už odradilo úplne.Samozrejme som si potom nadávala,hlavne keď som našla to isté dendrobko v jednom kvetinárstve za 500sk.


pon 19. dub 2010 10:52:33
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04. kvě 2009 18:32:47
Příspěvky: 158
Bydliště: Kopřivnice
Příspěvek Re: Schanim Dendr.Stardust Firebird
zuzana píše:
Taktiež som "odolala",keď som ho videla na záhradkárskej výstave minulý týždeň.Mali ho krásne rozkvitnuté,sympatickej veľkosti,dokonca iba za 6euro(180 sk).Vonku však lialo ako z konvy a ja som cestovala autobusom,tak neviem v akom stave by som ho priniesla domov.Navyše predavač sa v orchideách vyznal,s prepáčením,ako hus v petrželi a to ma už odradilo úplne.Samozrejme som si potom nadávala,hlavne keď som našla to isté dendrobko v jednom kvetinárstve za 500sk.

Tak to jsem měl štěstí,já to svoje koupil loni nakvetlé v Polsku za 100 kaček...

_________________
http://picasaweb.google.cz/cernosekc


pon 19. dub 2010 21:55:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron