Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 27. dub 2024 18:49:48



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Sterilní el.box Fatran 
Autor Zpráva

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Sterilní el.box Fatran
Posílám nabídku pana Sembola,kdyby jste měl někdo zájem.Přišel mi mailem,možná by jste ho někdo mohl využít. :P
Vážená paní/pane,prováděl jsem sterilní výsevy orchidejí na agarové půdy.V současné době mi tyto práce provádí smluvní partner a tak zařízení laboratoře likviduji.Nabízím proto k prodeji el.sterilní box Fatran,jednomístní s osvětlením.Box byl minimálně využíván-prakticky jen na podzim při výsevech.Vážnému zájemci pošlu fotografie.Cena boxu je 7000kč.Pokud se rozebere pracovní pult a podstavec je možné box naložit do dodávky typu Citroen Berlingo.Box je na 220 V sít.K boxu přidám zdarma laboratorní sklo,agar,lab.váhy,závaží a další zařízení.Mgr.milan Sembol Ostrava.
mail: kembi@volny.cz


sob 14. lis 2009 16:55:55
Profil
Moderátor

Registrován: stř 30. črc 2008 13:04:11
Příspěvky: 1228
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sterilní el.box Fatran
Tak ten bych sám prodal za 2000 kč. Je nezbytné několik úprav aby to fungovalo jako sterilní box na výsevy. Jako sterilní- laminární box je asi lepší udělat nějakou vlastní konstrukci dle ventilátoru. Fatran nemá HEPA filtr.


sob 14. lis 2009 21:58:11
Profil

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Sterilní el.box Fatran
Jen jsem opsala,co mi přišlo a dala to sem,protože ani nemám páru jak to vypadá,o tohle jsem se nikdy nezajímala.Samozřejmě,je to na posouzení zasvěcených ..... ;)


ned 15. lis 2009 17:51:42
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: