Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 21:22:57



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Varování 
Autor Zpráva

Registrován: stř 10. čer 2009 11:34:09
Příspěvky: 514
Příspěvek Varování
Tohle nedělám ráda, ale berte to jako varování pro vás, abyste nedopadli jako já.
Přihlásila se mi paní, že chce koupit moje tři Cymbidia. Dohodly jsme se na odeslání a poslala jsem podklady k platbě. Ani po dvou týdnech platbu nemám a na dva emaily už nezareagovala.
Nejvíc mě štve, že jsem si přichystala balík, Cymbidia vytahala z květináčů, ty jsem musela rozbít a rozstříhat, protože to jinak nešlo.
Nevím, jestli si nákup rozmyslela, ale mohla to říct. Naštěstí jsem balík neposlala.
Takže jako varování před nespolehlivou kupující uvádím její iniciály a korespondenční adresu.
Je to paní L. G. z Pusté Žibřidovice. Více údajů poskytnu zájemci přes email nebo SZ.

_________________
Přeji hezký den, Věra


www.orchideje.freepage.cz


Naposledy upravil wiolan dne stř 21. zář 2011 9:29:32, celkově upraveno 2



úte 20. zář 2011 18:23:44
Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: Varování
Také znám lidi, co nedrží slovo, výměna, výměna, člověk jim rostliny zašle a pak se zachovají stejně a dělají, jako, že o ničem nevědí. Člověk se poučí a výměna už u mně nemá šanci, jen opravdu dobří známí. Musel bych se stydět, kdybych se takto zachoval. Jediné co ctím, je dané slovo a také ho držím a člověk, který se mu zpronevěří u mně už nemá šanci i kdyby pak platil třebas zlatem.


úte 20. zář 2011 19:24:26
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 10. čer 2009 11:34:09
Příspěvky: 514
Příspěvek Re: Varování
Míra píše:
Také znám lidi, co nedrží slovo, výměna, výměna, člověk jim rostliny zašle a pak se zachovají stejně a dělají, jako, že o ničem nevědí. Člověk se poučí a výměna už u mně nemá šanci, jen opravdu dobří známí. Musel bych se stydět, kdybych se takto zachoval. Jediné co ctím, je dané slovo a také ho držím a člověk, který se mu zpronevěří u mně už nemá šanci i kdyby pak platil třebas zlatem.

mluvíte mi z duše

_________________
Přeji hezký den, Věra


www.orchideje.freepage.cz


úte 20. zář 2011 19:33:24
Profil

Registrován: pon 29. bře 2010 22:56:10
Příspěvky: 3888
Příspěvek Re: Varování
Je smutné, když se člověk s takovými lidmi setká, ale to jen vypovídá něco nedobrého o stavu naší společnosti. Já jsem letos posílal dost balíků lidem z tohoto fóra a s potěšením můžu konstatovat, že ani v jediném případě nevznikly žádné problémy. Kéž by to tak bylo i nadále.

_________________
http://www.webareal.cz/kvetyzlucni
Podstatnou součástí kultury je NAUČIT SE ORCHIDEJE POZOROVAT


Naposledy upravil radzak dne úte 20. zář 2011 21:08:52, celkově upraveno 1



úte 20. zář 2011 20:50:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Varování
Vzhledem k tomu, že se zde zachází s osobními údaji, tak nezbývá, než jméno a ostatní údaje jmenované, smazat. Nejen toto forum by ve výsledku mohlo mít problémy!
Pokud budete chtít vědět, která osoba to byla, tak se prosím domluvte s autorem příspěvku. Je na něm, jestli vám informace poskytne.

Já pevně doufám, že se celá věc v klidu vyřeší a nakonec toto téma budu moci smazat celé.

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


úte 20. zář 2011 21:00:17
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 10. čer 2009 11:34:09
Příspěvky: 514
Příspěvek Re: Varování
Vzhledem k tomu, že v tom případě postrádá můj příspěvek smysl, žádám Admina, aby to smazal celé

_________________
Přeji hezký den, Věra


www.orchideje.freepage.cz


úte 20. zář 2011 21:09:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5274
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Varování
Já bych to tu nechala jako info . Nikdy bych neřekla čeho jsou lidi schopný i to co píše Míra to je děs. :twisted:


úte 20. zář 2011 21:26:44
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: stř 03. lis 2010 20:23:55
Příspěvky: 2909
Příspěvek Re: Varování
A jsou i mezi námi tady na této diskusi. Nemazal bych to, naopak, beze jmen. Pokud někdo bude chtít vědět, kdo jsou ti nepoctiví, lze poslat SZ. Potom se budou bát zopakovat svoje levárny. Nepišme jména veřejně a beze jmen se nic neděje a soukromá pošta neohrozí žádnou diskusi. A má to cenu ne, že ne. Lumpárny se mají nazývat pravým jménem.A radzaku, také znám hodně lidí z tohoto fóra a zasílal jsem jim už také mnoho a setkal jsem se se dvěma nepoctivci a to s výměnou a paní, která si rostliny blokla a potom je neodebrala. Přitom mezi tím bylo hodně zájemců. Zbytečně jsem je potom měl přes celou zimu doma a docela mi už chybí místo. Dnes rezervuji rostliny týden a déle ani náhodou a výměny už vůbec, jedině z ručky do ručky kus za kus.


úte 20. zář 2011 21:31:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Varování
Musím se přiznat, že v tomto případě jsem dost nerozhodný. Jak se říká: "Žalovat se nemá, ale říct se to musí! ;) " Považuji za důležité, aby nepoctivci neměli volné pole působnosti. Na druhou stranu, zákony jsou takové, že poctivý člověk obvykle bývá popotahován a podvodník chráněn :x
Wiolan, dovolím si zde toto téma ponechat a pokud bude mít někdo o to jméno zájem, bude se muset obrátit přímo na Tebe. Chápu, že to pro Tebe bude otrava a komplikace, ale lepší řešení mě v tuto chvíli bohužel nenapadá.
Vlastně jedna myšlenka by tu byla. Což takhle vytvořit jakýsi blacklist s lidmi. kterým není radno důvěřovat. Jen budu muset vymyslet, jak ten list potom zpřístupnit a současně oficiálně nezveřejnit.
Pokud byste měli nějaké návrhy nebo připomínky, tak sem s nimi.
Hezký den
Pavel


úte 20. zář 2011 21:52:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Registrován: čtv 21. led 2010 20:30:37
Příspěvky: 4054
Příspěvek Re: Varování
Pavle, obávám se, že to nebude možné, protože už jen to, že si tento "Blacklist" budeme moct číst my, stává se tím pádem veřejným a dotyčný, který se v tomto listu najde (nemůžeme vědět, že je zde registrovaný či ne), může požadovat náhradu a tím nemyslím jen smazání svého jména (osobních údajů).

_________________
http://saslik.rajce.idnes.cz/


úte 20. zář 2011 22:03:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: