Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 0:36:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Skleněný květináč pro orchidej 
Autor Zpráva

Registrován: sob 23. led 2016 18:12:25
Příspěvky: 2
Příspěvek Skleněný květináč pro orchidej
Dobrý den, prodáváme skleněné květináče určené pro orchidejní rostliny.

Flying Orchids je závěsný květináč ve tvaru koule. Nádoba se speciálně tvarovaným dnem má průměr 160 mm a je u hrdla zahnutá. Díky posuvnému závěsnému mechanismu je možné do interiéru elegantně zavěsit na jedno ocelové lanko i více nádob. Originální závěsný systém s posuvnou samoaretací umožňuje umístit nádobu do požadované výšky a v případě manipulace je tak usnadněna péče o rostliny. Nádoba je tvarovaná tak, aby vytvářela pro rostliny ideální klima. Květináč je vyroben z čirého laboratorního skla a je z rukou českého renomovaného skláře.

Součástí balení: Nádoba, samoaretační závěsný systém včetně příslušenství pro montáž.

Obrázek

K zakoupení na adrese http://cz.flying-garden.com/index.php?route=product/product&product_id=2

Nabízíme i pokovené či pálené květináče pro klasické rostliny.


sob 23. led 2016 18:21:02
Profil

Registrován: pát 03. úno 2012 11:59:52
Příspěvky: 4174
Příspěvek Re: Skleněný květináč pro orchidej
Pak se to přesazuje asi kladivem. Za 2000,-kč mi to připadá jako neodolatelná nabídka :lol:


ned 24. led 2016 14:34:10
Profil

Registrován: sob 03. led 2009 14:15:00
Příspěvky: 2356
Příspěvek Re: Skleněný květináč pro orchidej
No,myslím,že si o tomto každý myslí své a nechce se k tomu nijak vyjadřovat,je to prostě absolutně nepraktické pro naše pěstování,když přesazujeme "každou "chvíli a navíc ,by mě osobně nenapadlo strčit orchidej do skla.No,ale třeba se to bude někomu líbit a zainvestuje ;)


ned 24. led 2016 18:04:45
Profil

Registrován: pát 01. led 2010 19:06:51
Příspěvky: 7495
Příspěvek Re: Skleněný květináč pro orchidej
Ona je to spíš bytová dekorace, než pěstování orchidejí. Ale to asi opravdu není nic pro nás, bez ohledu na cenu


ned 24. led 2016 18:45:34
Profil
Moderátor

Registrován: stř 30. črc 2008 13:04:11
Příspěvky: 1228
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Skleněný květináč pro orchidej
Mě se to líbí je to ideální pro ty "vietnamský" orchideje ty se nemusí často přesazovat a mlžení saponovou vodou květináč nepoškodí :lol: :lol: :lol:


ned 24. led 2016 21:24:09
Profil

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Skleněný květináč pro orchidej
Jako dekorace je to opravdu krásné! Nicméně - cena neodpovídá - a pro to kvantum orchiší, co mám, by to také nešlo. :(


ned 24. led 2016 23:42:24
Profil

Registrován: sob 23. led 2016 18:12:25
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Skleněný květináč pro orchidej
Děkuji za ostrou kritiku, avšak obavy jsou zbytečné, přesazení není žádný problém, samozřejmě dodaný keramzit není třeba plnit až po okraj, to by opravdu bylo nutné květináč otočit a třepat s ním, aby vše vypadlo. Hlavní předností tohoto produktu je možnost zavěšení do prostoru a to i více květináčů na jedno lanko, můžete tak vytvořit nádhernou závěsnou zahradu.


čtv 28. led 2016 13:36:00
Profil

Registrován: pát 03. úno 2012 11:59:52
Příspěvky: 4174
Příspěvek Re: Skleněný květináč pro orchidej
flyinggarden: Ta ostrá kritika to asi bylo myšleno na mě :P Nezlobte se, ale myslím že jste možná měli poslat více obrázků a ukázku celé sestavy v prostoru, případně i osázenou sestavu. Myslím, že u takového produktu by to bylo na místě. Částka 2000,-kč při pohledu na baňku v průměru 16cm mi opravdu i s nějakým závěsem připadá dost nadsazená- to se na mne nezlobte za upřímnost.
Možná to celé má nějakou hodnotu jako dekorace, ale při vytahování orchidejí úzkým hrdlem se určitě kořeny dost polámou ať je tam substrátu kolik chce. Já jsem spíše praktik a snažím se rostlinám dát to nejlepší a estetika je u mne až na druhém místě.
Každý to ale máme nastavené jinak.
To co jsem napsal byl pouze můj osobní názor a Vám přeji hodně úspěchů s prodejem tohoto produktu.


čtv 28. led 2016 14:48:00
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. říj 2008 16:31:10
Příspěvky: 5273
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek Re: Skleněný květináč pro orchidej
Miloši v odkazu jsou fotky z interieru.
No já se vsadím -žádný orchideář si takovýto skleněný útvar nekoupí. Přesně jak je již psáno -orchidej musíte vyndat z květníku ,vyklepání rozloženého substrátu někdy moc nejde.Občas se květník prostě rozstříhá aby pěstitel vyprostil kytku. Už za necelý 1rok se sklo zevnitř hodně pokryje zelenou řasou nebo usazeninou z vody a hnojiva. Jasně máte v nabídce i neprůhledné sklo ale stejně pro orchideje to není. Zavěsit někam do interieru ( např.1-2m od okna jako v odkazu)to není dobrý
flyinggarden píše:
Děkuji za ostrou kritiku,

Náhodou já jsem se názoru Miloše docela upřímně zasmála pozor ne vysmála! Upřímně zasmála jako při tý představě přesazování kladivem a dodám je to pravda. S nějakým názorem musíte počítat.Je vidět Vaši nezkušenost .
Květináč nemá ani otvory pro odtok vody, běžně se do květináčů vypalují otvory pro lepší vysychání -orchideje jsou potvory. Vše píši pro pochopení.
Jo ale kytku za 2litry tu bych si koupila. Určitě jinde zájemce najdete ;)


čtv 28. led 2016 16:54:09
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: úte 26. bře 2013 17:58:12
Příspěvky: 1268
Bydliště: Kolomuty
Příspěvek Re: Skleněný květináč pro orchidej
Já jsem pro kdejakou ptákovinu, možná za stovku, dvě bych takovou kouli na něco i vyzkoušela, ale i Vandy se dávají do konických váz, aby se pohodlně vytáhly, třeba jen pro odstranění špatného kořene. A i opravdoví orchideáři nevidí rádi takto pěstované Vandy. Tak snad nějakou masožravku tam zkusit. Tady na foru si lidi moc na parádu nepotrpí, důležité pro ně je, co kytkám prospívá. A toto je zcela nepřirozené. To je dekorace do bytu movité paničky, co kytku, až odkvete, nebo přestane vypadat zdobně, vytáhnou a zahodí a koupí si novou. Tak a teď mne zabte. :mrgreen:


čtv 28. led 2016 17:54:39
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: