Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 13:57:43



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Prodám Cattleya 250,- 
Autor Zpráva

Registrován: čtv 30. říj 2014 22:21:27
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Prodám Cattleya 250,-
Do smrti dobrý? :)


stř 30. zář 2015 17:40:32
Profil

Registrován: čtv 01. říj 2009 9:05:28
Příspěvky: 1485
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: Prodám Cattleya 250,-
Asi bych to nehrotila.... je to zbytečné.... kvůli dvěma katlejkám - dle fotek jsou pěkné a za super cenu.... nabídek přebytků tu moc není, takže já se ráda podívám na každý takový příspěvek, i když si nekoupím... (místo už není.... :) :) :) ) A paní mohla mít dobrý úmysl - nabídnout pěkné kytky lidem, kteří to ocení a vydrží jim....


stř 30. zář 2015 17:56:31
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. dub 2010 15:53:20
Příspěvky: 2757
Bydliště: Kutná Hora
Příspěvek Re: Prodám Cattleya 250,-
Zdenka píše:
Ach jo. Ten někdo jsem já. A i když mi to už přijde dost jalové, prostě se ozvat musím. Trochu mne mrzí, že se mi podsouvá něco, co jsem na mysli neměla. A ano, jsem ovlivněná tím, co už jsem zažila, kdy se ze dvou "ojedinělých inzerátů" stalo něco poněkud jiného. Jen jsem prostě chtěla, aby paní inzerující jasně deklarovala, co je zač a co má v úmyslu. Což podle mne prostě neudělala. Svou profesionalitu připustila právě až po upozornění. A myslím, že jsem se vyjádřila i poměrně srozumitelně, jak by to bylo vhodné provést. A odkaz považuju za smysluplnější právě proto, že nabídka je široká a vybírat přímo na stránkách toho kterého prodejce je prostě pohodlnější. Nechtěla jsem rozpoutat bitvu, jen mám prostě ráda, když se věci nazývají pravými jmény (nebo alespoň zavedenými přezdívkami, abych nebyla "někdo"). Konečné rozhodnutí stejně bude na adminovi. Pokud tu paní inzerentka nabídne keiku, oddělek, pochlubí se svou pěstovanou rostlinou nebo poradí s něčím, s čím si někdo rady neví, myslím, že nejen já, ale i ostatní to oceníme. Panu MAR se tímto omlouvám, že jsem nebyla dostatečně schopná vysvětlit rozdíl mezi profesionálním (komerčním) prodejcem a soukromníkem. Jistě je dobré, že mne někdo zastoupil. Od toho je diskuze diskuzí. Ostatní členové promiňte.


Zdeni tohle nebylo nutný, omluvit by se měl někdo jiný. Teď nemyslím ani Lenku, která má možná pocit, že sis na ní zasedla, ale tvou otázku nikdo nezodpověděl, místo toho plkal nesmysly. Dávají sem ostatní prodejci orchidejí své nabídky, ne, protože to není etické a z tohoto důvodu není třeba to psát do pravidel, protože se stačí se chovat dle zásad slušného chování a etiky. No zamyslel bych se nad tím, kdo ví o čem píšu.
Vím, že já bych se asi neměl na tomto fóru vyjadřovat k vyostřeným situacím, nejednou to nedopadlo nejlíp, ale chci se postavit za Zdenču ;-)

_________________
Hezký den s orchidejemi

http://orchidejky.rajce.idnes.cz/?sort=createDate
https://www.facebook.com/Oranzerie.Kacina/


stř 30. zář 2015 18:31:59
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. dub 2010 15:53:20
Příspěvky: 2757
Bydliště: Kutná Hora
Příspěvek Re: Prodám Cattleya 250,-
Teď k té nabídce: paní Lenka má zahradnictví a jezdí do pěstíren pro kytičky. Ohlasy na jejích zákazníků jsou co jsem slyšel dobré a tady je její stránka, kde nabízí své zboží, které vypadá dobře a je za slušnou cenu, kdo chce, může nahlédnout, já na tu stránku chodím, i když jsem ještě neobjednal :mrgreen:

https://www.facebook.com/Kv%C4%9Btiny-d ... /timeline/

_________________
Hezký den s orchidejemi

http://orchidejky.rajce.idnes.cz/?sort=createDate
https://www.facebook.com/Oranzerie.Kacina/


stř 30. zář 2015 18:34:30
Profil

Registrován: čtv 30. říj 2014 22:21:27
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Prodám Cattleya 250,-
Je jedině správné se zastat přátel ;)


stř 30. zář 2015 18:57:40
Profil
Administrátor

Registrován: úte 29. črc 2008 14:35:34
Příspěvky: 3344
Bydliště: Senetářov. okr. Blansko
Příspěvek Re: Prodám Cattleya 250,-
Přátelé, kamarádi,
koukám, že tu opět padla sousta (mnohdy i ostřejších) slov ;) . Asi nemá smysl se zde vyjadřovat k tomu co kdo napsal, ale pokusím se doplnit svoji (myslím si v mém prvním příspěvku dost jasně naznačenou) představu.
1. Toto fórum má od svého začátku svoji skupinu témat nazvanou Inzerce.
2. Podmínky inzerce nejsou nikde striktně stanoveny, ale tak nějak jsem předpokládal, že se bude řídit elementární slušností.
3. Já osobně za elementární slušnost považuji, když se prodávající gentlemansky představí.
4. Nemám nic proti tomu, aby se tu objevovaly také komerční nabídky (v ČR není zas tak mnoho firem, aby nás tu zavalily hromadou zboží).
5. Čím větší výběr máme, tím lépe pro nás. Co si vybereme je jen a jen na nás.
6. Proč je tak těžké založit téma například s názvem "Zahradnictví Svojšice - nabídka orchidejí" a do vlastního příspěvku napsat kdo jsem a co nabízím?
Upřímnost a dostatek pravdivých informací, to je to jediné co žádám
Pokud máte ještě nějaké věcné nápady či návrhy k tomuto tématu, tak sem s nimi.
Hezký den
Pavel


stř 30. zář 2015 22:34:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: