Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 24. dub 2024 2:44:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Vanilla planifolia 
Autor Zpráva

Registrován: čtv 05. lis 2009 23:32:36
Příspěvky: 2
Příspěvek Vanilla planifolia
Ahoj, neměl by někdo zájem o vanilku (řízek asi 30cm)?Mně je k ničemu a asi se mi ji ani nepodaří zakořenit. Chtěl bych ji vyměnit za jakoukoliv jinou běžnou orchidej, nejlépe začátečnickou.


čtv 05. lis 2009 23:39:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: úte 01. zář 2009 18:46:35
Příspěvky: 87
Bydliště: Rajecké Teplice, SK
Příspěvek Re: Vanilla planifolia
Máro, vanilka JE začiatočnícka, problém je len v tom, že kým nebude dlhšia a o dosť, tak nezakvitne. Daj ten odrezok do substrátu, ktorý viac zadržuje vodu a zakri ho fóliou - je používam priesvitný plastový obal z kiwi alebo hrozna... :roll: Raz za týždeň ho polej do misky vlažnou vodou a nechaj ju tam. Uvidíš pôjde rýchlo.


sob 07. lis 2009 16:52:38
Profil

Registrován: čtv 05. lis 2009 23:32:36
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Vanilla planifolia
Rayi, díky za radu, dám ji zakořenit, do sáčku, na světlo. Budu rád, když se uchytí, ale kdyby ji chtěl někdo vyměnit za jiný zakořeněný řízek (něčeho, co vykvete dřív), tak budu rád taky.


ned 08. lis 2009 13:43:03
Profil

Registrován: pát 01. úno 2013 12:25:06
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Vanilla planifolia
Mára píše:
Rayi, díky za radu, dám ji zakořenit, do sáčku, na světlo. Budu rád, když se uchytí, ale kdyby ji chtěl někdo vyměnit za jiný zakořeněný řízek (něčeho, co vykvete dřív), tak budu rád taky.



Dobrý den, já bych o vanilku zájem měla, už je to náká doba, co jste sem psal. Pokud se vám podařilo Vaší vanilku zakořenit a daří se jí, mohl by jste mi poslat řízek? Samozdřejmě Vám ho zaplatím... Děkuji (evina.rozmarin@volny.cz)


pát 01. úno 2013 14:20:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron